ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
więcej ->

 
 

Lecą „białe kołnierzyki”, czyli jak min. Ziobro rozbija polską mafię


Jak podają dzisiejsze serwisy, w tym WP, likwidowany jest przestępczy „układ” w ministerstwach.
Po Ministerstwie Finansów, policja rozbija układ w resorcie infrastruktury. Według informacji "Życia Warszawy", śledczy badają, czy urzędnicy sprzedawali dane o planowanych inwestycjach.
(...)Wiadomo, że na podstawione osoby kupili wiele hektarów ziemi na terenie woj. mazowieckiego, pomorskiego i łódzkiego. (...)W rękach mafii jest wiele działek na co najmniej trzech ewentualnych trasach autostrad. Sprawę bada specjalna grupa prokuratorów i policjantów CBŚ - pisze "Życie Warszawy".(PAP)

Zadziwia lawinowe załatwianie spraw mających podłoże o charakterze czysto przestępczym, wręcz mafijnym. Ten model zaczął funkcjonować dawno, bardzo dawno temu. Jeszcze za czasów tzw. komuny. Umocnił się po tzw. transformacji kiedy to druga „solidarność” przejęła władzę, a majątek i finanse nadal pozostały w rękach komunistów, pó?niej postkomunistów.

Na ostatnich przykładach - ujawnionych przestępczych działań w ministerstwach, a to dopiero początek, oraz na poleceniach wydanym prokuratorom i sądom dla zbadania (ponownego i prawidłowego) wielu spraw, które zostały, używając języka kolokwialnego, zwyczajnie skręcone – ministerstwo sprawiedliwości działa jak powinno i nie zamiaru zaprzestać. Oby tak dalej.

Te hektary ziemi wykupione, przez przestępców w białych kołnierzykach, pod autostrady, to dobrze zorganizowana „robota”, w głównej mierze, dwóch ugrupowań politycznych SLD i PO. To w przeważającej większości w ich rękach znajdują się (dziwnym zbiegiem) banki i sprywatyzowane przedsiębiorstwa za jedną złotówkę rozłożoną na raty. Taki zakup bez pieniędzy z dotacją ze skarbu państwa. Prawdziwa inżynieria finansowa wspierana kreatywną księgowością.

Przykładów jest wiele, miejsc w których występują też wiele. Niektórymi z takich są: Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Bełchatów i Przemyśl i...

Polski majątek został podzielony na „dwa pakiety”. Pierwszym „pakietem” zainteresował się wschód, drugim specjaliści od pomysłu na „przejrzystą Polskę”. O nich napiszę w oddzielnym artykule, w tej chwili powstaje raport na ten temat.

Afera mostowa z udziałem Piskorskiego, afera „jednorękich bandytów” Jerzego Jaskierni, to zaledwie wierzchołek góry lodowej, jaka wypłynęła ponad powierzchnię Okrągłego Stołu. Wypłyną inne, w których dominująca pozycję i rolę odgrywają inteligentni i nieprzeciętnie wykształceni i kryształowo czyści politycy (do czasu kiedy im się nie udowodni winy) z tych megalomańskich ugrupowań, o których mowa.

Jak mawiał Seneka bonum ex malo non fit

19 maj 2006

Marek Olżyński 

  

Archiwum

"Nie gardzić własnymi pomnikami"
czerwiec 4, 2008
Artur Łoboda
Kłopoty USA w Iraku
czerwiec 30, 2003
przesłała Elżbieta
LaRouche o najważniejszych kwestiach po wyborach 7 listopada
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Prodi: Polacy zmęczeni
czerwiec 16, 2004
XVIII Memoriał Jana Strzeleckiego
luty 1, 2006
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
Apel do Prezydenta RP
luty 24, 2007
Bogusław
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
Bolszewizm i Żydzi
wrzesień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Kto zohydza nam legendę o Westerplatte?"
wrzesień 20, 2008
tłumacz
Jakim prawem. SOBCZAK i SZPAK
luty 5, 2003
http://angora.pl/
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
Ruch, to zdrowie
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
Judeofaszyzm: 1000 świeżych trupów, których nie było, czyli nieFakty TVN o niewojnie w Libanie
sierpień 13, 2006
Prawda i kłamstwa o marcu 1968 ( Leszek Skonka)
marzec 6, 2005
Dr Leszek Skonka Wrocław 6 marca 2005
Kretynizm po krakowsku - "opłata klimatyczna"
luty 23, 2004
PAP
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
Gro?ne symptomy
luty 5, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media