|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
więcej -> |
|
Nowy bankier czwartej Polski
|
|

Sławomir Skrzypek, 42 letni inżynier budownictwa, został prezesem Narodowego Banku Polskiego, bez możliwości odwołania. Zastąpi on odchodzącego prof. Leszka Balcerowicza. Czy będzie chciał i potrafi utrzymać niezależność NBP?
Za Skrzypkiem głosowało 239 posłów, 202 było przeciw, a 1 wstrzymał się od głosu. Większość bezwzględna konieczna do powołania Skrzypka wynosiła 222.
Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach ( praca o budowie mostów kolejowych ). Uzyskał dyplom MBA na University of Wisconsin - oraz dyplom Business Management Uniwersytetu Georgetown. Na SGH w Warszawie nostryfikował amerykański dyplom MBA.
Ponadto ukończył roczne studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie w zakresie Zarządzania Aktywami i Pasywami w Polskim Systemie Bankowym oraz na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Odbył szereg praktyk: m.in w biurze kongresmena w Kongresie Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie (praca legislacyjna w zakresie bankowości i finansów) oraz przy Misji Polskiej ONZ w Nowym Jorku (programy finansowe UNDP). Ukończył m.in. kurs doradców inwestycyjnych. W latach 1993-1997 pracował w Najwyższej Izbie Kontroli, w której zajmował się kontrolą finansową struktur administracji rządowej i samorządowej oraz sektora bankowego.
W latach 1997-2000 pełnił funkcję Zastępcy Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, odpowiedzialnego za Departament Kapitałowy, Departament Współpracy z Zagranicą oraz Departament Ochrony Wód i Gospodarki Wodnej. W roku 2001 zajmował się m.in. doradztwem finansowym, współpracował z prezesem PZU Grzegorzem Wieczerzakiem, w jego imieniu szefował Towarzystwu Funduszy Inwestycyjnych.
Od kwietnia do maja tego roku pełnił funkcję, delegowanego z Rady Nadzorczej, członka Zarządu IX NFI im. E. Kwiatkowskiego.
Od maja 2001 r. do stycznia 2002 r. był członkiem Zarządu PKP SA, odpowiedzialnym za restrukturyzację i nadzór właścicielski. Od listopada 2002 r. pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, odpowiedzialnego m.in. za politykę finansową, inwestycje i nadzór właścicielski.
Z dniem 20.12.2005 r. został powołany do pełnienia funkcji wiceprezesa Zarządu PKO BP SA, a od 29.09.2006 r. dodatkowo pełni obowiązki prezesa Zarządu PKO BP SA. Sprawuje nadzór nad: Pionem Bankowości Korporacyjnej, Pionem Finansowania Strukturalnego, Departamentem Marketingu Klienta Korporacyjnego, Departamentem Inwestycji Kapitałowych, Departamentem Audytu Wewnętrznego, Departamentem Promocji i Komunikacji, Biurem Zarządu Banku, regionalnymi oddziałami korporacyjnymi, a także kieruje Pionem Usług i Pionem Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
Obecnie jest zastępcą przewodniczącego Komitetu Kredytowego Banku oraz Komitetu Sterującego ds. wdrożenia Programu modernizacji oddziałów w PKO BP SA. Skrzypek pełnił funkcje: wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej BOŚ SA, przewodniczącego Rady Nadzorczej: Mielec-Diesel-Gaz Sp. z o.o., PTE EPOKA SA, Telekomunikacji Kolejowej SA, sekretarza Rady Nadzorczej IX NFI im. E. Kwiatkowskiego, członkiem Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego BOŚ SA. Obecnie jest przewodniczącym Rad Nadzorczych: Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Banku Pocztowego SA i Telewizji Polskiej SA.
Zielone światło
Szefowa sejmowej Komisji Finansów Publicznych Aleksandra Natalli-Świat (PiS) zarekomendowała posłom kandydaturę Sławomira Skrzypka na prezesa NBP. Natalli-Świat przypomniała, że podczas posiedzenia komisji, która pozytywnie zaopiniowała kandydaturę Skrzypka, za - głosowało 25 członków komisji, 14 było przeciwnych, a dwóch wstrzymało się od głosu.
|
|
10 styczeń 2007
|
|
AFP/interia.pl
|
|
|
|
Największą geszeftem jest wojna. Lewizny polityków izraelskiego Likudu
styczeń 3, 2003
PAP
|
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
|
Zdradzeni
wrzesień 10, 2007
..
|
The Age of Solzhenitsyn
sierpień 25, 2008
Alexei Bayer
|
Cztery miliony w biedzie
styczeń 24, 2003
VIOLETTA BARAN http://www.trybuna.com.pl
|
Gówno znów wypływa na wierzch
styczeń 19, 2008
Artur Łoboda
|
Gaza
styczeń 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
KONWENT ORGANIZACJI NARODU POLSKIEGO
październik 14, 2004
|
Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?
grudzień 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Postkomuna przeciwko Polakom
maj 17, 2008
wp.pl
|
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
grudzień 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czyja Sprawa?
listopad 10, 2004
Kazimierz Murasiewicz
|
Sterowanie Światem z Jerozolimy?
grudzień 31, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Koncert na "pozytecznych idiotow"
sierpień 12, 2003
Stanislaw Michalkiewicz
|
Ukradnij sobie na zdrowie
kwiecień 16, 2003
Andrzej Kumor
|
Agenci wokół Jana Pawła II
kwiecień 21, 2005
|
LIST OTWARTY DO BIURA LECHA WAŁĘSY
listopad 22, 2005
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Gdy ofiara staje się katem .......
styczeń 6, 2009
Artur Łoboda
|
Prawa człowieka po amerykańsku czyli USA: Więzienie bez wyroku
styczeń 2, 2005
|
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|