ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część piąta 
19 grudzień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Kolejne antypolskie plugastwo 
12 marzec 2015      Artur Łoboda
Czy uda się odbić od dna? 
31 styczeń 2016      Artur Łoboda
Kilka uwag przed Świętem Niepodległości 
10 listopad 2013      Artur Łoboda
"NIE" prawda 
5 październik 2010      Artur Łoboda
Zrozumieć stalinizm 
9 maj 2019     
Ludzkość na bezpośredniej drodze do cyfrowego więzienia! 
7 lipiec 2025      kla.tv
Polski obłęd 
14 luty 2024      Artur Łoboda
Inteligencja patrioty (1) 
6 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Zapowiedź ważnego tekstu 
17 październik 2020      Artur Łoboda
Bolszewizm plus 
19 grudzień 2020      Artur Łoboda
PRAWDZIWYMI agresorami atakującymi ludzkość są popychacze szczepionek, tchórzliwi propagandyści i rządy terroryzujące własnych obywateli 
26 luty 2022      Mike Adams
Chaos w umysłach  
10 kwiecień 2018      Artur Łoboda
Lekcja historii: SZCZEPIONKA NA OSPĘ spowodowała więcej Zgonów niż sam wirus 
15 czerwiec 2022      SD Wells
Burak zawsze pozostanie tylko burakiem 
15 maj 2015      Artur Łoboda
Totalitaryzm Liberalny 
5 luty 2011      Artur Łoboda
Trudni sąsiedzi. Mentalna granica. Janusz Zagajewski 
30 kwiecień 2012      Janusz Zagajewski
Krok naprzód, dwa kroki wstecz 
8 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Polscy szkodliwi idioci - dziennikarze i prawnicy 
31 marzec 2009      Mirosław Naleziński, Gdynia
Najlepszą formą obrony jest atak 
18 październik 2016      Artur Łoboda

 
 

Scenariusz dla Kanady - czy dla całego świata?

Witaj

Chcę Ci przekazać kilka bardzo ważnych informacji.
Jestem członkiem komitetu Partii Liberalnej Kanady.
Zasiadam w kilku grupach komisji, ale informacje, które przedstawiam, pochodzą z komitetu ds. Planowania strategicznego (którym kieruje PMO - Prime Minister's Offic, a więc Premier).

Muszę zacząć od stwierdzenia, że ​​nie jestem z tego zadowolony, ale muszę -jako Kanadyjczyk, a co ważniejsze, jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla moich dzieci, ale także dla innych dzieci.
Innym powodem, dla którego to robię, jest to, że mniej więcej 30% członków komisji nie jest zadowolonych z kierunku, jaki przyjmie Kanada, ale nasze opinie zostały zignorowane i planują posuwać się naprzód w kierunku swoich celów.
Dali też jasno do zrozumienia, że ​​nic nie powstrzymają planowanych celów.

Mapa drogowa i cel zostały określone przez PMO i są następujące:

Faza dodatkowych ograniczeń blokujących w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych w pierwszej kolejności, a następnie rozszerzając się na zewnątrz.
Przewidywany termin do listopada 2020 r.

Pospiesz się z zakupem (lub budową) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium.
Spodziewany termin do grudnia 2020 r.

Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu.
Przewidywany termin do końca listopada 2020 r.

Całkowita blokada (znacznie surowsza niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej).
Przewidywany termin zakończenia grudzień 2020 r. - początku stycznia 2021 r

Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych w celu przejścia do programu powszechnego dochodu podstawowego.
Przewidywany do I kwartału 2021 r.

Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia.
Przewidywany termin do lutego 2021 r.

Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 i zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek medycznych.
Przewidywany I - II kwartał 2021 r.

Zaimplementowane zostaną rozszerzone ograniczenia blokowania (zwane trzecią blokadą).
Nałożone zostaną pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami).
Przewidywany termin - II kwartał 2021 r.

Przejście jednostek do powszechnego programu dochodu podstawowego.
Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.

Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza.
Przewidywany koniec drugiego kwartału 2021 r.

Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontroli podróży.
Ogranicz podróż i ruch. Zapewnij wsparcie logistyczne w okolicy.
Przewidywany do III kwartału 2021 r.

Wraz z przedstawioną mapą drogową komitet ds. Planowania strategicznego został poproszony o zaprojektowanie skutecznego sposobu przekształcenia Kanadyjczyków w celu sprostania bezprecedensowemu przedsięwzięciu gospodarczemu.
Takiemu, który zmieni oblicze Kanady i na zawsze zmieni życie Kanadyjczyków.

Powiedziano nam, że aby zrównoważyć to, co było w istocie załamaniem gospodarczym w skali międzynarodowej, rząd federalny zamierza zaoferować Kanadyjczykom całkowite umorzenie długów.

Oto jak to działa: rząd federalny zaoferuje wyeliminowanie wszystkich długów osobistych (hipoteki, pożyczki, karty kredytowe itp.), które zostaną przekazane Kanadzie przez MFW w ramach programu znanego jako World Debt Reset.

W zamian za przyjęcie tego całkowitego umorzenia długów, jednostka (obywatel) straciłaby na zawsze własność jakiejkolwiek własności i majątku.

Osoba musiałaby również zgodzić się na wzięcie udziału w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, który zapewniłby jej nieograniczone podróżowanie i nieograniczone życie nawet przy pełnej blokadzie (poprzez użycie identyfikatora ze zdjęciem zwanego kanadyjskim HealthPass ).

Członkowie komitetu zapytali, kto stałby się właścicielem skonfiskowanego mienia i aktywów w tym scenariuszu i co stałoby się z pożyczkodawcami lub instytucjami finansowymi, po prostu powiedziano nam, że „program World Debt Reset zajmie się wszystkimi szczegółami”.

Kilku członków komisji kwestionowało również, co by się stało z osobami, które odmówiłyby udziału w programie World Debt Reset, HealthPass lub harmonogramie szczepień, a odpowiedź, którą otrzymaliśmy, była bardzo niepokojąca.
Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że opracujemy plan, który zapewni, że to się nigdy nie wydarzy.
Powiedziano nam, że udział w tym przedsięwzięciu leży w interesie poszczególnych osób.

Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć w ramach blokady na czas nieokreślony.
I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.
Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie możliwości: uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą przebywać na czas nieokreślony w izolatce, sklasyfikowanej jako poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek.

Tak więc, jak możesz sobie wyobrazić, po wysłuchaniu tego wszystkiego, przerodziło się to w dość gorącą dyskusję i przekroczyło wszystko, czego kiedykolwiek byłem świadkiem.

W końcu PMO zasugerowało, że cały program ruszy do przodu bez względu na to, kto się z nim zgadza, czy nie.

Że to nie będzie tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie narody będą miały podobne mapy drogowe i programy.
Że musimy wykorzystać sytuacje, które przed nami stoją, aby promować zmiany na większą skalę dla dobra wszystkich.
Członkowie, którzy byli przeciwni i ci, którzy poruszyli kluczowe kwestie, które wynikną z takiej sytuacji, zostali całkowicie zignorowani.
Nasze opinie i obawy zostały zignorowane.
Po prostu powiedziano nam, żebyśmy to zrobili.

Wiem tylko, że mi się to nie podoba i myślę, że umieści Kanadyjczyków w mrocznej przyszłości.


Full Link: https://thecanadianreport.ca/is-this-leaked-memo-really-trudeaus-covid-plan-for-2021-you-decide/

Alternate Link: https://www.godlikeproductions.com/forum1/message4551385/pg1?c1=1&c2=1&disclaimer=Continue

Youtube Link based on email leak: Questions: What's Going On??? https://youtu.be/AzWLlfwfD4Y
27 październik 2020

DF 

  

Komentarze

 

Nazwiska autora dla bezpieczeństwa nie opublikowałem.

2020-10-27
Artur Łoboda

  

Archiwum

Skwar pó?nego lata, Skwer w Gdyni i denne swary
wrzesień 15, 2005
Mirosław Naleziński
Public Relations – kształcenie ogłupiałego motłochu
luty 26, 2006
zbigniew jankowski
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
Niemcy krytykują niskie podatki w Europie Wschodniej
kwiecień 11, 2004
PAP
Projekt Społeczny Polska 2005. Komentarz 1
grudzień 16, 2002
Jakub Mariawicz
7,8 mld złotych "strat" NBP
maj 30, 2008
Dziennik
Pogoda dla nafty
grudzień 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
Manipulowanie Konstytucją
styczeń 10, 2003
PAP
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
Od dawna największe zyski na śmieciach ma mafia
marzec 4, 2008
PAP
Przyszedł Michnik do Sejmu
luty 10, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
To nie był wypadek
lipiec 6, 2003
Małgorzata Rutkowska
Haniebna rola syjonizmu w Polsce (z perspektywy polskiego maoisty)
grudzień 25, 2006
Kazimierz Mijal
Niemcy nie dadzą się wciądnąć w wojnę
styczeń 19, 2003
PAP
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
10 lat grozi oskarżonym o malwersacje finansowe
lipiec 30, 2002
PAP
Słowa krętacza
kwiecień 28, 2003
eva
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media