|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
więcej -> |
|
My terroryści, albo przypowieść o dontszatach
|
|
W latach 70. opowiadano mi dowcip - jak to Wania mówi do przyjaciela, że gdy służył w Wietnamie, polował czasem na dontszaty.
(Rosjanie potajemnie wysłali w latach 60. swoje wojska do walki z Amerykanami w Wietnamie)
Wania wychodził wieczorem na przechadzkę i strzelał do wszystkiego-co się rusza. I wtedy słyszał głos "don't shoot, don't shoot"
Kilka lat temu pozwoliłem sobie w rozmowie ze znajomymi nazwać Busha juniora bandytą - podając liczbę zamordowanych w Iraku ludzi.
W pełnych jadu i nienawiści słowach - dowiedziałem się od mojego rozmówcy, że to ja jestem terrorystą - który zagraża Światu i z nienawiści do świata, podaję nieprawdę.
Nie miałem dalej ochoty rozmawiać. Ale w duchu pomyślałem tak: ty ludzka kurwo - pracujesz dla tych - którzy finansują atak na Irak i dostajesz pieniądze zbroczone krwią ofiar światowego terroryzmu - rodem z USA.
Nieraz Państwu wspominałem, że ten serwer jest od pewnego czasu - pod ciągłym atakiem technologicznym.
Jeżeli pamiętają Państwo haniebne metody z czasów ostatniej wojny - kiedy to przed atakującymi żołnierzami niemieckimi, pędzono ludność cywilną, to z czymś takim mamy do czynienia.
Otóż podstawowym ?ródłem ataku na nasz serwer była domena google.com
Wszelkimi możliwymi metodami blokował nasz Portal. Jednocześnie na serwerze google znikła większość danych o naszym Portalu.
Trzy lata temu było nich ponad 112 tysięcy. A dziś - mimo powiększenia bazy danych - trudno znale?ć jakąkolwiek frazę tekstu z tego Portalu. Mimo, że każdego dnia googleboot wysyłało tysiące zapytań do serwera.
Kilka dni temu wypróbowaliśmy pewien skrypt na serwerze i ataki ponowiły się.
Wtedy jeszcze raz sprawdziliśmy drogę jaką do nas docierały i na końcu jej zobaczyliśmy serwer armii Stanów Zjednoczonych.
Tak więc "bohaterska" armia amerykańska przebiera się w strój cywilów by atakować z ukrycia.
Nie muszę chyba więcej tłumaczyć, że podstawowym narzędziem inwigilacji ludzi - na całym świecie - jest wyszukiwarka google.com
Ale ma ona spore dziury. Dlatego sami dobrze wiemy - jakie hasła wypisują nieprzychylni nam internauci.
Mogą Państwo bez problemu sprawdzić - czy jest prawdą zniknięcie z tej wyszukiwarki wszystkich tekstów z naszego Portalu.
A przecież mają w swoich serwerach zarejestrowane po tysiąckroć.
Dlaczego ten Portal jest tak hołubiony przez jankesów?
Dlaczego nie ma takich problemów z Portalem Radia Maryja, Naszego Dziennika, Michalkiewicza i innych - podobno patriotycznych portali?
Widzę na to trzy odpowiedzi:
1. Ten Portal jest jedynym, który konsekwentnie nazywa atak na Irak zbrodnią.
Zarejestrowaliśmy również stronę internetową - która ukazuje hańbę Armii Amerykańskiej.
http://zaprasza.net/a_y.php?mid=4798
2. Jest to portal do którego nie udało się włamać i sprawdzić wewnętrzne powiązania.
3. Nasi wrogowie zdają sobie sprawę, jak blisko jesteśmy rozwiązania tajemnic - które chcą ukryć przed światem.
Niestety, mają do dyspozycji płatnych prowokatorów, którzy do tej pory skutecznie rozbijali dyskusję. Ale czas ich bezkarności już upłynął.
Wiemy, który z "dyskutantów" pisze do nas z tej samej miejscowości - z której pochodziły ataki. Pozostałych również nietrudno rozszyfrować.
|
|
19 grudzień 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Demokraci?
październik 5, 2006
mik4
|
Kupujemy, ale obawiamy się braku gotówki
luty 21, 2005
|
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
|
Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
|
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
|
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
|
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
|
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Aktualna sytuacja w Gruzji wg ?ródeł rosyjskich, tureckich, chińskich, izrealskich 2008.08.09. godzina 1000
sierpień 9, 2008
tłumacz
|
al-Kubaysi: Proces polityczny korzystny dla Al-Kaidy
sierpień 10, 2007
przysłał marduk
|
Eksplozja globalnych spekulacji walutowych
wrzesień 26, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
SLD przy ołtarzu
maj 23, 2003
Andrzej Kumor
|
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kozakiewicz sprzedał swój gest
czerwiec 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy Libanowi Grozi Nowa Krucjata?
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
|
Chcą zakazać prezerwatyw
listopad 8, 2006
PAP
|
Erozja wszystkiego
wrzesień 25, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Dlaczego bez rozumu - nie ruszysz?
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
|
Patriotyzm - duma narodowa
grudzień 12, 2002
Patriota
|
więcej -> |
|