ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Tresowanie zwolenników PiS 
16 maj 2016      Artur Łoboda
Pół wieku później 
5 styczeń 2024      Artur Łoboda
Kultura osobista vs terror 
26 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Skutki "marszu szmat" 
30 listopad 2017     
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część dwudziesta pierwsza 
5 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
"Powrót do Jedwabnego" 
25 listopad 2019      wRealu24
A może nie powinniśmy walczyć? 
19 luty 2021      Artur Łoboda
Komentatorka polityczna Kim Iversen analizuje „alarmujące i szokujące” dane z Izraela dotyczące COVID  
18 wrzesień 2021     
Bez komentarza ! 
16 maj 2015     
Naród, który własną głupotę nazywa patriotyzmem (2) 
19 styczeń 2013      Artur Łoboda
Poronione pomysły gospodarcze 
20 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Polskie lichwiarstwo, zniewoleniem narodu. 
8 wrzesień 2011      Bogusław
„Poważne obawy konstytucyjne”: Sąd Apelacyjny potwierdza wstrzymanie nakazu szczepień dla biznesu, wprowadzony przez Bidena  
16 listopad 2021     
lustrator ze skazą 
29 maj 2020      ~Stary UBek
Uwagi na 30 maja 2014 roku. 
30 maj 2015      Artur Łoboda
Polska kultura 2012 
7 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Biedni, niedouczeni pseudoznawcy ekonomii  
28 maj 2012      Artur Łoboda
Polskie nieboszczyki w 3 dniowej kwarantannie! Pół-Hitlery, pół SS-mani i pół-Hitlerjugend z macicami - na ulicach Warszawy i innych większych miast. 
30 październik 2020      Alina
Najbliższe zmiany techniczne 
1 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Doszliśmy nad przepaść 
30 sierpień 2021     

 
 

DR KATHERINE HORTON - 5G TO NARZĘDZIE MASOWEGO LUDOBÓJSTWA

 



Prezentowane nagranie to fragment wywiadu Alfreda Lambremonta Webre z dr Katherine Horton z czerwca 2019 r., na temat militarnych zastosowań 5G jako broni masowego rażenia oraz narzędzia zorganizonych tortur elektromagnetycznych na masową skalę. Przetłumaczyłam tylko pierwszą część wywiadu, dotyczącą 5G jako narzędzia planowanego masowego globalnego ludobójstwa. Druga część skupia się na temacie sprawy sądowej o elektroniczne nękanie założonej przez dr Horton w 2016 r. w Wysokim Trybunale przeciwko brytyjskim służbom specjalnym MI5 (kontrwywiad), MI6 (komórka ds. wywiadu zagranicznego) i GCHQ (komórka wywiadu zajmująca się nasłuchem radiowym).

Dr Katherine Horton wykładała fizykę nuklearną i fizykę cząstek elementarnych w Hertford College przy Uniwersytecie Oxford. Jest byłym pracownikiem naukowym w Oxfordzkim St John's College, gdzie jej badania obejmowały dziedziny takie jak fizyka medyczna i fizyka złożonych systemów ludzkich (m.in. systemy finansowe i walutowe, brytyjski system prawny, a także przestępczość gospodarcza i przestępczość zorganizowana).
W toku swej kariery pracowała m.in. przy Wielkim Zderzaczu Hadronów w CERN (Europejska Organizacja Badań Jądrowych) oraz w Niemieckim Synchrotronie Elektronowym DESY, jednym z największych europejskich ośrodków naukowych, gdzie prowadziła badania z zakresu fizyki wysokich energii przy tamtejszym akceleratorze cząstek.
Dr Horton jest jedną z najbardziej znanych na świecie ofiar zorganizowanych tortur elektronicznych (tzw. Targeted Individual). Założycielka i przewodnicząca Joint Investigation Team, zespołu zrzeszającego niezależnych śledczych z USA i Europy, prowadzących wspólne dochodzenie w sprawie przestępstw związanych z użyciem broni DEW oraz neurotechnologii i biotechnologii wojskowej. Organizacja ta zajmuje się też demaskowaniem i zwalczaniem systemowej korupcji, dzięki której powyższe przestępstwa są notorycznie ignorowane, a wręcz aktywnie ukrywane przez organy ścigania.
Dr Horton aktywnie udziela się jako biegły świadek w wielu sprawach sądowych dotyczących globalnego programu zorganizowanych tortur elektronicznych. W jej działaniach wspieraja ją m.in. dwaj byli wysokiej rangi pracownicy Amerykańskiej Narodowej Agencji Bezpieczeństwa - William Binney (Dyrektor Techniczny NSA) oraz Kirk Wiebe (Starszy Analityk ds. Wywiadu).

Link do całości wywiadu:
https://www.youtube.com/watch?v=zvQ3Eb2j2jw

Link do strony Deagel, gdzie można zapoznać się z prognozami liczebności populacji poszczególnych krajów w roku 2025:
https://www.deagel.com/forecast

Linki do stron, gdzie pokazane są zdjęcia implantów w oczach w świetle UV (na nagraniu nie widać ich zbyt dokładnie):
http://www.dataasylum.com/images/piceye2.jpg
https://fightingmonarch.com/2019/12/24/have-you-been-implanted-with-cybernetics/
https://stop007.org/home/equipment-detection/#UVtorch

Link do reklamy „Radwin 5000" omawianej na nagraniu:
https://www.youtube.com/watch?v=yOoo-MvDF9I

Link do prezentacji omawianej przez dr Horton na nagraniu:
https://www.bibliotecapleyades.net/archivos_pdf/road-5g.pdf

Strona glówna dr Horton:
https://stop007.org/

Kanał YouTube dr Horton:
https://www.youtube.com/channel/UCjWJntgTFLL-gPofpru_iYg

Link do strony StopZet, polskiej organizacji zajmującej się przeciwdziałaniu zorganizowanym torturom elektronicznym:
http://stopzet.org/
3 lipiec 2021

Georgina Orwell PL 

  

Komentarze

  

Archiwum

Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański

grudzień 18, 2002
zaprasza.net
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
Nowe elity
kwiecień 16, 2008
przeslała Elżbieta Gawlas
Za kulisami wielkiej mistyfikacji. Działalność Leona Taxila (1885-1897)
lipiec 30, 2008
Waldemar Wojnar
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
Jak przeciwdziałamy korupcji
grudzień 5, 2005
krakow.pl
Szantaż, gro?by bezprawne ...
grudzień 1, 2003
Przeczytaj pomysl i pozwol podobnie uczynic innym.
styczeń 31, 2003
Elzbieta
Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Podaj dalej, możesz powstrzymać III wojnę światową.
marzec 15, 2003
Miroslaw Zabierowski
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
Według Gronkiewicz-Waltz "program Kołodki to kontynuacja"
lipiec 16, 2002
PAP
Janosik inaczej
grudzień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Kolejny raz o 11 września
czerwiec 19, 2004
(ak)
Symptomy
czerwiec 9, 2003
Artur Łoboda
Żydowska lewica Zagłębia Dąbrowskiego
styczeń 17, 2003
Zofia Strug http://www.robotnik.prv.pl/
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media