ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
więcej ->

 
 

Rosja i Chiny popierają Iran


Zblizenie Rosji i Chin jest w duzej mierze skutkiem dazenia do globalnego imperium USA przez neokonserwatywno-sjonistyczny rzad Bush'a, za pomoca unilateralistycznej (jednostronnej) polityki zagranicznej, ktora powoduje reakcje w formie tworzenia sie nowych geostrategicznych przymierzy. Widoczne to jest szczegolnie w stosunkach Moskwy i Bejzing'u (Pekinu) w czasie ostatnich 18 miesiecy, kiedy powiazania Chin z Rosja bardzo sie zaciesnily. W bierzacym roku odbeda sie najwieksze od 1958 roku, wspolne manewry wojskowe, podczas gdy rosyjskie dostawy broni sa dzis kierowane glownie do Chin.  

Juz w roku 2004 chinskie zamowienia w Rosji przekroczyly dwa miliardy dolarow za okrety, lodzie podwodne, systemy pociskow rakietowych, helikoptery i samolotu. Dowodcy rosyjscy narzekaja ze jakosc i ilosc rosyjskiej broni sprzedawanej Chinom daje armii chinskiej lepsze uzbrojenie niz ma armia rosyjska. Rowniez przez ostatnie piec lat nie-wojskowa wymiana handlowa tych dwu krajow wzrastala o 20 procent rocznie. Od 20 miliardow dolarow w 2004 roku, ma ona osiagnac 60 miliardow w 2010 roku. Zdarzenia te analizuje Jephraim P. Gindzik, prezes firmy Condor Advisers (specjalizujacej sie w analizie ryzyka dla inwestorow w krajach rozwijajacych sie gospodarczo) w artykule "Wiezy miedzy Chinami, Rosja i Iranem," (4go czerwca 2005, w pismie "Asia Times").  

W eksporcie rosyjskim do Chin dominuje paliwo i elektrycznosc, ktorej sprzedaz ma osiagnac w 2006 roku 800 milionow kilowat-godzin. Natomiast eksport nafty z Rosji do Chin ma powiekszyc sie z 10 milionow ton w roku 2005 do 15 milionow ton w 2006 roku. Do niedawna firma naftowa Chodorkowskiego "Jukos," dzis znacjonalizowana, byla jedynym eksporterem nafty rosyjskiej i gazu ziemnego do Chin. W pokryciu kosztow upanstowienia firmy "Jukos" pomogly Moskwie kredyty z Chin. Wspolnie Chiny i Rosja planuja eksploatacje pol naftowych Iranu  

Mimo zabiegow Izraela zeby za pomoca amerykanskiej maszyny wojennej zniszczyc Iran, Chiny popisaly w 2004 roku dwa kontrakty z Iranem. Jeden na na 110 milionow ton plynnego gazu i 250 milionow ton nafty na przestrzeni nastepnych 25 lat, plus dziennie 150,000 standartowych barylek ropy naftowej rowniez przez nastepne 25 lat. Kontakty te przedstawiaja wartosc ponad sto miliardow dolarow. Chiny zobowiazaly dac pomoc finansowa na koszty ekspolatacji iranskich pol naftowych, mimo sankcji karnych amerykanskich przeciw takim transakcjom.  

Mimo obiekcji USA, Chiny i Rosja dostarczaja Iranowi zaawansowana bron rakietowa od polowy lat 1980 tych. W tym Rosja przekazala Iranowi zaawansowany technologie pociskow dalekiego zasiegu na 2000 do 3000 kilometrow, co prawdopodobnie spowodowalo ze Izrael dotad nie zaatakowal Iarnu, tak jak wczesniej zaatakowal elektronie atomowa w Iraku. Chiny przekazaly Iranowi sterowane pociski rakietowe wyspecjalizowane przeciwko okretom wojennym. W przeciagu ostatnich 18 miesiecy poparcie Iranu przez Chiny i Rosje bardzo wzroslo, tak ze iranska elektrownia nuklearna w Bushehr ma byc uruchomiona w b.r.  

Chiny, Rosja i Iran maja uzgodniona polityke w sprawie wyspy Taiwan i Czeczenii, tak ze popieraja sie wzajemnie w obu tych kontrowersyjnych sprawach. Rosja i Chiny sa przeciwne akcji ONZtu przerciwko Iranowi i sa wrogo nastawione do "unilateralnej polityki zagranicznej" prowadzonej przez neokoserwtywno-sjonistyczny rzad Bush'a (ktory twierdzi ze interesy USA i Izraela sa identyczne). Chiny i Rosja staraja sie ograniczyc penetracje Azji Srodkowej przez USA i wspolnie potepiaja proby dyktowania swiatu polityki zagranicznej w ramach "unilaterlizmu" Waszyngtonu.  

Byly minister spraw zagranicznych Chin, Qian Qichen, niedawno potepil "unilateralizm" USA i powiewdzial ze powiekszanie kontroli Waszyngtonu na Bliskim Wschodzie, w Azji Centralnej, w Azji Poludniowo-wschodniej i Azji Polnocno-wschodniej, dowodzi ze amewrykanska kampania w "wojnie z terrorem" przekracza potrzeby amerykanskiej samoobrony. Dodal on ze "Kraje Islamu a zwlaszcza panstwa arabskie sa przekonane, na podstawie okupacji Iraku, ze Waszyngton uwaza te kraje jako nastepne w jego 'programie reform demokratycznych.'" Pod plaszcykiem tego programu, nekonserwatysci-sjonisci rzadzacy w Waszyngtonie, buduja globalne imperium USA, "jedynej superpotegi na swiecie." Przeciwwaga tego nowego globalnego imperium ma byc blok stworzony przez Chiny i Rosje wraz z Iranem. W tym ukladzie kluczowe jest poparcie Moskwy i Pekinu dla Teheranu i ten uklad sil przemawia przeciw atakowi USA i Izraela przeciwko Iranowi. Tak wiec Rosja i Chiny dzis popieraja Iran.  
14 czerwiec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
Aż taka ciemnota?
marzec 18, 2004
cywilizowany
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
"Wstyd narodowy"
październik 5, 2003
Ruch Przełomu Narodowego
czerwiec 19, 2008
Dariusz Kosiur
Apel o zaprzestanie traktowania cierpienia ludzi jako elementu szantażu
lipiec 5, 2007
A.Sandauer Przewodniczacy Stowarzyszenia
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
E-mail z Chicago
grudzień 3, 2008
Dariusz Kosiur
Polityka Oburzenia w „Wojnie Przeciwko Terrorowi”
czerwiec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Apel o tłumaczenia
styczeń 16, 2006
Jerzy Paruszewski
Laureat nagrody Nobla i odkrywca DNA „rasistą”
październik 23, 2007
infopatria
SYSTEM
kwiecień 18, 2008
Marek Jastrząb
Quasi-religijność przekazu telewizyjnego
kwiecień 7, 2003
Ewa Borowik-Dąbrowska
Bezsensowna śmierć
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bank, władza absolutna
kwiecień 21, 2008
przesłał .
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
Zmarł ks. Jan Twardowski
styczeń 18, 2006
interia.pl
Nazywam sie ARGUMENT
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Ryzykowny narkobiznes
lipiec 15, 2003
Andrzej Kumor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media