|
Pora rozpocząć przygotowania do wyjścia z Unii Europejskiej
|
|
Oszuści historyczni dają zawsze kłamliwe porównania i nieraz spotkałem się z opisami: "jak to dużo zawdzięczamy Unii Europejskiej".
Ja doskonale pamiętam: ile zawdzięczamy Unii Europejskiej.
Od 1992 roku - kolejni polskojęzyczni premierzy - jak psy łasili się do EWG - poprzedniczki Unii Europejskiej.
Na żądanie Berlina likwidowali kolejne działy polskiej gospodarki. Niszczyli polską kulturę i wyprzedawani Majątek Narodowy.
Po dziesięciu latach takiej polityki, sytuacja gospodarcza i społeczna Polski była katastrofalna,. a społeczeństwo ogromnie zdemoralizowane latami beznadziei.
Zmieniło się to po wejściu do Unii Europejskiej, ale jest daleko od tego - jak powinna wyglądać Polska po 25 latach od likwidacji PRLu.
W dalszym ciągu kilka milionów Polaków pozostaje bez pracy.
Kolejne kilka milionów Polaków musi pozostać za granicą, by w Ojczyźnie nie zemrzeć z głodu.
Oficjalnie bilion złotych długu, a na prawdę dwa biliony długu publicznego pozostawiamy naszym dzieciom i wnukom.
Wszechobecna korupcja i bezprawie, którego zawzięcie broni Komisja Europejska.
Chiny zaczęły swoje przemiany po 1995 roku.
Zaczynali od pracy za miskę ryżu, a dziś są bogatym narodem, który niedługo przegoni Stany Zjednoczone.
Ale w Chinach - takich jak urzędnicy unijni - rozstrzeliwano w pokazowych egzekucjach. I widocznie mieli rację!
Możemy jeszcze i sto lat bohatersko walczyć z problemami, które tworzy Unia Europejska, albo w ciągu dziesięciu lat odbudować własną gospodarkę i stać się liczącym się państwem w Europie.
Dziś możemy wejść w spółkę z Chinami, Japonią - czy choćby Koreą Południową i olać niemieckie technologie.
Niemcy muszą wiedzieć, że mamy taką alternatywę.
Jeżeli nie uda się na nowo ustalić warunków naszego uczestnictwa w Unii Europejskiej - bez żalu pożegnać tą zdegenerowaną strukturę.
Norwegia i Islandia z niej zrezygnowały - z pożytkiem dla obywateli.
Szwajcaria nigdy do UE nie wstąpiła.
|
|
14 styczeń 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dowody wg kosmopolitów
listopad 16, 2007
adam śmiech
|
Sport - szlachetna rywalizacja?
lipiec 18, 2006
MirNal
|
Nauczyciel to nie zawod!
listopad 25, 2006
mik4
|
TRZECIA DROGA:
nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
|
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
|
Wyjazdy lekarzy?
październik 29, 2004
Adam Sandauer
|
Wypowied? Płk. Chwastka z 5 lutego
luty 22, 2003
|
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
|
Prywatyzacja pacyfikacji Iraku i nadużycia
wrzesień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Notatka z 3 maja 2005
maj 23, 2005
Eugeniusz Sendecki
|
Jak to z Polanami bylo
maj 22, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
|
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”.
Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
|
"Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom"
styczeń 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie wracajcie do Polski!
maj 4, 2006
|
Koniec państwa czy państwa w państwie?
grudzień 17, 2006
Remigiusz Okraska
|
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
|
|
|