ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
więcej ->

 
 

W interesie Wielkiego Izraela



Walczący w Afganistanie i Iraku żołnierze amerykańscy są święcie przekonani, że toczą bój o wolność mieszkających tam narodów, zniewolonych przez okrutnych tyranów. Na ogół nie zdają oni sobie sprawy, że w rzeczywistości realizują oni strategiczny plan zakładający budowę tzw. Wielkiego Izraela - żydowskiego imperium na Bliskim Wschodzie.
Plan budowy Wielkiego Izraela został sporządzony w 1996 r. dla ówczesnego premiera Izraela Benjamina Netanjahu. Autorami tego planu znanego pod nazwą "Zerwanie z przeszłością" ("A Clean Break") są Richard Perle, Douglas Feith i David Wurmser. Wymienienie tych nazwisk w tym kontekście może niektórych dziwić, ponieważ osoby te znane są przede wszystkim jako ideolodzy i architekci obecnej polityki zagranicznej USA. Nie jest tajemnicą, że są oni Żydami o trockistowskich i rewolucyjnych tradycjach rodzinnych, którzy dzięki sprytnej metamorfozie przekształcili się w tzw. neokonserwatystów-syjonistów. Głównym celem opracowanego przez nich planu jest rozciągnięcie hegemonii Izraela na cały Bliski Wschód. Miałoby się to dokonać poprzez zmianę rządów w Iraku, Iranie, Syrii i Arabii Saudyjskiej na rządy uległe wobec Izraela i USA - państwa dziś okiełznanego przez Żydów.
"Zerwanie z przeszłością" miało nastąpić z chwilą amerykańskiego ataku na Irak. Fakty te opisuje specjalista ds. wywiadu James Bamford w książce "Pretext for War" (Pretekst do wojny), w której dowodzi on, że to nie chciwi kapitaliści, ale megalomańscy ideolodzy Wielkiego Izraela są winni najazdu amerykańskich wojsk na Irak. Przypomniał on, że do wytworzenia się sprzyjającej atmosfery przyczyniły się fałszywe alarmy i ostrzeżenia doradczyni prezydenta George'a W. Busha ds. bezpieczeństwa narodowego Condoleezzy Rice oraz ogłoszone przez nią hasło: "nie chcemy, żeby dym wystrzałów był chmurą w kształcie grzyba" (typową dla wybuchów nuklearnych).

Al-Kaida w natarciu
Dużo zdroworozsądkowej krytyki wojny z Irakiem zamieścił w swojej książce "Megalomania Imperium [Imperial Hubris]; Dlaczego Zachód [Ameryka] przegrywa Wojnę z Terrorem" anonimowy urzędnik wywiadu amerykańskiego. Niestety, podpisujący się jako "Anonimus" autor nie napisał, że agresji na Irak dokonano z uwzględnieniem na pierwszym miejscu strategicznych celów wyznaczonych przez fanatyków idei budowy Wielkiego Izraela. Najwyra?niej jednym z powodów tego przemilczenia oraz zamieszczenia tezy, że atak na Irak miał wyłącznie podłoże ekonomiczne, była obawa przed niedopuszczeniem książki do druku.
Mimo dezinformacji, że atak na Irak miał podłoże ekonomiczne, "Anonim" trafnie analizuje przyczyny porażki amerykańskiej wojny z terroryzmem, która wręcz wzmocniła kierowaną przez Osamę bin Ladena Al-Kaidę. Stało się tak dzięki polityce neokonserwatystów-syjonistów, którzy rządzą w ministerstwie obrony USA. Zarzucił on im, że zdecydowali się pozostawić miejscowym ugrupowaniom afgańskim kluczową rolę w bitwie w górach Tora Bora, w której była szansa unicestwienia dowództwa Al-Kaidy. "Anonim" nie kryje swego przekonania, że obecnie Al-Kaida albo już ma, albo jest bliska posiadania broni masowego rażenia w postaci prymitywnych bomb nuklearnych i broni chemicznej czy bakteriologicznej.
Autor, analizując politykę ekipy Busha, doszedł do wniosku, że dla bin Ladena korzystniejsza jest polityka rządu Busha niż również zdominowanego przez Żydów jego rywala w wyborach prezydenckich Johna Kerry'ego. Jak dotąd strategia administracji Busha dała możliwość wielkiej rozbudowy Al-Kaidy. Stało się to możliwe dzięki masowemu napływowi ochotników do walki w "świętej wojnie" islamu przeciw USA i Izraelowi z powodu konfliktu w Palestynie i związanego z nim najazdu na Irak motywowanego także megalomanią żydowskich ekstremistów. Z tego powodu wyraża on opinię, że w interesie bin Ladena byłoby dokonanie ataku terrorystycznego na USA w czasie kampanii wyborczej, tak żeby wzmocnić szanse Busha na wygranie drugiej kadencji.

Kurdyjska karta
Jednym z kluczowych zaplanowanych przez żydowskich ekstremistów posunięć w procesie budowy żydowskiego imperium jest dalsza destabilizacja Bliskiego Wschodu z pomocą kontrolowanych przez Izrael kurdyjskich ugrupowań zbrojnych. Pisał o tym kilka tygodni temu na łamach dziennika "The New Yorker" Seymour Hersh. Obecnie trwa umacnianie izraelskich wpływów w Kurdystanie według wprowadzanego obecnie w życie przez Mossad "planu B". Ponieważ Kurdowie mieszkają w Turcji, Syrii, Iraku i Iranie, to próby zbudowania Kurdystanu, którego gwarantem niepodległości byłby Izrael, stwarzają doskonałą możliwość pogrążenia całego Bliskiego Wschodu w chaosie. Właśnie z tego chaosu żydowscy ekstremiści mają nadzieję stworzyć Wielki Izrael. Powołując się na doniesienia wywiadu tureckiego, Hersh pisał, że działania Izraela wśród irackich Kurdów i izraelskie obietnice stworzenia oddzielnego państwa, Kurdystanu, mają na celu podminowanie pozycji Turcji, Syrii i Iranu, gdzie kurdyjska ludność z pewnością chciałaby się przyłączyć do "wielkiego Kurdystanu", nawet jeśli to nowe państwo musiałoby uznać polityczną kuratelę Izraela.
Działalność polityczna żydowskich megalomanów - budowniczych Wielkiego Izraela - stwarza wielkie zagrożenie dla świata - największe od czasu II wojny światowej. Co gorsza, chociaż megalomańskie posunięcia żydowskich imperialistów stwarzają niekończące się i stale rosnące zagrożenie dla światowego pokoju, to nie widać w dającej się przewidzieć perspektywie możliwości stabilizacji sytuacji.
Na marginesie tych rozważań warto zauważyć, że prowokowane przez politykę rządu Izraela konflikty stwarzają wielki popyt na broń, której Izrael jest jednym z największych eksporterów na świecie.
 
12 sierpień 2004

Prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

MF chce emisji zagranicą w 2003 roku w wysokości 11,6 mld zł
wrzesień 20, 2002
MF
Brak danych kto był patriotą.
listopad 24, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Przykład przyszedł z góry
sierpień 13, 2004
Punkt widzenia zależy od punktu "senacenia"
czerwiec 17, 2002
PAP
Czy przeproszą
sierpień 19, 2003
Tłum. Alex L.
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
Bronislaw Geremek nie zyje
lipiec 13, 2008
...
Uczciwy demokrata doszedł do tych samych wniosków co ks.Jankowski
maj 13, 2005
czytelnik
Handel ludzką naiwnością
maj 24, 2007
Lipcowa deflacja wyniosła 0,5%
sierpień 19, 2002
PAP
O naszym obecnym Starszym Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (1)(2007.09.20)
wrzesień 20, 2007
tłumacz
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
Traktat Lizbonski to tez Konstytucja czy tez nie? Kto ma sluszna racje ?
marzec 30, 2008
Ryszard Kusmierczyk
Takie sobie, dziwne wydarzenie
październik 17, 2008
Artur Łoboda
Strategia dla pokoju
sierpień 25, 2008
Artur Łoboda
Zagrożone Wartości USA
grudzień 31, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Stanisław Tymiński
czerwiec 8, 2005
wp.pl
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
Globalizacja a bezrobocie
październik 3, 2004
Okrucieństwo Izraela w Palestynie
lipiec 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media