ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Lenovo 
23 marzec 2020      Artur Łoboda
Grupa „BRIC” czyli Brazylia, Rosja, Indie i Chiny  
8 lipiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Nie grajcie w karty o życie 
15 kwiecień 2022      Artur Łoboda
A BRIEF HISTORY OF THE POLISH LANGUAGE 
3 styczeń 2014      Iwo Cyprian Pogonowski
Jak Zbigniew Ziobro pomaga okradać Polaków? (2) 
10 kwiecień 2019     
Pseudo reforma, czyli partyjniacy i kolesie  
29 wrzesień 2017      Jarosław Gryń
Do prostego człowieka (2021) 
23 listopad 2021      Artur Łoboda
Czym była tak zwana "Solidarność" 
17 kwiecień 2009      Artur Łoboda
Jakim krajom „Bóg” zezwolił na suwerenność? - komentarz MG do tekstu „Czy Rosja sprzeciwi się wojnie?” Izraela Szamira 
9 luty 2011      Izrael Szamir + komentarz MG
Ustawa 447 - dr Ewa Kurek 
15 marzec 2019      Alina
Nie bądź poetą w tym kraju 
17 lipiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Mary Holland z CHD: Osoby naruszające Kodeks Norymberski muszą być ścigane za zbrodnie przeciwko ludzkości 
4 wrzesień 2022      Kevin Hughes
Czego nie nadaje TVP-Info - antyrządowego protestu rolników w Warszawie 
13 październik 2020     
Jeszcze raz w sprawie Nergala 
16 październik 2014      Artur Łoboda
"Kamienie na szaniec" 
6 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Małgorzata Omilanowska - Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Tłumaczenie z polskiego na nasze dla "wybitnych ekspertów" Ministerstwa 
1 październik 2014      Artur Łoboda
REVIEW ESSAY The Transparent Cabal 
13 wrzesień 2010      Karen Kwiatkowski
Afera wokół filmu "SOLID GOLD" - Michnik jak Izrael, Bromski jak PiS 
22 wrzesień 2019      Alina
"Prokuratura zwróciła się do USA o pomoc prawną ws. sędziego Łączewskiego" 
28 październik 2016     
W sidłach PRL-u 
17 luty 2018      Artur Łoboda

 
 

Grzegorz Braun w sejmie o programie Integracji Romów. Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych



Do pary niejako trzeba przeczytać komentarz Sarmaty https://www.ekspedyt.org/2020/01/20/pis-zaczal-zwracac-mienie-bezspadkowe-zydom-wyglada-na-to-ze-tak/#comment-77630
Kopiuję, bo takie teksty lubią znikać, a powinny być dostępne jak tlen:

Powiem za Józefem Mackiewiczem – nic tak nie otwiera oczu jak prawda!
Przeczytaj co w A.D. 1938 – w takiej sytuacji – zaleca ks. dr Stanisław Trzeciak w książce “„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«:cyt. str. 348
„Tymczasem dopóki żydzi z Polski nie wyjdą, konieczną jest rzeczą, w imię hasła “walka ekonomiczna i owszem”, przeprowadzić następujące ustawy:
1. Bezwzględne zniesienie uboju rytualnego, jako barbarzyńskiego zabobonu, nie mającego nic wspólnego z prawem Mojżeszowym, ani religią Mojżeszową, przy pomocy jednak którego żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami rzeźnianymi.
2. Do Dekretu o zniesieniu masonerii, dodać należy surowe kary za należenie do tej międzynarodowej antypaństwowej i antykościelnej mafii, oraz konfiskatą majątków tak prywatnych masonów, jak i majątków lóż, oraz zastosowanie tychże kar do pomocniczych organizacji masońskich.
3. Pozbawienie komunistów praw obywatelskich.
4. Rewizję praw obywatelskich, nabytych po 11 listopada 1918 roku.
5. Zakaz zmiany nazwisk czy imion żydowskich na polskie i chrześcijańskie, powrót do dawnych nazwisk i imion. Oraz surowy zakaz używania przez żydów imion chrześcijańskich.
6. Pozbawienie tych wszystkich żydów praw obywatelskich, którzy kiedykolwiek piórem, słowem czy zachowaniem się swoim działali na szkodę moralną lub materialną czy ujmę dla imienia polskiego w kraju lub za granicą, lub też w przeciągu 2 lat przebywając zagranicą nie odnowili paszportu.
7. Żydzi nie mogą wybierać, ani być wybierani do Sejmu, Senatu czy gminy, nie mogą być urzędnikami państwowymi ani gminnymi, ani też nie mogą być w sposób jawny lub ukryty zatrudnieni, ani nie mogą być udziałowcami w gałęziach życia gospodarczego, które decyduje o obronności państwa.
8. Żyd z natury tchórz, skłonny do dezercji i zdrady, jako materiał wojskowy, małowartościowy lub szkodliwy i niebezpieczny, jeszcze za czasów królestwa żydowskiego od króla Jana Hirkana 135-104 r. przed Chr. do wojska nie brany, zastępowany zaś przez wojska najemne z obcych narodów w królestwie żydowskim, przeto i w Polsce Armia Polska nic nie straci, a przeciwnie bardzo wiele zyska, jeśli się odżydzi. A zatem żydzi nie mogą służyć w wojsku, ani posiadać pod żadnym warunkiem broni, natomiast odbywają pracę podwójną co do czasu na robotach publicznych i płacą progresywny podatek na Armię stosownie do zamożności.
9. Żydzi nie mogą być nauczycielami w szkołach czy na wyższych uczelniach.
10. Ponieważ działają demoralizująco na młodzież polską i szerzą wywrotową propagandę, przeto nie mogą uczęszczać do szkół polskich razem strona 349 z młodzieżą polską. Na wyższe zaś uczelnie tylko procentowo do ludności żydowskiej. Ponieważ zaś adwokatura i stan lekarski są zanadto przeżydzone, przeto do adwokatury i na wydziały medyczne nie przyjmuje się żydów, dopóki liczba żydów w tych zawodach nie zrówna się procentowo z procentem ludności żydowskiej.
11. Żyd nie może leczyć chrześcijanina, ani też adwokat żyd nie może występować w sądzie w obronie chrześcijańskiego klienta.
12. Żydzi nie mogą być ani dziennikarzami, ani wydawcami pism przeznaczonych dla ludności polskiej, nie mogą pełnić żadnych funkcji w teatrze, w urzędzie radiowym, w dziale filmowym.
13. Nie mogą nabywać ziemi ani żadnych nieruchomości. Ziemia, którą już posiadają jako własność ponad 100 ha, przechodzi do parcelacji, poniżej zaś 100 ha, tak samo jak i domy po miastach podlegają podwójnemu opodatkowaniu. Ponieważ to wszystko pochodzi z lichwy, oszustwa i wyzysku ludności rdzennej, do niej zatem wraca.
14. Żydzi wyjeżdżający z Polski, mogą wywozić swe kapitały tylko w formie obligacji renty wieczystej, czy też w formie polskich wyrobów przemysłowych.
15. Kobiety do lat 40, mężczyźni do lat 20 nie mogą u żydów służyć.
16. Za pożycie z żydem czy żydówką kara więzienia.
17. Ponieważ żyd demoralizująco działa na ludność wiejską, wyzyskuje i oszukuje ją, przeto wstęp żydowi do wsi najsurowiej wzbroniony.
18. Ponieważ żydzi celowo i planowo urządzają sztuczne bankructwa i na nich się bogacą, a do ruiny doprowadzają swych wierzycieli, wypłacając im trzecią część wierzytelności lub wcale nic, przeto prawo o niewypłacalności należy poddać ścisłej rewizji, a kupiec, który raz zbankrutował nie może zajmować się handlem, nie tylko samodzielnie, ale i w cudzym imieniu.
19. Ponieważ giełda jest głównym terenem oszustwa i szachrajstwa żydowskiego, przeto na giełdzie żydzi nie mogą występować.
20. Zemsta należy do charakteru duszy żydowskiej, a żydzi, jak doświadczenie zbyt częste wykazuje, mordują skrycie i podstępnie tych, którzy broniąc swój naród, przeciw nim występują.”

Przeczytaj książkę “„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” a poznasz prawdę.
Pamiętaj: i Ty możesz być jak ks. dr Stanisław Trzeciak!
21 styczeń 2020

Alina 

  

Komentarze

 

Szanowna Alino: Pan Braun spotkał się z "Towarzyszką panienką"
I to kończy i wygasza nadzieje związane z tym Panem.
Nie ma opcji, że z cyrografu idzie się skutecznie wycofać.
Chyba to w pełni rozumiesz.
Ten pan, to kolejny medialny wentyl bezpieczeństwa, dla intelektualistów maluczkich.

2020-01-22
Magellan

 

Obejrzał Magellan ten wywiad z towarzyszką panienką? To trzeba koniecznie .... A potem ocenić całość zdarzenia.

2020-01-22
Alina

 

A po co mam to oglądać?
Skoro ktoś, kogo zaoferowano nam jako "pozasystemowca" idzie do osoby, która system autoryzuje, to o czym rozmawiać?
Na Boga, nie dajmy się sprowadzić do przedmiotów, którym zapewnia się, że są w pełni traktowani, jako podmioty, a w istocie mamy uczestniczyć w grze w trzy karty, jako naganiacze, nieświadomi swej roli.
Alino zrozum to.

2020-01-25
Magellan

 

Cała obecna gra o ludzkie "dusze" sprowadza się do tego, że od czasów zakłócenia względnej harmonii - która panowała w okresie tzw. "średniowiecza", które to zakłócenie było synergią, tzw odkryć geograficznych z przełomu XV I XVI wieku oraz zdarzeń luterańskich i kościoła anglikańskiego, a potem po niemal 250 latach rewolucji we Francji i zdarzeniach po niej zaistniałych - jesteśmy poddawani takiej ilości propagandy wszelakiej, że czas na refleksję relewantną, z naszej doby został wymazany, a co za tym idzie, już nie myślimy, a tylko odczuwany. A to złe.

2020-01-25
Magellan

  

Archiwum

Dlaczego nie przyjąłbym do KZM Romana Giertycha? Komentarz do wywiadu R. Giertycha dla "GW"
lipiec 23, 2006
Adam Wielomski
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
Jaka ma być ta Prawica RP
czerwiec 4, 2007
Marek Olżyński
Wielkie afery PRL i PRL-bis
styczeń 18, 2003
(rem)
Przyczyny kleski gospodarczej
grudzień 18, 2006
prof,Wlodzimierz Bojarski
Rewident skarbowy w Radiu Maryja
listopad 28, 2002
PAP
Czy Hezbollah ma szanse zwycięstwa?
sierpień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1965 -przypomnienie z aktualnymi uwagami
sierpień 26, 2007
tłumacz
"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy
listopad 21, 2006
B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl
Rola rodzin ziemianskich
kwiecień 2, 2006
przeslala Elzbieta
Napad na prokuratora Kapustę - sprawcy ukradli dokumenty PKN Orlen
październik 20, 2004
PAP
Czyja wojna?
marzec 23, 2003
Kumor
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
Czy oni wiedzieli o przekręcie?
listopad 19, 2002
http://www.superexpress.pl
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji... wie jak ominąć konstytucję
styczeń 17, 2003
PAP
Czym jest Polska zagrożona?
sierpień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szczepili nieświadomych ludzi przeciw Ptasiej Grypie. Zmarło 21 pensjonariuszy
lipiec 2, 2008
tvn
Propaganda Sukcesu
październik 26, 2006
Dziennik Zwiazkowy
Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media