|
Frankowicze a Majchrowski
|
|
Właśnie dzisiaj zapadł ostateczny wyrok "Trybunału Sprawiedliwości UE", który wydał dwa wyroki dotyczące Frankowiczów.
"Pierwszy obejmował wynagrodzenia za korzystanie z kapitału po unieważnieniu umowy kredytu frankowego.
Sprawa dotyczyła kredytu w Banku Millennium, który zaciągnął Arkadiusz Szcześniak, prezes stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu.
Druga sprawa dotyczyła wnioskowania przez frankowiczów o zawieszenie obowiązku spłaty rat kredytu frankowego do czasu rozstrzygnięcia postępowania sądowego w kwestii ważności umowy kredytowej, która dotyczyła Getin Noble Banku.
W obu przypadkach TSUE stanął po stronie kredytobiorców.
TSUE mocno podkreślił, że nie można dopuścić do tego, by bank czerpał korzyści gospodarcze ze swojego niezgodnego z prawem zachowania"
Tak się stało, że to ja odkryłem metodę oszustwa bankowego i opublikowałem tą informację w 2014 roku.
Musiało jednak upłynąć kilka lat - zanim Frankowicze pójdą do Sądów, bo w 2015 roku łudzili się, że Prezydent Duda pomoże im w tej sprawie.
Co to ma wspólnego z Majchrowskim?
Majchrowski to gangster, który zamienił Urząd Miasta Krakowa w zorganizowaną grupę przestępczą.
Bazuje na tym, że większość Sędziów, Prokuratorów, Prawników, którzy są byłymi studentami Jacka Majchrowskiego, bądź jego współpracownikami - ochrania tą przestępczą strukturę!
Wszystkim Krakowianom wiadomo, że to Jacek Majchrowski najbardziej skorzystał na spaleniu Archiwum Miejskiego w Krakowie.
Wszyscy, którzy oglądali rzekomą "akcję gaśniczą" - mieli przed oczami proces wypalania Archiwum - gdy strażacy pilnowali dostępu powietrza do źródła pożaru.
I po dwóch latach rzekomego "śledztwa" - tak zwana "Prokuratura" - nie zna przyczyny pożaru!!!!!!!!!
Oprócz skorumpowanych Sędziów i Prokuratorów - Majchrowski dysponował skorumpowanymi "Radnymi miejskimi", którzy podpisywali "Uchwały", przyniesione im przez posłańców Majchrowskiego.
W ten sposób spłodzono w Krakowie ogrom antyspołecznych Uchwał.
Ale coś nagle pękło.
Wydzierając podatki od Mieszkańców - Majchrowski szasta jednocześnie pieniędzmi na prawo i lewo.
Dla wyprowadzania pieniędzy miejskich założył spółkę "Kraków 5020", która wydrenowała z pieniędzy miejskich co najmniej 60 milionów złotych.
Tego było za wiele - nawet dla spolegliwych Radnych, którzy uchwalili rozwiązanie tej Spółki.
Na co Majchrowski zachował się w sposób nieobliczalny i stwierdził, że "Uchwała Radnych miejskich jest niezgodna z Prawem".
Gangster, który łamie Prawo na każdym kroku twierdzi, że Radni nie mają prawa decydować o majątku miejskim.
I swoim zwyczajem użył "czarną teczkę" - w stylu Tymińskiego twierdząc, że "jest w posiadaniu ekspertyzy, która mówi, że dokument przyjęty przez radnych jest niezgodny z prawem".
Majchrowski skupił wokół siebie prawnicze szumowiny, które piszą wszystko pod jego dyktando.
Ale Krakowianie powinni zapamiętać RAZ NA ZAWSZE, że - jak każdy gangster - Majchrowski usiłuje tworzyć własne prawo mafii.
Ekspertyzy NIGDY nie były źródłem Prawa!
Podobnie - jak NIGDY nie były źródłem Prawa Wyroki skorumpowanych Sędziów!
Jeżeli Krakowianie chcą się obronić przed tym gangsterem to mają tylko jedną możliwość:
sięgnąć do źródeł Prawa i twardo się tego trzymać.
Na końcu tej drogi sprawa może trafić do "Trybunału Sprawiedliwości UE", - w związku z tym, że wielu polskich Sędziów współdziała w związku przestępczym z Jackiem Majchrowskim - może się to okazać koniecznością.
Pół roku temu ostrzegłem Majchrowskiego, że skończy jak Putin, - jeżeli dalej będzie trwał w przestępstwie.
Teraz kolej na Krakowian.
Możecie odzyskać wiele odszkodowań za krzywdy doznane od Urzędników miejskich - wykonujących przestępcze polecenia Majchrowskiego.
|
|
15 czerwiec 2023
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
POLSKA - UNIA 3
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Kołodko zostaje
Miller też
grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
|
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kołodko chce, by Polska weszła do strefy euro w 2006 roku
lipiec 27, 2002
PAP
|
emajl
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Od piwa głowa krzywa
kwiecień 17, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
|
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
|
Jestem pewny że Miller nie poda się do dymisji
kwiecień 27, 2004
J. Rzeszewski
|
Radny czy członek ?
lipiec 5, 2002
PAP
|
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
|
Kolejny rekord Nocy Muzeów
maj 23, 2007
|
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
|
Złote wrota
marzec 29, 2003
Andrzej Echolette
|
Kim są iraccy powstańcy?
lipiec 17, 2006
Matthieu Guidere i Peter Harling
|
Przekrzywiona opaska Temidy
październik 8, 2005
Witold Filipowicz
|
Kolaboracja Syjonistów z Nazistami
lipiec 28, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
3 V Chicago
maj 6, 2008
z.kolowany
|
Pościgowy bezsens
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zdradliwy w USA miesiąc sierpień?
lipiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|