ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
więcej ->

 
 

Metamrfoza Dolara


Dolar nabiera charakteru „waluty pośredniczącej’ („carry trade vehicule”) a nie wartej permanentnej lokaty jako pieniądz niskiego oprocentowania. Inwestorzy pożyczają waluty niskiego oprocentowania takiej jak obecny dolar żeby inwestować w nieruchomości lub udziały, które są wyceniane w walutach wysokiego oprocentowania. Zjawisko to jest omawiane w prasie ekonomicznej od pewnego czasu, zwłaszcza po niedawnym zmniejszeniu przez bank centralny USA kursu wymiany dolara do trzech i pół procent, bez uzyskania pożądanej poprawy na giełdzie nowojorskiej.

Z tego powodu w The Wall Street Journal z 28 stycznia, 2008 Mark Gangloff stawia pytanie: „Czy dolar USA powoli zmienia się w japoński jen?” Kryzys finansowy w USA zaczyna nabierać podobieństwa do wielkiego kryzysu w Japonii, spowodowanego wielką spekulacją nieruchomościami, po kupnie po niesłychanie wygórowanych cenach, przez firmę IBM, placu pod budowę biurowca tej firmy w Tokio. Był to początek kilku lat spekulacji nieruchomościami i wielkiej akumulacji, nie spłacanych pożyczek przez banki japońskie. Wówczas bank centralny Japonii stosował drastyczne obniżki stopy procentowej i doprowadził w spadku cen na rynku japońskim w rezultacie czego ludzie Japończycy zaczęli odkładać zakupy na pó?niej co powodowało coraz większy kryzys.

Wobec podobieństwa z obecnym niżem na giełdach światowych uzasadnione jest pytanie „Czy dolar USA powoli zmienia się w japoński jen?” zwłaszcza że banki centralne w Europie nie obniżają stopy procentowej i nie idą za przykłademUSA>


Free markets, democracy, and ethnic hatred:

The problems caused by ethnonationalism in third world democratic free market systems are explained by Amy Chua in "World on Fire: How Exporting Free Market Democracy Breeds Ethnic Hatred and Global Instability."

Poverty, indignity, hopelessness, and grievance feed a profound hatred that has frequently exploded in mass slaughter of economically dominant minorities.

"Markets concentrate wealth, often spectacular wealth, in the hands of the market-dominant minority, while democracy increases the political power of the impoverished majority. In these circumstances the pursuit of free market democracy becomes an engine of potentially catastrophic ethnonationalism."

"Markets and democracy were among the causes" of genocidal violence against market-dominant minorities, Chua asserts.
"Markets and democracy may well offer the best long-run economic and political hope for developing and post-Communist societies. In the short run, however, they are part of the problem."

The looting of Russia by seven oligarchs - six of whom are Jewish - is similarly described in some detail by Chua. Jews comprise less than one percent of the Russian population. Yet, they are not only greatly over-represented among the seven oligarchs, but throughout the entrepreneurial and professional classes that prospered during the privatization programs of the Yeltsin years.

WWW.pogonowski.com
28 styczeń 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Przewlekłość względna
marzec 8, 2009
Witold Filipowicz
Kaczyński poparł wypłacanie Żydom odszkodowań za drugą wojnę światową
marzec 1, 2007
Dorota
Nastepny Iran, Syria i Korea
kwiecień 20, 2003
przesłała Elżbieta
Po raz pierwszy sami sobie wybierzemy wójtów
sierpień 21, 2002
PAP
2008.09.12. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
wrzesień 12, 2008
tlumacz
Import guzików ze swastyką...
styczeń 11, 2007
tezlav von roya
"Rolnicy zarobią dzięki unijnym zasadom interwencji"
lipiec 16, 2002
PAP
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
Kwaśniewski obiecuje że uzupełni wykształcenie
czerwiec 26, 2002
PAP
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
Elegancja Francja
kwiecień 29, 2007
Olaf Swolkień
Nie nam rozpacz
maj 7, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
Izrael niebezpieczny dla polityków w USA
marzec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Zróbmy sondę
listopad 3, 2006
b.p
"Otwieramy się na Unię" po to by się solidniej zamykać
kwiecień 30, 2003
Unia Europejska to szatan
lipiec 20, 2006
Tomasz Teluk
"Bioferm" w wersji francuskiej
luty 7, 2009
PAP
Prywatyzacja WSiP. Fundusz pomoże Muzie
styczeń 23, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Déjà vu - konferencja w Monachium 1938
luty 18, 2008
marduk
Dodać zegary do reklam!
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media