|
148 przestępstw - kradzieże, rozboje, narkotyki!
|
|
Lubuska policja podsumowała tegoroczny Przystanek Woodstock. Do godziny 7:00 w niedzielę odnotowano 148 przestępstw. Większość z nich stanowiły kradzieże i przypadki posiadania narkotyków. Stwierdzono również jeden zgon.
Choć impreza oficjalnie się zakończyła, to na polu namiotowym nadal przebywa duża część uczestników Przystanku Woodstock. Rok temu deszcz, który spadł w ostatnią noc, zmusił wielu do szybkiego wyjazdu. Teraz policja przewiduje, że znaczna część woodstockowiczów nie będzie spieszyć się z opuszczaniem Kostrzyna nad Odrą. Z tego powodu w mieście i na drogach dojazdowych nadal pracują policjanci.
Z policyjnych statystyk wynika, że podczas 20. Przystanku Woodstock funkcjonariusze odnotowali więcej niż w latach poprzednich przypadków posiadania narkotyków – było ich 86. Druga w kolejności liczba zdarzeń związana była z kradzieżą mienia i dokumentów – takich przypadków było 45. Odnotowana również dwa rozboje i dwa uszkodzenia ciała, a także kilka włamań i jedną kradzież samochodu. Ogólna liczba wszystkich przestępstw to 148.
Jest też bardzo poważne zdarzenie, czyli śmierć jednego z uczestników Przystanku.
Lubuska policja poinformowała, że w sobotę wieczorem służby medyczne odebrały zgłoszenie, że mężczyzna jest reanimowany przez patrol organizatora Przystanku Woodstock. 41-latek trafił natychmiast do szpitala w Kostrzynie. I choć na chwilę odzyskał przytomność, nie udało się go uratować – mężczyzna zmarł.
Sławomir Konieczny, rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wlkp. podał, że wstępne ustalenia wskazują na wyczerpanie organizmu, poprzedzone wcześniejszym, długotrwałym spożywaniem alkoholu.
– Do zdarzenia doszło na polu namiotowy. Mężczyzna najpierw był reanimowany w szpitalu polowym, a później trafił do szpitala w Kostrzynie. Nie udało się go, niestety, uratować. Z rozmowy z lekarzami wynikało, że prawdopodobnie 41-latek wcześniej długotrwale nadużywał alkoholu, co spowodowało wyczerpanie organizmu i w efekcie śmierć – tłumaczył w rozmowie z portalem niezalezna.pl Konieczny.
Rzecznik lubuskiej policji podkreślił jednocześnie, że przyczyna zgonu będzie znana dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok.
http://niezalezna.pl/57962-zapil-sie-na-smierc-na-przystanku-woodstock-148-przestepstw-kradzieze-rozboje-narkotyki
|
|
4 sierpień 2014
|
|
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
Wyjście awaryjne
październik 10, 2003
Kazimierz Poznański
|
Propozycja Geremka
lipiec 15, 2008
...
|
Ręka, rękę myje a g... dalej pływa w politycznym szambie Krakowa
styczeń 11, 2007
Artur Łoboda
|
Jak długo Polacy będą głosować na kurwy?
wrzesień 12, 2007
Newsweek
|
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Podróż po starym lądzie
kwiecień 16, 2008
Artur Łoboda
|
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
|
Przepraszam
marzec 28, 2006
mik4
|
Hipokryzja obrońców życia i praw człowieka
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pozorowanie etyki, czyli etyka w służbie kapitału
maj 12, 2007
Gracjan Cimek
|
Rodzaje upojenia alkoholowego (znane tylko z opowieści!):
styczeń 4, 2004
|
"Polsko, Twoja zguba w..."
grudzień 21, 2003
Marek Głogoczowski
|
Smutek po katakli?mie
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
|
Wojsko Polskie nie morduje a jedynie osłania morderców
listopad 5, 2004
|
Kolejny raz dać się oszwabić
marzec 29, 2004
PAP
|
WEJŚCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKĘ SUWERENNOŚCI !
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
|
Gmina Kraków zaciągnęła 40 mln zł kredytu w DB 24 SA
styczeń 2, 2003
PAP
|
Tym razem nie udało się przywłaszczenie kamienic
wrzesień 10, 2002
Artur Łoboda
|
"Największa na świecie kolacja wigilijna"
grudzień 24, 2004
zaprasza.net
|
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
styczeń 6, 2003
PAP
|
|
|