ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
więcej ->

 
 

Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"



Fiasko izraelskiej propagandy „zagrożenia” przez Iran, wyszło ponownie na jaw, tym razem w formie raportu z grudnia 2007, 16 agencji wywiadu USA, ogłoszonego obecnie na rok 2007. Raport ten stwierdza, że Iran nie ma od czterech lat, żadnego programu budowy broni nuklearnych i że gdyby taki program był uruchomiony, to może Iran mógłby mieć pierwszą bombę nuklearną w 2012 roku, wobec kilkuset bomb nuklearnych w arsenale Izraela.

Neo-konserwatyści-sjoniści rządzący w USA, na korzyść kompleksu wojskowo-przemysłowo-sjonistycznego starają się zatuszować kompromitację rządu Bush’a, który groził Iranowi bronią nuklearną, w czym naturalnie wtórował mu Izrael, dla którego dobra, Iran miał być upokorzony zmianą reżymu. W tym celu propaganda izraelska zafałszowała wypowiedzi prezydenta Iranu Mahmud’a Ahmadinejad’a, który atakował reżym Izraela działający według zasad Talmudu i w ogóle nie mówił o wymazywaniu państwa izraelskiego mapy, według profesorów języka perskiego, w którym przemówienie to było wypowiedziane.

Perspektywa konfliktu z Iranem, wymaga przypomnienia obalenia demokratycznie wybranego rządu profesora Muhammad’aq Mossadeq’a (1880-1967) w Teheranie w 1953 roku, przez służby specjalne USA i W. Brytanii z powodu upaństwowienia złóż ropy naftowej i gazu ziemnego w Iranie. Wówczas zainstalowany został rząd szacha chroniony przez tajną policję SAVAK, szkoloną i kontrolowaną przez Mossad, służby specjalne Izraela.

Radykalizacja ludności Iranu spowodowała rewolucję w 1979 roku i wzięcie jako zakładników członków ambasady USA w Teheranie, jak zabezpieczenie przeciwko atakowi sił USA na Iran. Cały konflikt wynikły z powodu powstania rewolucyjnej republiki islamskiej w Iranie oraz stałe gro?by USA zmiany reżymu w Teheranie oraz zagrożenie całego regionu monopolem nuklearnym Izraela, spowodowały próby zdobycia broni nuklearnych przez zagrożone państwa muzułmańskie całego regionu.

Zburzenie trzech wieżowców w Nowym Jorku we wrześniu 2001 dało pretekst do ogłoszenia „światowej wojny z terrorem” pod naczelnym dowództwem prezydenta Bush’a. Wówczas, po raz pierwszy w historii, zawalił się z powodu pożaru 47 piętrowy budynek (numer 7), który w ogóle nie ucierpiał kolizji z żadnym samolotem i nie było wyra?nego powodu do pożaru w tym drapaczu chmur. Raport komisji 9/11 pomija całkowicie niewygodną zagadkę budynku numer 7.

Rząd Bush’a stara się zrobić dobrą minę do złej gry i twierdzi, że wspomniany w raporcie program budowy broni nuklearnych w Iranie do 2003 roku został wstrzymany pod naporem opinii międzynarodowej. Wygląda na to, że Bush chce utrzymać przy życiu załamującą się koalicje anty-irańską w Radzie Bezpieczeństwa przy ONZ. Doradca bezpieczeństwa przy rządzie Bush’a, Steven Hadley starał się przekłamać znaczenie kompromitującego raportu i twierdzić, że nadal istnieje poważne zagrożenie z powodu możliwości posiadania broni nuklearnych przez Iran.

Wystąpienie Hadley’a zbiega się z w czasie ze spotkaniem u szczytu państw Zatoki Perskiej, w czasie którego prezydent Mahmud Ahmadinejad miał duży sukces w organizowaniu organizacji „Gulf Cooperation Council” dla międzynarodowego bezpieczeństwa i ekonomicznej kooperacji, jak też w czasie kontaktu Iranu z członkami Rady Bezpieczeństwa (plus Niemcy) przeciwko sankcjom anty-irańskim, organizowanym przez rząd Bush’a, na korzyść Izraela.

Logika raportu 16 organizacji wywiadu USA przekreśla sens sankcji przeciwko Iranowi, ponieważ raport ten zaprzecza uzasadnieniom ataków osi USA-Izrael na „niby nuklearnie uzbrojony” Iran. Sytuacja przypomina opis USA w książce pod tytułem „Uzbrojony Dom Wariatów.” Nie poważne oskarżenia o zagrożeniu świata przez Iran, podważają autorytet USA, oraz szerzą wątpliwości do faktycznych motywów działania USA i takich wypowiedzi, że wyrzutnie „Tarczy” w Polsce są przeciwko zagrożeniu ze strony Iranu.,

Faktycznie wyrzutnie „Tarczy” w Polsce skracają lot pocisków USA do Moskwy do czterech minut, co obecnie jest porównywane do ośmiu minut lotu pocisku z Kuby do Waszyngtonu w czasie kryzysu kubańskiego. Tymczasem Rosjanie skreślili import mięsa z Polski i jednocześnie importują mięso z USA, z państwa, z którym pertraktują w sprawie skasowania projektu budowy „Tarczy” w Polsce. Tymczasem Polska już ponosi skutki zgody na wyrzutnie „Tarczy” na jej terenie.

Strata wiarogodności wypowiedzi USA przeciwko Iranowi osłabia argumentację dotyczącą sankcji anty-irańskich na korzyść argumentów wysuwanych przez Chiny i Rosję, a mianowicie politykę porozumienia z Iranem opartego na wspólnych interesach USA i Iranu w handlu paliwem i stabilizacji eksportu paliwa z Zatoki Perskiej, która jest ?ródłem jednej czwartej podaży paliwa na rynku światowym. Natomiast sprawa programu nuklearnego Iranu powinna być przedmiotem pertraktacji dyplomatycznych, przy udziale Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej ONZtu, kierowanej przez doktora Mohamad’a ElBaradei’a.

Niestety w każdej chwili oś USA-Izrael może gołosłownie twierdzić, że Iran na nowo zaczął budowę broni nuklearnych, ponieważ „Irańczycy wiedzą jak to robić” i wobec tego konieczny jest atak zapobiegawczy na Iran. Interpretacja raportu 16 agencji szpiegowskich w USA zwiera dosyć cech paranoidalnych, żeby uzasadnić atak na Iran, tak jak wcześniej był uzasadniany atak na Irak.

Oś USA-Izrael jest daleka od uznania prawomocnych praw Iranu, do produkowania elektryczności w elektrowniach nuklearnych w ramach podpisanych traktatów. Zachowanie się USA wobec Iranu nasuwa wątpliwości czy świat nie jest zagrożony kryzysem z powodu nieuzasadnionego ataku osi USA-Izrael na Iran. Tak, więc fiasko izraelskiej propagandy przeciwko Iranowi może stanowić chwilowe odłożenie na pó?niej światowego kryzysu jaki byłby spowodowany atakiem USA na Iran.

WWW.pogonowski.com
4 grudzień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kontynuatorzy z SLD (7)
czerwiec 26, 2003
Paweł Siergiejczyk
Uniżenie
marzec 22, 2008
www.krakow.pl
ODEZWA DO DZWONU
lipiec 15, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Jak to jest z tymi zydami?
luty 3, 2007
PS
NBP: Rząd broni złotego do upadłego
marzec 16, 2006
Polska potrzebuje nowych przywódców
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Eine grose geszeft
kwiecień 9, 2003
IAR
Obama ulega lobby Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Smrodliwa intryżka z udziałem elegantów?
lipiec 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czarna Wdowa
styczeń 3, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
Dyskryminacja kobiet?
styczeń 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przycinanie Instytutu
styczeń 21, 2003
Bronisław Wildstein http://www.rzeczpospolita.pl
Pojedynek Polonii z prowokatorami
wrzesień 17, 2004
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
WEJŚCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKĘ SUWERENNOŚCI !
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media