|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
więcej -> |
|
Spadkobiercy Trockiego
|
|
Na arenie miedzynarodowej "Syria ryzykuje dobre stosunki z Waszyngtonem, popierajac Irak", pisze Hugh Pope w "The Wall Street Journal" z 1 kwietnia 2003 r. Cytuje prezydenta Syrii, Assada: "Nie bedziemy czekac, az dolacza Syrie do planu [kontrolowania Bliskiego Wschodu - przyp. aut.]... Uwazamy, ze Liban to pierwsze realistyczne doswiadczenie dla wszystkich Arabow... Izrael zostal tam pokonany". Dalej Hugh Pope pisze, ze Iran, wymieniony przez Busha na liscie "osi zla" obok Korei Polnocnej i Iraku, prawdopodobnie doszedl do tej samej konkluzji.
"The Wall Street Journal" z 1 kwietnia br. donosi rowniez, ze John Brady Kiesling listownie podal sie do dymisji jako trzeci z kolei dyplomata amerykanski protestujacy przeciw atakowi na Irak. W liscie do ministra Powella napisal: "Zaczelismy demontowac najwiekszy i najbardziej skuteczny system stosunkow miedzynarodowych znany w historii. Nasze obecne postepowanie prowadzi do destabilizacji i zagrozenia, a nie do bezpieczenstwa". Kiesling powiedzial na uniwersytecie w Harvardzie: "Teraz jestem przekonany, ze prezydent oklamal Kongres amerykanski. Nigdy nie mial zamiaru zapobiec wojnie. A teraz realizuje otwarte pelnomocnictwo [blank check], ktore otrzymal od Kongresu". Kiesling twierdzi, ze po raz pierwszy od dziesiatkow lat wypowiada sie szczerze i otwarcie. Koledze pozostajacemu na sluzbie mowi: "Ameryka zaczyna wojne; popelniacie okrutna zbrodnie".
Jednoczesnie komunikaty telewizyjne donosza, ze szereg znanych aktorow amerykanskich traci glowne role w filmach; w ten sposob sa karani utrata pracy za swoje antywojenne protesty. Jest to typowa metoda wymuszania politycznej poprawnosci stosowana przez przedstawicieli (zydowskiego pochodzenia) Hollywood.
Cel: media i kino
Profesor E. Michael Jones, redaktor miesiecznika "Culture Wars", uwaza, ze jednym z glownych nurtow polityki amerykanskiej jest walka Zydow przeciw Kosciolowi katolickiemu. Pokazuje to na przykladzie sytuacji w mediach.
W prasie amerykanskiej, ale tez szczegolnie w kinach, jaskrawo widoczne sa skutki zwyciestwa rewolucji seksualnej z 1967 roku. Jej ojcem byl Herbert Marcuse, niemiecki Zyd. Przed druga wojna swiatowa kazdy katolik w Ameryce raz w roku zobowiazywal sie "nie ogladac niemoralnych filmow i nie uczeszczac do kin, ktore kiedykolwiek takie filmy wyswietlaja". Naturalnie ze wzgledow finansowych Hollywood musialo sie liczyc z opinia katolikow, ktorych reprezentowal zalozony w 1934 roku "Legion Przyzwoitosci" (Legion of Decency). Wydal on regulamin dla producentow filmow. Jego celem bylo okielznanie Hollywood w celu niedopuszczania do szerzenia demoralizacji i erotyzacji kultury amerykanskiej przez wyswietlanie niemoralnych filmow. W 1965 roku bitwa ta zostala przegrana przez katolikow i wygrana przez zydowski Hollywood - odtad z coraz wieksza swoboda pokazuje sie w filmach sceny pornograficzne i nawiazujace otwarcie do zboczen homoseksualnych i innych. Zwyciestwo pomoglo zydowskiej grupie etnicznej wejsc na droge prowadzaca do przejecia wladzy nad Stanami i uzywac dzis srodkow dostepnych rzadowi federalnemu w Waszyngtonie na skale miedzynarodowa.
Rozklad kontrolowany
Pitrim Sorokin szczegolowo przeanalizowal proces lagodzenia konfliktow w spoleczenstwie, pertraktacje majace na celu korzysc obydwu stron, jak rowniez kultywowanie tradycyjnych wartosci i moralnosci. W ten sposob zdefiniowal strukture potrzebna do stabilizacji spoleczenstwa. Marcuse zdecydowal sie wyzyskac prace Sorokina w celach destabilizacji tradycyjnego spoleczenstwa i przerwania wiezi miedzypokoleniowej, tak zeby moc latwiej rozpowszechniac nowe prady i nowe koncepty skuteczne w przebudowie istniejacych spoleczenstw. Prace Marcuse'a oparte byly na zalozeniu, ze wczesne rozbudzanie seksualne mlodziezy uniwersyteckiej i doprowadzenie do powszechnej rozpusty, jak i do uzywania narkotykow, jest najbardziej skuteczne w przerwaniu tradycyjnych wiezi. Marcuse pisal o tym w ksiazce "Eros i cywilizacja", opublikowanej w 1955 roku, a nastepnie w "Jednowymiarowym czlowieku" ("One-Dimensional Man") wydanej w 1964 roku. Ta filozofia libertynizmu, majaca na celu obalanie istniejacych tradycyjnych wartosci moralnych, spowodowala reakcje wsrod rodzicow, starszego pokolenia i wiekszosci spoleczenstwa. Niestety, na dluzsza mete spoleczenstwo amerykanskie zaakceptowalo rewolucje seksualna. Najwazniejszy wplyw w szerzeniu demoralizacji mialy filmy produkowane w Hollywood, masowe media, popularna prasa i muzyka. Wszystkie te dziedziny byly niemal calkowicie kontrolowane przez Zydow. Tylko w jednej dekadzie, w latach 1970-80 rewolucja seksualna spowodowala wzrost chorob wenerycznych w USA o kilkaset procent, co spowodowalo bezplodnosc u okolo 20 proc. amerykanskich malzenstw.
Na skutki rewolucji seksualnej nie trzeba bylo dlugo czekac. Znacznie wzrosla w Ameryce liczba zbrodni na tle seksualnym, zabojstwa dzieci poczetych, nasililo sie zjawisko pedofilii. Homoseksualisci stali sie wazna sila polityczna i kulturalna.
Wedlug filmow zydowskich neokonserwatystow, takich jak "Armageddon" czy tez "Independence Day" ("Dzien Niepodleglosci"), swiat popadnie w wojny plemienne, etniczny chaos, a nawet w religijna histerie, jezeli nie uzyska pomocy amerykanskiego imperium kierowanego przez neokonserwatystow. Samo imperium amerykanskie jest trzymane w ryzach przez poprawnosc polityczna, ktorej skutki widzimy w postaci amerykanskiego "sejmu niemego", gdy na przyklad potrzebna jest debata nad sprawa prowadzenia wojny przeciw Irakowi i sprawa przebudowy politycznej Bliskiego Wschodu - debata niepozadana przez zydowskich neokonserwatystow.
W filmie "Independence Day" swiat ratuje amerykanski Murzyn w samolocie mysliwskim, Zyd, cwaniak komputerowy, i anglosaski prezydent Ameryki. Problem w tym, ze Murzyni amerykanscy nie lubia Zydow od lat 70. XX w. W rzeczywistosci obie te grupy od dawna bronia swych interesow etnicznych. Przywodca islamistow murzynskich Farrakan obraza judaizm, nazywajac go "religia rynsztokowa" ("gutter religion"). W rezultacie Zydzi nie sa juz czlonkami NAACP (Narodowego Zwiazku dla Popierania Ludzi Kolorowych). Mimo tego mozna zaobserwowac sukces neokonserwatystow zydowskich przejawiajacy sie chociazby w tym, ze dzis wszystkie amerykanskie ruchy spoleczne, zajmujace sie szerzeniem praw obywatelskich, sa organizowane jedynie w celu popierania panstwa Izrael.
Nieproporcjonalnie wielki udzial Zydow w ruchach rewolucyjnych i zradykalizowanie przez nich najpierw Rosji, a dzis Ameryki od dawna niepokoilo przez katolikow amerykanskich. Nie ulega watpliwosci, ze Zydzi przewazali w rzadzie bolszewickim Lenina i mieli poparcie zydowskiego kapitalu miedzynarodowego reprezentowanego chociazby przez takich ludzi, jak Jakob Schiff z Nowego Jorku, ktory pomagal finansowo w obaleniu cara znienawidzonego przez wielu Zydow.
Metamorfoza
Nasuwa sie pytanie, dlaczego wlasnie teraz wspominac o roli Zydow w walce bolszewikow o przebudowe swiata? W odpowiedzi mozna zwrocic uwage na to, ze zydowscy neokonserwatysci, spadkobiercy ducha rewolucyjnego trockistow, dzis kontroluja amerykanska polityke zagraniczna i daza do przebudowy Bliskiego Wschodu. Doktor Jones zauwaza, ze pisarz neokonserwatywny Charles Krauthammer zagrozil prezydentowi Bushowi, ze - tak jak jego ojciec - bedzie prezydentem tylko przez jedna kadencje, jezeli nie bedzie dzialal wedlug polecen Zydow i nie zacznie bezzwlocznie wojny. Mimo ze Irak najwyrazniej nie ma broni masowej zaglady (chyba ze sily USA beda musialy ja znalezc...). Wojna ta ma nie tylko przebudowac Bliski Wschod na korzysc Izraela i firm naftowych, ale rowniez ma wyprowadzic z zastoju gospodarke amerykanska.
Tak wiec wielkim sukcesem neokonserwatystow zydowskich bylo doprowadzenie do amerykanskiego ataku na Irak. Na razie wielkich strat w ludziach Amerykanie nie ponosza (okolo 120 zabitych). Niemniej badanie opinii publicznej opublikowane 31 marca 2003 roku przez "The Wall Street Journal" podaje, ze polowa Amerykanow spodziewa sie, iz wojna potrwa trzy miesiace lub dluzej; juz 40 proc. ma watpliwosci, czy zwyciestwo warte jest strat w ludziach, a 42 proc. uwaza, ze brak jest wystarczajacej liczby zolnierzy na froncie.
Nastepnym krokiem propagandy neokonserwatystow jest szerzenie pogladu, ze Ameryka stoi wobec "nieuniknionego konfliktu" zwiazanego z jej "misja dziejowa" szerzenia na caly swiat amerykanskiej rewolucji wolnego rynku (kontrolowanego naturalnie przez wielkie firmy). Pomagaja im programy telewizyjne i kinowe pelne krytyki sytuacji w panstwach Bliskiego Wschodu. Jest to krytyka podobna do tej, jaka dawniej glosili trockisci walczacy przeciw tradycyjnym wartosciom religijnym i spolecznym. Trzeba tez pamietac, ze "nowa lewica" ("the new left") powstala w reakcji na ekscesy stalinizmu. Dzis dawni czlonkowie "nowej lewicy" sa neokonserwatystami, ale nadal znajduja sie pod wplywem pogladow Marcuse'a, Marksa, Trockiego (Bronsteina), Freuda i dawnych nihilistow, ktorzy zaprzeczali istnieniu i autorytetowi jakiegokolwiek systemu wartosci.
Doktor Jones zauwaza, ze jedna z wielkich tajemnic ery postkomunistycznej jest fakt, ze pomysly Trockiego na przebudowe swiata staly sie dzis przekonaniami politycznymi amerykanskich neokonserwatystow, ktorzy kontroluja tradycyjna prase konserwatywna w Ameryce. Metamorfoza trockistow w neokonserwatystow amerykanskich przypomina metamorfoze elity komunistycznej w Polsce w dzisiejszych liberalow.
Niestety, wszystkie te "przefarbowania" nie wroza niczego dobrego ani dla Polski, ani dla swiata - podpalanego przez neokonserwatystow - trockistow.
|
|
17 kwiecień 2003
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
|
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
|
"Powszechna Encyklopedia Filozofii"
styczeń 22, 2007
przeslala Elzbieta
|
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
|
Transkontynentalny akwedukt
sierpień 3, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polska będzie płacić Żydom.
październik 14, 2006
Dorota
|
Park kulturowy na Starym Mieście?
maj 30, 2005
Gazeta Wyborcza, 30 maja 2005r.
|
Czy doczekamy się Polskiego kongresmena w USA?
luty 28, 2009
Gregory Akko
|
Historia białego człowieka: Asyria i Persja
sierpień 25, 2006
Zbyszek Koreywo
|
Od chucby do depresji
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska powinna wejść do euro w 2006 r.
sierpień 28, 2002
PAP
|
Wielkoduszny Mahmoud
kwiecień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Złoto a wpędzanie Iranu w ślepy zaułek przez USA i Izrael
kwiecień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Już nie elekt
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
|
Trochę za pó?no na romantyzm
wrzesień 3, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
lipiec 6, 2008
Gregory Akko
|
Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów
listopad 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"
październik 29, 2008
PAP
|
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
|
więcej -> |
|