|
Dr hab. UW Przemysław Sadura: Wyborcy nie są już naiwnymi idealistami - Interia na czele frontu antyPiS-owców
|
|
Taki tekst pojawił się na Interii: "Wyborcy nie są już naiwnymi idealistami" https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019/autorskie/news-przemyslaw-sadura-wyborcy-nie-sa-juz-naiwnymi-idealistami,nId,3224695
Można nawet komentować. No to chcę skomentować, komentuję:
Czy tylko ja mam wrażenie graniczące z pewnością, że panu profesorowi całkiem "pomieszłałos"? Chyba nie wie o czym mówi! Afery to głównie PO! jakoś PO z PSL nie znalazła żadnych afer koalicji PiS-LPR-Samoobrona kiedy w 2007 roku przejęła stery państwa. Tymczasem afer z czasów rządów PO+PSL(=0+0) jest tyle i takiego kalibru, ze brakło 4 lat żeby je wszystkie ujawnić, zbadać i osądzić.
Sprawdzam informacje, czy komentarz się pojawił. A tu dzonk: "Komentarz został usunięty ze względów regulaminowych"
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2019/autorskie/news-przemyslaw-sadura-wyborcy-nie-sa-juz-naiwnymi-idealistami,nId,3224695#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Ciekawe, co volksdeutschom z Interii nie spodobało się w moim tekście? Obnażenie afer Partii Oberzdrajców?
A drugie pytanie: czy warto utrzymywać takich "humanistów"? Kogo i czego jest w stanie nauczyć taki człowiek jak dr hab. Przemysław Sadura Jestem pewna, ze dużo większy pożytek byłby z niego gdyby pracował jako sprzątacz terenów zielonych wokół Uniwersytetu Warszawskiego. Teren byłby czysty, a młodzież uczyłaby się pożytecznych rzeczy.
|
|
28 wrzesień 2019
|
|
Alina
|
|
|
|
Jest też o Brejzie: https://fakty.interia.pl/polska/news-posel-po-krzysztof-brejza-pozywa-cezarego-gmyza,nId,3226733
"Poseł PO Krzysztof Brejza pozywa Cezarego Gmyza"
Najzabawniejsze komentarze pod tym tekstem:
SokzBrejzy, Klaudia al Jazeera
Kidawa Bezbłońska...
Małżeństwo al jachiry z al jaźdzewskim.
Ciekawe czy Brejza coś zanitrasił i ile?
Sok z buraka to zwykła brej a...
POKO = Przecież Oczywiście Kradnę na Okrągło
Nie brejzuj idź na wybory
Nowe słowa w j.polskim: kłamstwo= brejza, kłamanie= brejzowanie, gadanie bzdur= brejzolenie
"Sok z buraka " to wyciek z czerwonej zarazy z PZPR, SLD , PO , Nowoczesnej ..... atakujący Polskę i Polaków.
|
|
2019-09-28
Alina
|
|
|
|
Instytut Prowokacji Narodowej
maj 22, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Groza Wojny w Zatoce Perskiej i Załamanie się Giełdy na Świecie
sierpień 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
takie tam
wrzesień 15, 2005
broda
|
"Niechciane inwestycje"
sierpień 28, 2002
PAP
|
Pieśń o duchowych symulantach
kwiecień 3, 2008
Marek Jastrząb
|
Majchrowski a masoni
listopad 8, 2005
Artur Łoboda
|
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
|
Nasze złodziejskie Państwo
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Syn nie może odpowiadać za czyny ojca
maj 18, 2003
Adam
|
My, Pierwsza Brygada
luty 16, 2005
Andrzej Hałaciński, Tadeusz Biernacki.
|
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
|
"Prezydent nie przyznał" Stanisławowi Gibkowi
grudzień 4, 2006
Olaf Swolkień
|
Nowe mocarstwo nad Wisla
listopad 23, 2008
RP
|
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
|
Krzaklewski po spotkaniu z Kołodką: nie było konfrontacji
sierpień 20, 2002
PAP
|
Podstawowa rola Hitlera I Stalina w istnieniu Izraela
czerwiec 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kłamstwo sto razy powtarzane
marzec 16, 2005
|
Odpowiadam oszczercom!
wrzesień 27, 2004
|
Co z marginesem społecznym?
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pół wieku od obalenia demokracji w Iranie przez USA
marzec 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|