|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
więcej -> |
|
Bankierzy i Złodzieje! - druga odsłona
|
|

- Na wstępie należy zaznaczyć, że austriaccy naziści stanowili -proporcjonalnie do ludności kraju - dużo większy odsetek członków organizacji narodowo-socjalistycznej, niż to miało miejce w przypadku Niemiec.
- Dla mieszkańców okupowanej Polski, austriaccy żołnierze wydawali się wiele bardziej cywilizowani niż niemiecka hołota.
-O członku austriackiej NSDAP (Oskarze Schindlerze), żydowscy artyści piszą peany pochwalne.
- O działalności Edwarda Fagana pisał Israel Shamir http://zaprasza.net/a_y.php?mid=4124
Znany adwokat, reprezentujący interesy ofiar holokaustu Edward Fagan poinformował, że wystąpił z roszczeniem na sumę 18 mld dolarów wobec Austrii jako kraju, który ciągnął korzyści z nielegalnego przechowywania dzieł sztuki skradzionych przez nazistów.
Fagan złożył w tym tygodniu pozew przeciwko Austrii do sądu okręgowego w Nowym Jorku w imieniu Stowarzyszenia Ofiar Holokaustu na rzecz Zwrotu Dzieł Sztuki (AHVRAM).
W ubiegłym miesiącu Fagan, który zasłynął w latach 90. wszczęciem procesu przeciwko bankom szwajcarskim wykorzystującym aktywa ofiar holokaustu, wystąpił z podobnym pozwem wobec Niemiec.
Według austriackich mediów Fagan przedstawi nowojorskiemu sądowi dowody, że Austria po II wojnie światowej nielegalnie magazynowała, przekazywała lub dysponowała dziełami sztuki skradzionymi ofiarom holokaustu. W epoce hitleryzmu naziści systematycznie ograbiali żydowskie domy z dzieł sztuki.
Fagan oskarża w swoim pozwie austriacki rząd, bank centralny i inne instytucje, w tym niektóre muzea, o ukrywanie skradzionych dzieł sztuki przed osobami, które przeżyły holokaust lub ich spadkobiercami, a także o ciągnięcie zysków z ich sprzedaży, przekazywania lub wystawiania.
Fagan, który uzyskał w 1998 r. 1,25 mld dolarów od banków szwajcarskich, tytułem ugody, na rzecz ofiar holokaustu, prowadził też głośne procesy, opiewające na miliardy dolarów, w imieniu ofiar apartheidu.
(PAP) |
|
1 lipiec 2004
|
|
|
|
|
|
Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka
lipiec 22, 2005
Artur Łoboda
|
Kościół na zakręcie
październik 8, 2005
onet.pl
|
W 70 rocznicę śmierci wielkiego Polaka-wypisy z Romana Dmowskiego
styczeń 8, 2009
Paweł Ziemiński
|
Zła Prasa Konsula Kasprzyka w USA
grudzień 5, 2006
Iwo Cyrian Pogonowski
|
Poziome drabinki bezpieczeństwa
styczeń 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Cła po polsku
luty 10, 2003
zaprasza.net
|
Credo Zygmunta Jana Prusińskiego
luty 9, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
MSZ będzie zabiegać o wsparcie Polonii dla integracji
grudzień 20, 2002
Adam Zieliński
|
Przestępstwa nie było
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Quasi-religijność przekazu telewizyjnego
kwiecień 7, 2003
Ewa Borowik-Dąbrowska
|
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PL.Jokes ..A + B = B + B..???? ??? ???
Z WORLDNETDAILY.COM przekład lu?ny....
czerwiec 26, 2007
o.p
|
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
|
90 miast amerykańskich przeciw wojnie
luty 13, 2003
PAP
|
Okrucieństwo w Rosyjskiej Armii?
luty 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pieniądz Drożeje na Świecie
październik 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
OŚWIADCZENIE W SPRAWIE WOJNY
luty 13, 2003
|
Palestyna: Wojna domowa Elliota Abramsa
styczeń 10, 2007
Piotr Chmielarz
|
Katolicy do synagogi marsz, by modlić się z żydami do Mamona
sierpień 22, 2005
Marek Głogoczowski
|
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
|
więcej -> |
|