|
Platforma Obywatelska winna się modlić - by to z PiSem przegrała wybory
|
|
Zdegenerowani dziennikarze tworzą na zlecenie swoich mocodawców medialny przekaz - jakoby PiS stał za wszystkimi antyrządowymi formami protestu, a szczególnie tymi, które przyjmują formę agresji i awanturnictwa.
Z braku jakichkolwiek dowodów na swoje oskarżenia, przyjmują zasadę oskarżania PiS o podżeganie do nienawiści.
Robią to dokładnie w stylu nazistowskich i bolszewickich szczekaczek propagandowych, którym nie wystarczało, że zamordowali swoje ofiary. Musieli jeszcze zniszczyć godność zamordowanych.
To w "kraju miłości Donalda Tuska" zamordowano pracownika biura poselskiego PiS.
To w "kraju miłości Donalda Tuska" zginęło 96 osób w katastrofie, która do tej pory nie została wyjaśniona.
To w "kraju miłości Donalda Tuska" grasuje "seryjny samobójca", który eliminuje ludzi nieprzychylnych Platformie Obywatelskiej.
A ilu posłów PO zginęło w wyniku działań Jarosława Kaczyńskiego?
Niedawno trafiłem na swój tekst z początku 2010. roku. W bardzo ostrych słowach określiłem wtedy rządy PiS za to, że stalinowscy oprawcy do tamtej pory otrzymywali wysokie emerytury.
Stan ten nie musiał być wynikiem celowego działania, lecz zaniedbania i braku wiedzy.
Jednak partia nosząca w nazwie słowo "sprawiedliwość", nie może w mojej opinii tłumaczyć się niewiedzą.
Ale w wypadku Platformy Obywatelskiej - mamy do czynienia ze świadomym działaniem w kierunku zniszczenia Narodu Polskiego.
Od lat dokumentuję ich celową politykę zniszczenia polskiej kultury.
Moje wielokrotne wezwania o przestrzeganie obowiązującego w Polsce Prawa, na nic się nie zdały.
Zarówno NIK, CBA, Prokuratura i Sądy chronią tych przestępców, oraz odmawiają kontroli ich działań twierdząc, że łamiąc polskie Prawo, "ponoszą jedynie odpowiedzialność polityczną".
Zebrałem wiele kilogramów papierowej dokumentacji - przestępczej Działalności Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - w okresie rządów PO.
Kiedy partia ta przestanie mieć wpływ na Prokuraturę, to ponowię swoje oskarżenia i żądać będę surowego ukarania przestępców, którzy kradnąc środki publiczne - plugawią jednocześnie narodową kulturę.
Przecięcie ciągu niemożności w Polsce możliwe jest tylko wtedy - gdy przestępcy zaczną odpowiadać za swoje czyny.
I od każdego następnego Rządu wymagać będę - by zaczęło w Polsce obowiązywać w Polsce Prawo.
Oskarżane przez przeciwników o mściwość PiS - w wypadku objęcia rządów w Polsce - będzie się starał pokazać, że wcale nie jest mściwa i najpewniej pobłażać będzie wielu przestępcom.
Ani Prawica, ani partie patriotyczne - nie będą miały takich skrupułów i w wypadku objęcia rządów - zapełnią więzienia politykami Platformy Obywatelskiej.
Dlatego Platforma Obywatelska powinna się modlić o przegraną z PiS.
Dalsze trwanie PO przy władzy, zakończy się bardzo poważnym buntem społecznym który - niebezpiecznie zdestabilizuje Państwo Polskie.
Pełną odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponosi Platforma Obywatelska i jej zwolennicy.
|
|
5 październik 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Propaganda w I i II Wojnie Swiatowej.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Odpowiedzialność za słowa
kwiecień 25, 2003
|
List otwarty do IPN W-wa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W przedświąteczny weekend zginęło 39 os.
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
|
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
|
Marsz szaleńców ku wojnie na Bliskim Wschodzie?
sierpień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Grzechy Ameryki w Japonii i w Iraku
sierpień 12, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
|
Déjà vu - konferencja w Monachium 1938
luty 18, 2008
marduk
|
Order Orła Białego
listopad 11, 2005
PAP
|
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
Upadek tzw.IVRP
sierpień 31, 2007
Bogusław
|
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
|
Druga Targowica
kwiecień 26, 2003
Elżbieta
|
Koszty aneksji do UE (5).
Wpłaty do budżetu Unii Europejskiej i inne
marzec 26, 2003
Włodzimierz Bojarski
|
Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
|
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jan Paweł II: zróbmy wszystko, by uniknąć wojny
marzec 2, 2003
PAP
|
|
|