|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
więcej -> |
|
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
|
|

Dwóch znanych profesorów amerykańskich opublikowało, nie w USA, ale w Anglii, w London Review of Books (Vol. 28, no. 6, 23go marca, 2006) artykuł na 81 stronach analizy "Lobby Izraela i Polityka Zagraniczna USA," w którym to artykule konkludują że "całokształt polityki USA na Bliskim Wschodzie, jest kierowany prawie całkowicie przez wewnętrzną politykę w USA, głównie przez działalność lobby Izraela."
Bardzo prestiżowymi autorami tego studium są Stephen Walt, dziekan i profesor polityki zagranicznej w John F. Kennedy School of Government przy Harvard University, autor książki "Ukrócanie Amerykańskiej Potęgi: Globalna Reakcja na Pierwszeństwo USA," oraz John Mearsheimer, profesor politologii i dyrektor programu bezpieczeństwa międzynarodowego przy University of Chicago
Autorzy podają systematyczną analizę stosunków USA z Izraelem, i konkludują, że Izrael nie jest ani strategicznie ważnym dla USA państwem, ani "nie przedstawia sobą moralnie ważnych powodów wymagających stałego poparcia przez USA." Autorzy wykazują, że lobby Izraela zawraca na złą drogę politykę USA z dala od kierunku uzasadnionego przez interes państwa amerykańskiego, a jednocześnie fałszywie przekonuje Amerykanów [za pomocą mediów], że interes USA i Izraela jest identyczny."
Analiza ta wykazuje jak w całości wysiłki lobby Izraela, począwszy od zastraszania i dominowania mediów, instytutów planistycznych ("think tanks"), i uniwersytetów skutecznie przedstawiają fałszywy obraz Izraela i jak lobby Izraela wywiera skuteczny nacisk na kongres i władzę wykonawczą w USA do wprowadzania w życie celów polityki Izraela.
Opublikowanie tej analizy prestiżowych autorów jest bardzo ważnym zdarzeniem samo w sobie, zwłaszcza że autorzy tak piszą na temat dominowania prasy przez lobby Izraela: "Prasa czasem zamieszcza któtkie artykułu krytyczne wobec polityki Izraela, ale w bardzo przeważającej ilości artykułów prasa wyra?nie stoi po stronie Izraela. Trudno by
było wyobrazić sobie, żeby omawiana w tym artykule analiza, ukazała sie w prasie amerykańskiej." Przed atakiem na Irak, obaj autorzy razem opublikowali książkę pod tytułem "Nie Potrzebna wojna" ("An Unnecesary War") w której nawoływali przeciwko inwazji Iraku, w wydaniu styczeń/luty bardzo ważnego pisma Foreign Policy.
Waszyngton stale udziela dyplomatycznego poparcia Izraelowi i od 1982 roku USA zablokowało wetem 32 krytyczne wobec Izraela postanowienia Rady Bezpieczeństwa ONZ’tu, co stanowi w sumie więcej "wet" niż było użyte przez wszystkich członków Rady Bezpieczeństwa w historii tej instytucji. USA blokuje wysiłki państw arabskich, żeby roztoczyć kontrolę komisji ONZ nad arsenałem nuklearnym Izraela. USA ratuje Izrael w czasie wojny i popiera go w rokowaniach pokojowych. Ambicje neokonserwatywnego rządu Busza żeby przemodelować Bliski Wschód, mają na celu głównie poprawę sytuacji strategicznej Izraela, który jest przysłowiowym "kamieniem u szyji" USA w Azji Mniejszej.
Izrael utrudnia walkę USA z terrorystycznymi organizacjami i przywłaszcza sobie swobodę ekspansji na ziemie Palestyńczyków "aż wszyscy terroryści w Palestynie będą pojmani lub zabici." Terrorystyczne organizacje walczące przeciwko Izraelowi nie zagrażają USA, do momentu kiedy Amerykanie interweniują po stronie Izraela. Faktycznie zagrożenie USA przez terrorystyczne organizacje wynika z poparcia udzielanego Izraelowi przez Waszyngton. Na pewno Alkaida i bin Laden nie chcą kontroli Izraela nad Jerozolimą i po ataku na Irak, korzystają ze zwiększonego napływu ochotników, do walki przeciwko USA i Izraelowi.
Izrael zskidzi Ameryce kiedy ignoruje sprzeciw USA w sprawie nielegalnych żydowskich osiedli w Palestynie jak i przeciwko mordowaniu ("targeted assasination" ) przywódców palestyńskich. Izrael prowadzi wielką akcję szpiegowską przeciwko USA i sprzedaje amerykańska technologię wojskową Chinom, wbrew zakazom Waszyngtonu. Propaganda że "Izrael jest Dawidem przeciwko arabskiemu Goliatowi" jest odwrotnością tego co jest w rzeczywistości.
Nie można stale ignorować rzeczywistości. Obaj autorzy zalecają otwartą dyskusję wpływów żydowskiego lobby i potrzebę ustalenia faktycznych interesów USA na Bliskim Wschodzie. Guntowna analiza demaskuje szkodliwą dla Ameryki działalność Lobby Izraela w USA.
www.pogonowski.com
|
|
21 marzec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Poziom zaufania społecznego
kwiecień 26, 2004
|
Wychodzi szydło z worka
sierpień 10, 2006
|
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
grudzień 4, 2002
PAP
|
Rurociag i "Drang Nach Osten"
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
|
Kretyn Hausner
luty 28, 2004
Artur Łoboda
|
NY Times: Dershowitz v. Finkelstein
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
|
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Koniec amerykańskiego snu
maj 27, 2006
Robert Fisk
|
Moga wracac !
maj 27, 2003
Henryk Przemyski, Nasz Dziennik, 2002-07-20
|
Handel USA z Iranem po usunięciu konkurencji
październik 29, 2007
marduk
|
Co Miller udowodnił?
luty 6, 2003
zaprasza.net
|
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
|
NATO backs Georgia but no firm invitation to join
wrzesień 15, 2008
tłumacz
|
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
|
"Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 1, 2004
Artur Łoboda
|
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Senator Joe Biden kandydatem na wice-prezydenta USA
sierpień 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|