ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
więcej ->

 
 

3xTak PPR i 4xTak PO
Program PO - czy w kierunku likwidacji Państwa Polskiego?


30 czerwca 1946 r. komuniści przeprowadzili powszechne referendum ludowe na temat trzech pytań. Pierwsze z nich brzmiało: czy jesteś za zniesieniem senatu? Twierdzących odpowiedzi padło 68,2 %, ale wiemy, że referendum zostało sfałszowane.
Komuniści znieśli Senat. Władza komunistyczna w Polsce była antydemokratyczna. Wykluczała ona z góry nie tylko rezygnację z władzy, ale również podzielenie się z nią z kimkolwiek. Żądała ona od ludzi wyrzeczeń i stosowała dowolne metody. Senat jest b. ważnym elementem demokracji. Dlatego komuniści go znieśli. Mieli swoje Biuro Polityczne i KC. I oto po 58 latach pojawia się znowu partia, która w swoim programie 4xTak zakłada znowu likwidację Senatu RP. PO przez referendum chce doprowadzić do zmiany Konstytucji. Tutaj trzeba przypomnieć, że Polska ma bardzo długie tradycje parlamentarne.

W dawnej Polsce w formie prawnej ustalonej Sejm składał się z króla, izby poselskiej i senatu. Pierwotnie Senat był Radą Królewską, lecz w końcu XV w. z tej Rady powstał Senat Liczba senatorów wynosiła do 150. Konstytucja 3 Maja dała duże uprawnienia senatowi, który otrzymał wówczas prawo veta ograniczonego w stosunku do uchwał Sejmu. We wszystkich zachodnich demokracjach są dwie izby, i tak np. w Anglii: Izba Lordów i Izba Gmin, w Niemczech parlament jest określany jako Landstak. Posiada on dwie izby, a mianowicie izbę niższą - Bundestak, oraz izbę wyższą - Bundesrat. W demokracjach zachodnich nikomu do głowy by nie przyszło, by rozwiązywać izbę wyższą.
Senat RP jako organ władzy ustawodawczej rozpatruje uchwalone przez Sejm ustawy. Wychwytuje błędy, pomyłki w ustawach uchwalonych przez Sejm. Uchwałę Senatu odrzucającą ustawę lub poprawkę zaproponowaną w uchwale Senatu, uważa się za przyjętą, jeżeli Sejm nie odrzuci jej większością bezwzględną. Senat ma uprawnienia w sprawie ustawy budżetowej oraz w sprawie podjęcia inicjatywy ustawodawczej i innych uchwał. Sprawuje pieczę nad Polonią. Przy urzędzie Marszałka Senatu jest Polonijna Rada Konsultacyjna, która wyraża opinie w sprawach istotnych dla Polonii i Polaków za granicą. Połączone dwie izby tworzą Zgromadzenie Narodowe.
Program PO 4 x Tak trzeba rozpatrywać w kontekście wejścia Polski do UE oraz konstytucji UE. Rzeczywistym twórcą i ukrytym przywódcą PO jest Andrzej Olechowski, który jest członkiem pro masońskiego Klubu Bilderberg. Celem tej pół tajnej organizacji jest utworzenie rządu światowego. A. Olechowski pozornie trzyma się z tyłu, ale wywiera istotny wpływ na PO, Polityka to między innymi zdolność przewidywania wydarzeń w perspektywie czasowej krótszej lub dłuższej. Jest tak zwany związek przyczyniowo skutkowy.

Polska po przyjęciu do UE oraz po wejściu w życie konstytucji UE przestanie być państwem względnie suwerennym w stosunkach międzynarodowych, gospodarczych i politycznych. Zostanie sprowadzona do rodzaju samorządu lokalnego, który będzie wprawdzie kierował, ale tylko sprawami mało znaczącymi dziejącymi się w granicach języka polskiego, a nie w granicach terytorialnych i organizacyjnych państwa, bo tych nie będzie. Spadnie rola Sejmu RP. Immunitet, który nadaje rangę posłowi, będą mieli tylko posłowie Parlamentu Europejskiego. Program PO 4 x Tak wychodzi na przeciw żądaniom UE. Po co wtedy w Polsce Senat, 460 posłów i immunitet poselski. Parlament RP będzie tylko samorządem lokalnym. Tak interpretując program 4xTak, PO jawi się jako partia zdrady interesu narodowego i jako partia antydemokratyczna, ale również oszukańcza, gdyż gra na uczuciach społecznych. Najpierw wmawia się ludziom, że Senat jest skompromitowany, że jest za dużo posłów i przed pociągnięciem do odpowiedzialności za wykroczenia chroni ich immunitet, a potem podejmuje się propagandę za zniesieniem Senatu i ograniczeniem liczby posłów, zabraniem im immunitetu.

Obok konserwatyzmu, który charakteryzuje się przywiązaniem do tradycji, wiary, do tego co dawne jest też konserwatyzm naukowy. Uznaje on za naczelne dobro porządek społeczny i stawia sobie za cel zachowanie tego porządku. Takimi konserwatystami byli ludzie tzw. „nowej klasy". Ich interesy były zdecydowanie sprzeczne z jakąkolwiek reformą gospodarczą czy polityczną. Bronili ustalonego przez komunistów porządku społecznego i politycznego. W tym sensie obecne „nowe elity", do których należy zaliczyć polityków PO, bronią porządku społecznego ustalonego w porozumieniach okrągło-stołowych, i kontynuują proces zdrady narodowej. Sztucznie wywołali i utrzymują chaos organizacyjny państwa: zawiłość, brak kompetencji, niedookreślenie, pomieszanie, nie przejrzystość, spory polityczne.
Cechą tego porządku jest wyprzedaż majątku narodowego, korupcja, bieda, bezrobocie.
Również fakt, że PO głosząc 4 x Tak podjęło to hasło po komunistach, świadczy o tym, że "bliższa koszula ciału niż sukmana".

Nie dajmy się ogłupić.
5 październik 2004

Stanisław Bulza 

  

Archiwum

Fire Wolfowitz
kwiecień 13, 2007
Ben Wikler
Dokąd zmierza prawo
luty 23, 2007
Marek Olżyński .
M.G. na Mount Mc Kinley (6194 m) 36 lat temu
grudzień 31, 2006
Marek Głogoczowski
Gdzie te niskie ceny?
sierpień 13, 2004
hhh
Broń końca czasów
styczeń 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
Nie chcemy być Piłatami
lipiec 23, 2006
Andrzej Kumor
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
Niemal 117-letni Ukrain
grudzień 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zaciskanie pasa, czyli o co chodzi bli?niakom
lipiec 6, 2007
Marek Olżyński
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
styczeń 29, 2007
Tom tłum. t.v.r.
SZYKUJE SIĘ COŚ BARDZO POWAŻNEGO!
styczeń 30, 2007
zaprasza.net
Logiczne wnioski
lipiec 26, 2003
Do Redakcji: Uwaga o protalu zaprasza.net
maj 24, 2006
Gosc
Dodać zegary do reklam!
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jaka gospodarka?
grudzień 5, 2006
bez podpisu, lub b.p.
Kiedy śmieciowi daje się władzę
czerwiec 26, 2008
PAP
Partnerstwo Rosji z Iranem?
grudzień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Promocja "seksualności" to przejaw nietolerancji i narzędzie agresji intelektualno - kulturowej globalistów
listopad 26, 2005
Jan Duranowski
Żądanie ujawnienie kulis prozydowskiej poltyki państwa polskiego
sierpień 27, 2007
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media