ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
więcej ->

 
 

Powrócą pod ojczystą banderę?


„Rzeczpospolita” pisze, że minister gospodarki morskiej Rafał Wiechecki powołał zespół ds. Biało-Czerwonej Bandery. Zespół ma pomóc ministerstwu przygotować pakiet ustaw, które sprawią, że polscy armatorzy przestaną rejestrować swoje statki pod tzw. tanimi banderami.

Obecnie większość z nich jest zarejestrowana w takich krajach jak Cypr, Malta, Vanuatu, Panama, Liberia czy Bahamy. – „Armatorzy płacą podatki pod tanimi banderami. Ściągając pod biało-czerwoną banderę statki, odzyskamy te pieniądze. A armatorzy? Przede wszystkim pod polską banderą, jako kraju UE, podniosą wiarygodność. No i oczywiście dochodzi element patriotyczny” - wyjaśnia minister.

Niedawno powołany został specjalny zespół, który ma pomóc ministrowi osiągnąć ten cel. W jego składzie znale?li się m.in. przedstawiciele urzędów morskich, Polskiego Rejestru Statków, Związku Armatorów Polskich, PŻB, PLO, Dalmoru, Agencji Rozwoju Przemysłu i naukowcy. – „Zespół będzie miał wybitnie roboczy charakter. Nie chodzi o to, by zaistniał formalnie” – mówi minister, który przygotował już plan pracy.

Jego zdaniem zmiany powinny pójść w trzech kierunkach. Pierwszy to sprawy podatkowe; tu prace są już zaawansowane – np. projekt ustawy o podatku tonażowym jest już po czytaniu w Sejmie. – „Tylko Irlandia będzie miała ten podatek nieco niższy niż my” - zdradza minister Wiechecki. Drugą kwestią, którą zajmie się zespół, będzie uregulowanie spraw dotyczących zatrudnienia marynarzy. – „Będziemy chcieli stworzyć zupełnie nową ustawę, która znacznie uelastyczni możliwości zatrudniania marynarzy. Ułatwi np. zawieranie kontraktów lub umożliwi przyjęcie do pracy tylko na jedną podróż morską” - zapowiada minister. Trzeci problem to kwestia zmian w kodeksie morskim dotyczących hipotek statków i spraw rejestracyjnych.

Resort chce, by wszystkie ustawy weszły w życie do końca 2007 roku.
18 lipiec 2006

marduk 

  

Archiwum

Pieśń dziada o budżetowych dziurach
grudzień 12, 2008
Marek Jastrząb
Już wiemy komu kolejny polskojęzyczny rząd służy
grudzień 29, 2005
PAP
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bractwo Włoskie w Krakowie
listopad 24, 2005
Artur Łoboda
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
Morderstwo za morderstwo
lipiec 7, 2005
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
Ankieta i Judeopolonia Rzeczywistość czy zły sen?
wrzesień 28, 2006
Józef Bizoń
Bliższe Polakom Niemcy niż USA?
grudzień 14, 2007
Gregory Akko
Spadek produkcji ropy naftowej
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
ONZ: Bioróżnorodność jest warunkiem przetrwania życia
maj 22, 2004
PAP
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
Porównanie papieży JP2 i B16 jako polityków
sierpień 19, 2007
tłumacz
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
Jeden milion sto trzydzieści tysięcy siedemset zabitych irakijczyków (1130689)
grudzień 12, 2007
Felek Stankiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media