|
Brońmy Polaków przed Rydzykiem
|
|
Treść żydowskiej modlitwy, powtarzanej przez katolików brzmi: "Panie obroń mnie przed przyjaciółmi, bo przed wrogami sam się obronię".
W historii III RP mamy kilka przykładów gdy międzynarodowe, przestępcze struktury ekonomiczne - ukrywające się pod określeniem EBOiR ingerują w sprawy Polski by wyczyścić przedpole swoim rezydentom.
Tak było w przypadku rządów Buzka i jego Ministra Finansów - Leszka Balcerowicza - który doprowadził wtedy do niewyobrażalnego załamania finansów Polski.
Aby ukryć odpowiedzialność agenta Balcerowicza za monstrualną dziurę budżetową - niejaką Gronkiewcz Waltz - ściągnięto ze stanowiska prezesa NBP a w jej miejsce wstawiono Balcerowicza.
Gronkiewicz Waltz dostała "posadę" kadrowej w EBOiR a odpowiedzialność za działania Balcerowicza zrzucono na jego następcę na stanowisku Ministra Finansów - Bauca.
Jeżeli 10 lat później żydowska struktura przestępcza o nazwie EBOiR pomaga braciom Kaczyńskim pozbyć się figuranta Marcinkiewicza - fundując temu tłumokowi - nieznającemu nawet języka angielskiego - posadę w tym żydowskim banku i pozbywając się go z Polski, to nie może być wątpliwości że międzynarodowe struktury przestępcze współdziałają z szefostwem PiS.
Wielokrotnie powoływałem się na doświadczenie z Zbigniewem Ziobro - który deklarując 5 lat temu wywiad - wycofał się z niego po zapoznaniu z formułą tego Portalu.
Ziobro to ta sama liga co niejaki Andrzej Kryze - Sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego
O Andrzeju Kryze można więcej dowiedzieć się na stronach Wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Kry%C5%BCe
Andrzej Kryże (ur. 29 marca 1948 w Warszawie) - polski prawnik, sędzia, Sekretarz stanu i podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego w latach 2005-2007. Syn Romana Kryże.
W tym życiorysie niczym piorun z nieba razi osoba jego zbrodniczego ojca.
Roman Kryze: http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Kry%C5%BCe
Brał udział w orzekaniu wyroków skazujących, w tym również na karę śmierci, w sprawach przeciwko działaczom podziemia niepodległościowego (m.in. rotmistrza Witolda Pileckiego czy majora Tadeusza Pleśniaka). W 1964 był przewodniczącym składu sędziowskiego, który wydał wyroki skazujące (w tym Stanisława Wawrzeckiego, ojca Pawła Wawrzeckiego na karę śmierci, wyrok wykonano) w sprawie tzw. "afery mięsnej". Wiele z wyroków wydanych przez niego, zostało uznanych po 1989 za mordy sądowe.
Bezwzględność w wydawaniu wyroków śmierci w okresie stalinowskim przyczyniła się także do powstania przysłowia: Sędzia Kryże - będą krzyże oraz określenia ukryżować (określenia tego używał m.in. znany adwokat i obrońca w procesach politycznych Władysław Siła-Nowicki).
Nigdy nie widziano mnie w towarzystwie bandytów, ani tych ze świata kryminalnego ani ze świata polityki.
Natomiast wokół braci Kaczyńskich przewija się plejada przestępców i co groźniejsze - dzieci stalinowskich bandytów.
Tadeusz Rydzyk - wzywając do głosowania na Kaczyńskich ma zupełnie inne priorytety - niż to oficjalnie informuje.
Po 1989 roku do władzy w Polsce doszła armia pogrobowców stalinizmu, dzieci stalinowskich bandytów.
Aktywną rolę w ich powrocie do władzy przejęły wszystkie struktury Kościoła Katolickiego - od prymasa Glempa, przez Kurię Krakowską - na Radiu Maryja - kończąc.
Strzeżmy się przed tymi - którzy wskazują nam stalinowskich bandytów.
Od 20 lat nas mamią a w Polsce coraz większa nędza i rozpacz.
|
|
25 luty 2010
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
|
Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.
kwiecień 29, 2006
Tlum: ( Leszkowski ,2006)
|
Głupi tylko ma pewność
wrzesień 7, 2002
Jan Kasprowicz
|
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!
luty 23, 2003
PM
|
"Wstańmy i chod?my - we?my sprawy we własne ręce"
luty 17, 2005
|
Tabu polityczne
sierpień 8, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
"Żółte Niebezpieczenstwo?"
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bezsensowna śmierć
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Podrzucił swoje kukułcze walory
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Szpiclowski sabotaż
styczeń 25, 2008
Goska
|
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
|
Feudalizm trzeciego tysiąclecia
sierpień 18, 2003
Artur Łoboda
|
Mieć czy być?
grudzień 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
|
Wizyta w Kanadzie
styczeń 1, 2005
Lewed
|
Program Wyborczy Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
marzec 14, 2005
jasiek z Toronto
|
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bruksela odmawia. Finisz w złym stylu
styczeń 29, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Pycha
czerwiec 11, 2008
Marek Jastrząb
|
|
|