ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
więcej ->

 
 

Oszczerstwa przeciw Polsce w gazecie Washington Post


"Ombudsman" gazety THE WASHINGTON POST opublikował przetłumaczony ponizej list do wydawcy, specjalnie wybrany według zasady że "proste kłamstwo łatwiej jest rozpowszechniać niż bardziej złożoną prawdę".
Treść listu A. M. Caplan'a jest sprawnie zredagowanym kłamstwem i oszczerstwem:

"THE WASHINGTON POST
Środa, 29go września 2004, (strona A26)
Rola Polski w Obozach Śmierci.

"Podczas gdy ambasador Polski ma rację że naziści niemieccy zbudowali obozy koncentracyjne w Polsce, to jednak w liście jego 'niemieckie obozy a nie polskie' jest popełniony błąd historyczny w formie sugestii że Polska nie jest odpowiedzialna za zaszłości na polskim terytorium w czasie wojny. Duży procent ludzi, którzy pracowali w obozach śmierci i pomagali Niemcom w ich morderczych planach było Polakami - bez ich pomocy Niemcy nigdy nie byliby w stanie zabić tak wielu ludzi w tak krótkim czasie. Polacy mogą wiele uczynić żeby polepszyć swój kraj, żeby w nim nie powtórzyły się smutne zdarzenia z przeszłości. Fałszowanie historii nie prowadzi do
tego celu. (-) A.M. Caplan."


Po przeczytaniu powyższego tekstu telefonowałem bezskutecznie trzy razy na numer "ombudsman'a" gazety THE WASHINGTON POST (202-334-7586). "Ombudsman" Michael Getler, poprostu wyłączył sekretarkę od swojego telefonu, tak ze każdy, kto telefonował w sprawie powyższego oszczerczego tekstu, był automatycznie wyłączony po dziesięciu dzwonkach, bez pozostawienia jakiegokolwiek śladu swego protestu przeciw antypolskiej propagandzie uprawianej przez THE WASHINGTON POST "Washington, na usługach żydowskiej mniejszości w USA, popierającej szkalowanie dobrego imienia Polski i popierającej propagandę żydowskiego ruchu roszczeniowego.

Charakterystyczna jest prostota sformułowania powyższego oszczerstwa i nadanie mu charakteru "zdroworozsadkowego".
Jest to wypróbowany chwyt oszczerców, stosowany, tak w książce i filmie "Sąsiedzi", jak i powtarzany w niezliczonych artykułach w prasie amerykańskiej zdominowanej przez radykałów żydowskich. Jaka wiec była prawda historyczna ?
Polska był ofiara zemsty za wykolejenie rewolucji światowej Lenina w 1920 roku, jak i wykolejenie strategii Hitlera w 1939 roku.
Od września 1939 do czerwca 1941 Sowieci, dzięki pomocy kolaborantów żydowskich, wymordowali więcej obywateli polskich niż Niemcy, którzy naprzód koncentrowali się na masowych mordach polskiej inteligencji. Znane jest powiedzenie oficera NKWD ze: "psów z sobą nie przywie?liśmy, to wasi Żydzi mówią nam kogo i gdzie aresztować".

Ostatnim milicjantem lub policjantem zamykającym drzwi wagonu bydlęcego, którego widzieli obywatele polscy wywożeni do Rosji lub niemieckich obozów koncentracyjnych, z reguły był Żyd, ?le mówiący po polsku. (Nagminnym zjawiskiem w Polsce tamtych czasów było to, ze Żydzi byli łatwo rozpoznawalni ponieważ nie umieli wymawiać miękkich polskich spółgłosek i mówili n.p."cosz" zamiast "coś.")

Ostatnio film "Pianista" Polańskiego, pokazał na ekranach świata tragiczne sceny ładowania ludzi z getta do wagonów śmierci przez policjantów Żydów. Wiedza o powyższych faktach jest ukrywana przez propagandę żydowskiego ruchu roszczeniowego. W propagandzie tej oszczerstwa przeciw dobremu imieniu Narodu Polskiego są bronią w walce, w której fałszowanie prawdy historycznej służy celom propagandy radykałów żydowskich, czy to neokonserwatystów, (trockistow nawróconych na syjonizm czy to neoliberałow Soros'a, których w Polsce reprezentuje Fundacja Batorego).
Ludzie ci nie tylko popierają żydowski ruch roszczeniowy ale jednocześnie starają się odwrócić uwagę od zbrodni popełnianych co dzień przez Żydów na Palestyńczykach, jak i od fiaska wojny i okupacji Iraku zaplanowanych przez neokonserwatystów. Celem radykałów żydowskich jest chaos w Iraku i przeciąganie w nieskończoność pobytu wojsk amerykańskich na Bliskim Wschodzie.

Perfidne oszczerstwa przeciw Polsce w gazecie THE WASHINGTON POST są typowe dla działalności antypolskich radykałów żydowskich od wielu lat. "Ombudsman" gazety THE WASHINGTON POST kiedy opublikowal przetlumaczony powyżej list do wydawcy, typowo wybrał tekst nacechowany pogardą wobec Polaków i zredagowany tak żeby podać publiczności amerykańskiej proste kłamstwo. Tak wiec kłamstwo Caplan'a jest łatwo rozpowszechniać w prasie amerykańskiej. Natomiast dużo trudniej jest Polakom nie dopuszczanym do głosu tłumaczyć bardziej złożoną prawdę.
3 październik 2004

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Germar Rudolf-listy z wiezienia
listopad 20, 2007
marduk
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
I śmieszno, i straszno...
grudzień 10, 2002
Kleik dla Polski
lipiec 24, 2002
Anna Fisher - "NIE"
Wymiana dowodów do 2007 roku
lipiec 26, 2002
PAP
Gotowa salwa odwetowa Iranu, 11,000 rakiet
październik 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
Abp Życiński: Wypowied? M. Kaczyńskiej wyrazem współczucia
marzec 16, 2008
PAP
"Goebels Roku 2003"
luty 7, 2004
Zaprasza.net
Montownia SB-kich pomysłów
styczeń 23, 2006
Marek Olżyński
Trzymamy się zasad(y) - Jak kraść to miliony
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
Przeciwko UE
styczeń 25, 2003
RadioZet
Swiss reject terror sponsor charge by US Jewish group
kwiecień 28, 2008
Stephanie Nebehay
"Czytelnik" ślepy jest i tyle
listopad 12, 2005
Marek
Dla kogo robił Schnepf?
luty 19, 2007
Tomasz Sommer
fff
sierpień 6, 2005
ff
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media