ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
więcej ->

 
 

Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków



W dniu podania sie do dymisji sekretarza stanu Collin’s Powell’a i w oczekiwaniu kilku dalszych dymisji w rzadzie Busha, wiele jest spekulacji na temat zmian tak w polityce zagranicznej jak i wewnetrznej Stanow Zjednoczonych. Slawne jest ostrzezenie dane Bush’owi przez Powell’a przed atakiem na Irak: "jak uszkodzisz to bedziesz musial placic," (you break it, you buy it"). Glos Collin’s byl glosem rozwagi i ostroznosci w rzadzie Bush’a.
Z kandydatow na jego stanowisko Condolezza Rice jest wyraznie osoba do dyspozycji neokonserwatystow, natomiast drugi kandydat z kolei, John Danford, obecny ambasador USA w ONZecie i byly senator z ramienia partii republikanskiej, jest duzo bardziej inteligentnym i powazanym czlowiekim Czolowy "guru neokonserwatystow-sjonistow," Bernard Lewis, jest emerytowanym profesorem Priceton University i autorem ksiazki "Od Wiezy Babel do Dragomanow, Wytlumaczenie Bliskiego Wschodu." Napisal on artykul pod tytulem "Byc Albo Nie Byc" ogloszony 15go listopada, 2004, w "The Wall Street Journal," w ktorym to artykule autor rozwaza dzis naglaca sprawe stworzenia panstwa Palestynczykow. Na poczatku artykulu pyta on prowokacyjnie czy to nowe panstwo ma byc "obok czy zamiast" Izraela? Czy chodzi o to jakiej wielkosci ma byc Izrael lub czy Izrael ma wogole egzystowac?

Samo wprowadzenie takich pytan retorycznych jest zabiegiem falszywej propagandy w momencie kiedy tereny Palestynczykow sa przeorane bariera dwukrotnie wyzsza nia "mur berlinski," a sami Palestynczycy zyja pod terrorem okupacyjnych wojsk izraelskich i cierpia pod izraelskim aparatem terroru w wielu oddzielonych od siebie,. malych okregach\. Cala powierzchnia tych okregow stanowi maly ulamek ziem przydzielonych Palestynczykom przez ONZet w 1948 roku. Samo panstwo Izearl jest potega nuklearna, dzis wieksza niz Wielka Brytania. Nigdy w historii Zydzi nie byli taka potega jak sa dzis, gdy manipuluja najwieksza na swiecie maszyna wojenna Stanow Zjednoczonych.

W obliczu opinii Lewis’a samobojcze akty terroru w Palestynie dyskwalifikuja jakiekolwiek rokowania pokojowe z rozpaczliwie broniacymi sie Palestynczykami. Warto przypomniec jak dwa lata temu Allan Little z BBC News UK Edition, 6go grudnia, 2001 opublikowal artykul

"Kto jest terrorysta?" I krytykowal prezydenta Busha i jego haslo "Albo jestes z nami albo przeciwko nam." Allan Little wtedy napisal ze "swiat w ktorym wielu ludzi czuje sie bezsilnymi i uciemiezonymi nie jest swiatem bezpiecznym.. Poniewaz bezpieczenstwo i sprawiedliwosc sa bardzo blisko ze soba zwiazane. Swiat, w ktorym tak wiele krzywd pozostaje nie naprawionych, nigdy nie bedzie wolny od zagrozenia i strachu przed terrorem [ze strony pokrzywdzonych, slabych i zrozpaczonych ludzi]." Slowa te stosuja sie do sprawy konfliktu palestynskiego.

Wedlug Lewis’a "konflikt w Palestynie nie jest prosty i nie jest latwy, ale mozna go z czasem zalatwic z odpowiednia doza realizmu po obu stronach." Lewis twierdzi ze jak dotad samo istnienie Izraela, jako panstwa zydowskiego, jest kwestionowane przez Palestynczykow i popierajacy ich swiat Islamu. Lewis twierdzi, ze jakoby glownym problemem dzis jest "czy Arabowie dopna swego celu czy tez ze swego celu zniszczenia Izraela zrezygnuja." Diagnoza postawiona przez Lewis’s wyklucza z dyskusji sprawe pogwalcania przez Izrael postanowien ONZetu jak rowniez pogwalcanie elementarnej ludzkiej sprawiedliwosci przez Izrael. Wszystkie panstwa arabskie zgodzily sie z planem pokojowym przedstawionym przez Arabie Saudyjska i opartym na granicy z 1967 roku ustalonej przez ONZet. Jak dotad rokowania pokojowe w Palestynie sluzyly ekstremistom izraelskim jako zaslona dymna, pod ktora odbywa sie ekspansja Israela za pomoca budowy nielegalnych osiedli fundamentalistow izraelskich na ziemiach Palestynczykow.

Premier brytyjski, Tony Blair walczy o swa kariere polityczna i nawoluje do wspolnych wysilkow Europy i Ameryki do permanentnego zakonczenia konfliktu palestynskiego. Nawoluje on zeby Ameryka zgodzila sie na "multilateralizm" czyli na wspolne decyzje z jej sprzymierzencami i nie wymagala od nich podporzadkowywania sie dyktatowi USA w ramach tak zwanego "unilateranizmu" stosowanego przez rzad Bush’a, wedlug przyjetej przez niego polityki zagranicznej uformowanej przez neokonserwatystow-sjanistow, wsrod ktorych role ideologicznego "guru" odgrywa Bernard Lewis.
16 listopad 2004

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Brytyjskie kuracje
marzec 16, 2004
Adrian Dudkiewicz
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
Afera tysiąclecia?
maj 19, 2006
kazik
Narodowe Fundusze Inwestycyjne - Sukces czy porażka
czerwiec 2, 2002
Daniel Alain Korona
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
Żydowskie święto w Sejmie i u prezydenta
grudzień 10, 2007
PAP
Polacy w oczach Żydów na przestrzeni wieków
luty 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wirtualny i realny ruch narodowy
lipiec 4, 2008
Paweł Ziemiński
"Wyprawki Maturzysty",
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Prezydent Krakowa straci immunitet?
luty 10, 2007
PAP
"Można świętować"
marzec 16, 2006
Historia białego człowieka: Asyria i Persja
sierpień 25, 2006
Zbyszek Koreywo
Bij Żyda, Europo! WP
listopad 4, 2003
Raport ONZ: nadchodzi masowa imigracja z krajów biednych do krajów bogatych
marzec 20, 2007
bibula- pismo niezależne
Wojna, Hilter i Cheney
kwiecień 11, 2003
http://www.larouchepub.com/
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
Początek końca
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
lipiec 6, 2008
Gregory Akko
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media