|
Hymn Kongresu Sędziów Polskich
|
|
W nieodległych czasach, na manifestacjach patriotycznych śpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego, a ludzie wierzący Boże coś Polskę - ze zwrotką "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie".
W tym samym czasie "towarzysze partyjni" manifestowali swoją wierność wobec Moskwy - przez odśpiewanie "Międzynarodówki".
W dniu wczorajszym odbył się "Kongres Sędziów Polskich" na zakończenie którego - na wzór "towarzyszy partyjnych" złożyli oni hołd przywiązania do swoich prawdziwych mocodawców - powstając do hymnu.
Co oni tam w końcu odegrali?
Według mnie była to "Oda do radości" - Ludwika van Beethovena.
Utwór ten wiele lat temu został uznany przez Radę Europy za "Hymn Europy".
O ile mi jednak wiadomo nigdy nie został prawnie uznany za hymn Unii Europejskiej. I kto - jak kto, ale sędziowie winni to wiedzieć.
W każdym razie mieliśmy wczoraj do czynienia z pogardą sędziów wobec Polski, Polaków i polskiej tradycji.
Zamanifestowali wierność swojemu prawdziwemu mocodawcy.
To wystarczający powód, by uznać ich za uczestników spisku antyspołecznego i - co najmniej wyrzucić z pracy za sprzeniewierzenie godności sędziego.
Na marginesie sprawy pozwolę sobie wyrazić własną opinię na temat środowiska sędziowskiego.
Są to ludzie równie prymitywni - co bezczelni.
Czują się bezkarni i walczą o to, by ta bezkarność trwała dalej.
I tu rola Prezydenta RP, który odwołuje się do patriotyzmu.
Zadaniem Prezydenta jest zmiana tego stanu rzeczy i uwolnienie Polaków od tej bezkarnej kasty przestępców i zdrajców Narodu!
|
|
4 wrzesień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Oświadczenie Unii Polityki Realnej w sprawie Partii Wolności p. Jerzego Haidera
październik 26, 2008
http://www.asme.pl/serwis/arch/9-2000.html
|
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
|
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
|
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tablica „Hanoar Hacijoni”.
lipiec 21, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dlaczego Unii zalezy na Polsce?
maj 19, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Niesmaczny Dowcip Prima Aprilisowy?
kwiecień 2, 2006
Marak Głogoczowski
|
Kosowo i Kurdystan
marzec 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dwa tematy -
SOBCZAK i SZPAK
grudzień 17, 2002
http://angora.pl/
|
Za zwierzaka można iść do więzienia
marzec 4, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
|
Instytut Analiz Bezpieczeństwa Narodowego ProPolonia.pl
marzec 4, 2009
Dariusz Kosiur
|
Do baranow ktorzy nie wierza w PiS
kwiecień 13, 2006
Marcin
|
Paragraf, nie dla każdego.
czerwiec 2, 2008
.
|
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
luty 11, 2006
Dziennik Polski
|
.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...
lipiec 15, 2007
fF>Dz
|
Spółdzielcza ciuciubabka
luty 8, 2009
Witold Filipowicz
|
Arogancja za nasze pieniądze
grudzień 15, 2003
|
|
|