|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
więcej -> |
|
Pamięci ofiar zamachu w Madrycie.
|
|

Michał Kopiński publicysta prasowy piszący też na stronach < prawica.net> napisał artykuł pt. Kazaa!
Chrońmy nasze dzieci w którym obrazuje czytelnikom , niebezpieczeństwa mogące wyniknąć zwłaszcza dla naszych dzieci, gdy niefrasobliwie korzystają z programu Kazza.
Pokazał przy okazji jak wygląda strona z której program ten się pobiera.
Internet lekkomyślnie wykorzystywany może być niebezpieczny ,on może być nawet śmiertelnie niebezpieczny.
Przyglądnijmy się zatem bliżej również innemu niebezpieczeństwu ,które istnieje w sieci net.
Prawie każdą stronę wcześniej czy pó?niej znajdzie nam któraś z licznych internetowych wyszukiwarek stron, a mimo to nie pokażę ich wyglądu ani szczegółowego adresu.
Dzisiejszy świat polityczny kształtują układy mocarstwowe USA i czy to nam się podoba czy też nie ,na świecie panuje Pax Americana. Główne motory tego systemu politycznego obecne są również w przestrzeni wirtualnej.
Istnieje więc w sieci net strona zapisująca się jako < whitehous> to oczywiście Biały Dom. Można na niej , przy pomocy zainstalowanych tam kamer wewnętrznych również go zwiedzać ,niestety nawet jednorazowe wejście sprawia, że parametry naszego komputera zostaną zanotowane i dalsza nasza wędrówka po sieciach netu będzie pilnie śledzona. W budynku tym nie wierzy się, że można do niego zaglądać ze zwykłej ciekawości. Nieopatrzne dalsze serwowanie w nieodpowiednie zakątki internetu, może przynieść nam pozbawienie wizy wjazdowej do USA. Strony < janes.com> to analizy sytuacyjne armii Stanów Zjednoczonych, materiały znajdujące się na nich często wyprzedzają wiadomości serwisowe światowych mediów, niemniej jednak wchodzący na strony będą obserwowani. Strony < cia> czy < odci.gov > to strony CIA.
Podobnie chronione jak poprzednie.
Końcem lutego 2004r., pochodzący z centralnej Rosji student informatyki, napisał w czasie wykładów w swojej uczelni, chcąc wykazać się swoistym poczuciem humoru, e-mail wysyłając go na powyższe strony. E-mail był krótki i miał być dowcipny: Zrobię Wam bum w metrze, a żeby było wiarygodniej dopisał: w imię Allacha. Na trzeci dzień studenta aresztowano na żądanie Białego Domu , rozważano ekstradycję. Pisane na tych stronach błache z pozoru teksty i wiadomości przy bliższej analizie okazują się co najmniej treściowo dziwne i mało wiarygodne, są to bowiem często informacje operacyjne dla czynnych agentów działających różnych zakątkach świata. Jest strona < fbi> to oczywiście amerykańskie FBI. Dla chętnych wielkiego zarobku zamieszczono w jednym z jej działów liczne zdjęcia, na ogół brodatych twarzy z widniejącymi pod nimi potężnymi kwotami idącymi w miliony dolarów. Można je otrzymać już za przekazanie informacji o widniejących obliczach. Nie ma jednak zbyt wielu chętnych do pobrania tych pieniędzy . Słynny, wymieniany ostatnio Mc Raven , który jak się podaje, niedługo przyprowadzi do Departamentu Stanu samego Bin Ladena jakoś dotąd nie kwapił się by się wzbogacić tą drogą.
Chyba bardziej cenił życie niż hipotetyczne 25 milionow dolarów. Cóż idą wybory trzeba wymyślać Mc Ravenów. By Mc Raven czy drugi maczo zwany mister Dick Marcinko / Edward Marcinko brzmi bardziej swojsko / mogli szybciej spełnić swoje jakże oczekiwane przez cały świat zamiary istnieje strona o bardzo długim zapisie, wewnątrz którego tkwi napis< al-qaida>, strona śmiertelnie niebezpieczna .
Co jakiś czas uszkadzana przez zdolnych młodych hakerów, natychmiast przywracana, trwa, podobnie zresztą jak pełna świeżych wiadomości z bliskiego wschodu , katarska /istnieje< english.aljazeera > < aljazeera@konto.pl> i inne podobne, ale to już inna bajka /.
Z wiadomości przesyłane tam przez rozchodzą się po świecie jak świeże bułeczki. Strona istnieje chyba po to , by panowie Mc Raven i Dick Marcinko wiedzieli, dokąd należy kupić bilety lotnicze jadąc na akcję. Na stronie tej widnieją czynne linki, prowadzące do adresów internetowych wszystkich terrorystycznych organizacji świata.
Czytając pierwszy raz stronę , nie przypuszczałem, że istnieje ich aż tak wiele i że swoje istnienie potrafią swobodnie obwieszczać werbując tym samym sympatyków. By było weselej na stronie tej istnieje link, który prowadzi wprost na stronę FBI, wszystko po to by chłopcy mogli zobaczyć ile są w danym dniu warci i jakie aktualnie ich zdjęcia są publikowane.
Niestety FBI nie rozumie dowcipów i nie odwdzięcza się podobnym linkiem prowadzącym na stronę . A przecież wystarczyło by w Departamencie Stanu zatrudnić średnio zdolnego informatyka –programistę by strony te straciły rację bytu.
Istnieje jednak swoista koegzystencja utrzymywana w czyimś interesie.
Pokojowe współistnienie, jak nas uczono w okresie kwitnącego socjalizmu.
Po moim pierwszym wejściu na stronę /strona w miarę dobrze pilnowana / otrzymałem z Departamentu Stanu USA wiadomość, w której zawiadomiono mnie, że popełniłem wielki błąd wchodząc na stronę i że prosi się o pilne skontaktowanie na wskazany adres. Taka informacja przesłana do kontaktującego się terrorysty rozbawi go tylko i wzbudzi jego czujność. Właściciela komputera z którego wchodziłem na strony prawdopodobnie moje serwowanie po sieciach netu pozbawi amerykańskiej wizy. Kontaktów czy korespondencji ze stronami w pewnych warunkach, można jednak nie przeżyć, albo przynajmniej zwiedzić słynną bazę w Guantanamo, co może czekać dowcipnego rosyjskiego studenta.
Uważajmy zatem na nasze i naszych dzieci serwowanie po przestrzeni wirtualnej.
|
|
28 marzec 2004
|
|
Jan Lucjan Wyciślak
|
|
|
|
HALLOW
październik 19, 2007
K.B.
|
Wielkie dzieła za niewielkie pieniądze
listopad 7, 2005
zaprasza.net
|
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r.
Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Medioci
Igraszki TVN wokół śmierci Slobodana Miloszevicia
marzec 17, 2006
serbofil
|
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie
maj 14, 2003
|
Dobre sygnały. Ministerstwo nie sprzedało ani jednej obligacji
luty 13, 2003
zaprasza.net
|
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zacznijmy od siebie, zacznijmy dzisiaj...
lipiec 8, 2003
Andrzej Kumor
|
Moralne harakiri
kwiecień 6, 2003
Artur Łoboda
|
Edelman!Otakim antysemityzmie Ty glmosisz!
maj 3, 2006
przysłaŁ mik4
|
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
|
Powtórka z historii - czeka nas "narodowy socjalizm"
lipiec 26, 2004
Artur Łoboda
|
Pohukiwania, czyli z akcentem na postkomunizm
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
|
Wyboru już dokonano. Pozostało jeszcze głosowanie
kwiecień 15, 2003
PAP
|
Przegląd notatek opublikowanych na www.gazeta.pl w dziale KRAJ przed południem
listopad 18, 2005
cywilizowany
|
Mieć czy być?
grudzień 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polskie obozy koncentracyjne jako te japońskie bomby atomowe
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński
|
tyrty
kwiecień 2, 2006
tryrty
|
więcej -> |
|