ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
więcej ->

 
 

Bułgarski europoseł Stojanov: Cyganie żyją kosztem reszty społeczeństwa, Żydzi wykorzystują kryzysy ekonomiczne

http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml;jsessionid=IFYLTMVKARLHLQFIQMGSFF4AVCBQWIV0?xml=/news/2007/01/11/weuright111.xml

Po przyłączeniu Bułgarii do Unii Europejskiej, najmłodszym członkiem parlamentu unijnego stał się 23-letni Dimitar Stoyanov, który od razu zasłynął z, jak się określa: "ksenofobicznych i antysemickich wypowiedzi". Stoyanov, członek bulgarskiej Partii Ataka (National Union Attack) i grupy parlamentarnej o nazwie "Tożsamość, Tradycja i Suwerenność", odważnie wypowiada się na temat Cyganów i Żydów i skarży się na podwójne standardy stosowane np. wobec Cyganów w Bułgarii. Romowie, mówi Stojanov, są mniejszością żyjącą kosztem reszty społeczeństwa, unikają pracy i żyją z zasiłków socjalnych, mają skłonności do nieuczciwości oraz zajmują się handlem lud?mi. "Czy możecie się ode mnie spodziewać, bym normalnie trakował kogoś kto sprzedaje swoją córkę jak zwierzę? To są 12- 13-letnie dziewczęta. Nikt nie robi tego tutaj, oprócz Romów." Cyganie według Stojanova "są sprawcami wielu przestępstw, morderstw, gwałtów, włamań, a kiedy policja przyjeżdża by prowadzić w sprawie tych zdarzeń śledztwo i podejrzewają Romów o ich dokonanie, to umarzają śledztwo, obawiając sie posądzeń o rasizm. Takie postępowanie nie jest w porządku." Stojanov, tak jak i jego ojczym, przywódca partii Ataka, Volen Siderov, odpierają zarzuty mediów, uważając, że "prawda jest ważniejsza niż polityczna poprawność". "Rasizm występuje wtedy, gdy obywatele Bułgarii są zabijani czy gwałceni i nikt nie robi cokolwiek by złapać sprawcę. To jest właśnie rasizm - przeciwko Bułgarom w ich własnym kraju."

Stojanov odpiera też zarzuty przeciwko antysemityzmowi: "Zwykle nie wypowiadamy się na temat Żydów, ale wypowiadamy się na temat sytuacji na Bliskim Wschodzie i bronimy Palestyńczyków." Stojanov twierdzi jednak, że Żydzi mają zbyt wielki wpływ na media i wykorzystują ekonomicznie sytuację w biednych krajach. "Jest wielu wpływowych Żydów, posiadających wiele pieniędzy, którzy płacą mediom aby ksztaltować rzeczywistość społeczną. [...] Wykorzystują również kryzysy ekonomiczne w takich krajach jak Bułgaria i wzbogacają się. To są konkretne fakty."

14 styczeń 2007

bibula- pismo niezależne 

  

Archiwum

Do umundurowania wystąp
lipiec 20, 2007
Marek Olżyński
Bankierzy i Złodzieje! - druga odsłona
lipiec 1, 2004
Prokom coraz droższy
lipiec 22, 2002
Rzeczpospolita
Były premier Włoch Giulio Andreotti skazany na 24 lata więzienia
listopad 17, 2002
PAP
Towarzysz kombatant
grudzień 29, 2008
Marek Jastrząb
Plany prywatyzacyjne rządu
luty 12, 2006
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
Kraków ma najwyższą ocenę
listopad 21, 2007
PAP
Błogosławieni, którzy nie pomyśleli a uwierzyli
marzec 30, 2004
Przygoda po charytatywnym zebraniu
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Komu i Czemu Iran Przeszkadza?
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Genialność strategii
październik 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Kłamstwo sto razy sprzedawane
Biskupi
wrzesień 22, 2004
Westernowy bohater
luty 13, 2003
Adam Zieliński
Dziesięć milionów hektarów
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
Kobieta i dziecko zginęli pod kołami pociągu
styczeń 5, 2003
PAP
Włoscy dziennikarze: izraelska armia kłamie
sierpień 23, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media