ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
więcej ->

 
 

Powell nie przekonał Watykanu

Przewodniczący Papieskiej Komisji Iustitia et Pax, arcybiskup Renato Martino, jako mgliste i nieprzekonujące określił w czwartek dowody przeciwko Irakowi, przedstawione przez sekretarza stanu USA Colina Powella.

Dowody zaprezentowane przez Powella nie wydają mi się przekonujące, podczas gdy przekonujące były przedstawione przez Stany Zjednoczone w 1962 r., podczas kryzysu rakietowego na Kubie - powiedział Martino w wywiadzie dla Radia Watykańskiego.

Arcybiskup Martino, który przez 16 lat reprezentował Stolicę Apostolską w ONZ, uznał, że dowody przedstawione przez Amerykanów należy przekazać inspektorom rozbrojeniowym ONZ, aby spełnili swój obowiązek, tj. sprawdzili te dowody.

Wysoki dostojnik watykański dodał, że jeśli Irak nadal nie będzie chciał się podporządkować, Organizacja Narodów Zjednoczonych powinna zdecydować, co robić dalej.

Abp Martino przypomniał, że istnieje rezolucja 1441 ONZ, którą należy wcielić w życie, i pozostaje ona nadal najbardziej skutecznym środkiem uniknięcia wojny, ponieważ daje inspektorom uprawnienia do zniszczenia i unieszkodliwienia broni, którą znajdą.

Rezolucja ta - ciągnął Martino - wymaga również od państw wspierających działania inspektorów, aby przekazały im całą posiadaną informację na temat broni masowego rażenia.

Dowody, które mają USA, powinny być przekazane inspektorom - podkreślił z naciskiem arcybiskup.

Martino, zapytany przez Radio Watykańskie o audiencję, której papież udzieli 14 lutego wicepremierowi Iraku Tarikowi Azizowi, podkreślił, że prosił o nią Bagdad i że może ona oznaczać krok w kierunku odprężenia.

W wywiadzie dla Radia Watykańskiego abp Martino powiedział, że Jan Paweł II jest głęboko zasmucony rozwojem sytuacji wokół Iraku, przypominając, że Kościół nie uzna ewentualnej wojny przeciwko Irakowi za wojnę sprawiedliwą.

Mówiąc o możliwych poważnych konsekwencjach wojny, były długoletni obserwator Watykanu w ONZ oświadczył: wywołałaby ona niezwykle silną reakcję w świecie muzułmańskim; w dramatyczny sposób nasilą się akty terroryzmu.

Obawiam się - podkreślił abp Martino - że wojna (nawet jeśli będzie bardzo krótka) zachwieje całą sytuacją na Bliskim Wschodzie, zwiększając liczbę uchod?ców, nasilenie terroryzmu i zagrożenie środowiska, przede wszystkim zaś uderzy w najbiedniejszą ludność i ludzi starych.

Można wyeliminować jednego, dwóch, tysiąc terrorystów - dodał Martino - ale jeśli nie usunie się przyczyny terroryzmu, nigdy nie uda się wykorzenić tego straszliwego zjawiska. Przyczyny zaś mają charakter polityczny, gospodarczy i kulturalny.

Abp Martino, zapytany, czy uważa, że ewentualna wojna z Irakiem byłaby umotywowana interesami ekonomicznymi, odpowiedział: w jakiejś mierze również tym.
7 luty 2003

PAP 

  

Archiwum

Tolerancja ?
sierpień 21, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy prezydent Czeczenii, zdrajca walki o niepodległość
kwiecień 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
USA będą musiały (chciały) użyć w Iraku broni jądrowej
styczeń 31, 2003
PAP
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
Kielce 1946 Fejgin: „Pogromy i inne fortele”
lipiec 5, 2006
Robert Malewicki
Gregory Akko
wrzesień 5, 2005
Krzysztof Sarnecki
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bezprawie po polsku
Szefowie "Super Expressu" będą sądzeni

listopad 25, 2002
PAP
Atak na Irak Otwarciem "Skrzyni Pandory"?
luty 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
100 tysięcy zł czeka na Ciebie
listopad 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
Zabijają cywilów
czerwiec 21, 2003
przesłała Elżbieta
Za naszą i waszą ... cywilizację
sierpień 12, 2003
Klaudiusz Wesołek
Jerzy Pawłowski nie żyje...
styczeń 13, 2005
odpolaczony
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
Co zmieni Traktat UE
wrzesień 8, 2007
Goska
Solidarność złodziei
luty 22, 2007
mm
Kołowrotek
październik 30, 2007
Słoneczny Zegar
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media