ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
więcej ->

 
 

Wcześniejsze wybory - czyj to spryt?

W ubiegłym tygodniu (19-24.05.2005) rozgłośnia wolnej, lewacko-trockistowskiej Europy na Polskę, czyli TOK FM (wyjątkowo antypolska szczekaczka), które jest własnością żydowskiej Agory (właściciel Gazety Wyborczej i Wydawnictw Szkolnych) oraz żydowskiej Fundacji S. Batorego ustami swoich najlepszych lektorów, wyćwiczonych w słusznej propagandzie, wyraziła pogląd, że możliwe są w Polsce wcześniejsze wybory parlamentarne. Albowiem w sondażach rozpoczyna się spadek poparcia PO. Lepiej, więc iść na wcześniejsze wybory i nawet oddać władzę, niż trwać przy niej, jak kiedyś SLD do końca i stracić sejmowe mandaty – wywód logiczny i „politycznie” cwany.

I znów podatkowa trzoda zapędzona zostanie do urn, żeby kasta zawodowych żydowskich i filosemickich próżniaków mogła zabawiać się w Polsce w politykę naszym kosztem.
W poprzednich wyborach jednym ze zrealizowanych priorytetów było usunięcie LPR i Samoobrony, taki plan przedstawił J. Kaczyński w żydowskiej Fundacji S. Batorego w 2005 r. jeszcze przed wyborami - http://www.batory.org.pl/debaty/jkaczynski.htm (końcowe zdania).
W przyszłych wyborach powinny odpaść PSL i SLD. Dlatego, że nie wiedzieć, czemu całe zło związane z tzw. komuną kojarzone jest tylko z tą właśnie partią, z SLD. Gdy uda się jej pozbyć, wszystkie lewicowe (czyli czyje?) historyczne już afery stracą rację medialnego bytu, a i IPN nie będzie wtedy potrzebne, bo mimo wszystko wyciąga od czasu do czasu żydowskie zbrodnie przeciw Polsce i Polakom {„…łódzki pion śledczy IPN kończy właśnie śledztwo w sprawie brutalnego mordu blisko 130 polskich mieszkańców miasteczka Naliboki, w którym brał udział (…), oddział pod dowództwem Bielskiego – (dowódca żydowskiego oddziału partyzanckiego – D.K.)”} - http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20080524 - „Z bandyty bohater”).

Ciekawe jak będą głosować Polacy w przyszłych wyborach, na PiS (opcja realizująca politykę judeomasoństwa anglosaskiego), czy na PO (opcja realizująca politykę judomasoństwa europejskiego, lewacko-trockistowskiego)? Obydwie te partie są antypolskie i antynarodowe. Żadna z tych partii nie ma najmniejszego zamiaru i nawet nie może podjąć się odbudowy polskiej gospodarki po bezprecedensowym w dziejach naszego państwa jej przejęciu i zdewastowaniu w warunkach pokoju przez kolejne żydowskie rządy po 1981 r.

Czytelnymi sygnałami politycznej uczciwości polityków i myślenia o Polsce byłyby cztery najistotniejsze kwestie:
1. upaństwowienie systemu pieniężnego (to warunek podstawowy jakichkolwiek reform gospodarczych),
2. odrzucenie roszczeń żydowskich i uregulowanie stosunków polsko-niemieckich (granica, roszczenia majątkowe Niemców, mniejszości, odszkodowania wojenne dla Polski),
3. odbudowa mediów narodowych, reprezentujących polskie interesy i polską rację stanu,
4. odrzucenie konstytucji (tzw. traktatu reformującego) UE oraz renegocjacja traktatu akcesyjnego.

Jeśli w najbliższym czasie nie pojawi się partia polityczna zdolna przejąć w kraju władzę i podjąć się realizacji tych podstawowych warunków, to możemy rozpocząć kopanie grobu dla naszej Ojczyzny i dla nas Polaków. W dzisiejszym Państwie Polskim - coraz mniej polskim, w jego obecnym kształcie politycznym ewoluującym w kierunku judeomasońskiego UE-państwa nie będzie dla nas, dla chrześcijańskich Słowian miejsca.
Medialne pały judeomasońskich mediów pracują jednak pełną parą ćwicząc szare komórki coraz uboższego społeczeństwa polskiego i z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że Polacy kolejny raz dadzą się „zrobić na szaro”.
Od Gazety Wyborczej poczynając poprzez pozostałych medialnych mutantów opcji judeomasoństwa europejskiego obstawiających PO, po media o. Dyrektora T. Rydzyka dziwnie zbliżone do judeomasoństwa anglosaskiego, obstawiające PiS – wszystkie one razem zapędzą Polaków, tych ogłupionych kosmopolitycznym jadem i tych, co po katolicku, ale nie narodowo chcą myśleć państwie do głosowania przeciwko Polsce i Polakom.

Dariusz Kosiur
26 maj 2008

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
Co kryje się za "polityką ochrony zdrowia"?
lipiec 8, 2004
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Granice krytyki polityków
marzec 18, 2008
PAP
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
NOSZĘ POLSKĘ W SERCU
maj 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Chamstwo, srebrniki, negocjacje i niechciane podziękowania
grudzień 20, 2002
PAP
Edelman!Otakim antysemityzmie Ty glmosisz!
maj 3, 2006
przysłaŁ mik4
Strzykawa
luty 16, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Dla Izraelczyków Polska jest nie mniej winna niż Niemcy
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański

grudzień 18, 2002
zaprasza.net
Austria: Dzieci antysyjonistycznego działacza żydowskiego relegowane ze szkoły żydowskiej
czerwiec 15, 2007
BIBULA
Narodowa poprawność
lipiec 21, 2008
Artur Łoboda
Dziś w Telewizji pokazali...
lipiec 12, 2003
Alina
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
Siedzimy w gównie po uczy
styczeń 23, 2006
Artur Łoboda
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
Ujawniać dane podejrzanych i przestępców!
wrzesień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
Stop manipulacji!
listopad 7, 2006
wampierze
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media