ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Izrael przeprowadza „grę wojenną”, aby przygotować „nowy, zabójczy wariant COVID-19” 
13 listopad 2021     
Krystian Zimerman potępił amerykański faszyzm 
27 kwiecień 2009      PAP
Jak Zbigniew Ziobro pomaga okradać Polaków? (4) 
12 kwiecień 2019     
Media i totalitaryzm 
19 maj 2010      Goska
Scenariusz kowidowców 
23 październik 2021      Artur Łoboda
Bezprawie w Krakowie - wprowadzone przez Jacka Majchrowskiego 
11 czerwiec 2023     
Morawiecki i Szumowski - agenci wrogiego Nam anty-Państwa 
20 sierpień 2020     
Izrael oddaje hołd rabinowi, który chwalił się zrównaniem Gazy z ziemią i zabiciem „dziesiątek tysięcy” ludzi 
28 kwiecień 2026      Patrick Delaney
Elektromobilność 
14 marzec 2021     
Obraża Nas za Nasze pieniądze 
16 luty 2016      Artur Łoboda
Chiny za pięć lat prześcigną USA – Peter Schiff  
26 kwiecień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
„Nagła śmierć kryzysu koronowego” kontra „Nagła wojna z Ukrainą” 
22 marzec 2022     
Antywojenne protesty na całym świecie 
27 wrzesień 2020     
Zmiana retoryki i propagandy PO 
5 listopad 2014      Artur Łoboda
Leczenie 
9 czerwiec 2010      Goska
Tło kryzysu w USA i na świecie 
2 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Cztery lata wojny 
9 styczeń 2026      Artur Łoboda
Hiszpański kozioł. 
3 czerwiec 2011      Bogusław
Patrzcie co jecie i co pijecie 
23 listopad 2021     
John Magufuli: Śmierć afrykańskiego bojownika o wolność  
25 marzec 2021     

 
 

Pierwsze uwagi na temat Hamburga

Jeszcze trzeba będzie poczekać z pełną diagnozą wydarzeń w Hamburgu, ale już teraz widzę całkowite niezrozumienie komentatorów tych wydarzeń sytuacją - jaka miała miejsce w tym mieście.

Porównywanie wizyty Donalda Trumpa w Warszawie - do rozruchów w Hamburgu, jest całkowicie nieuprawnione.
Po pierwsze, w Hamburgu protestować miało nawet sto tysięcy osób.
Natomiast burdy uliczne są udziałem najwyżej kilku tysięcy osobników.

Większość demonstrantów nie pojechała do Hamburga rabować sklepy, ale zaprotestować przeciwko "grupie trzymającej władzę nad światem" która tak rządzi, że w wielu krajach jest wojna, a i głód wciąż gnębi ludność wielu obszarów".
Ten głód nie zawsze jest spowodowany własną nieudolnością, ale często polityką neokolonialną największych krajów na świecie. (Przypomnijcie sobie Polskę pod rządami Balcerowicza.)

Za obecny kryzys imigracyjny pełną odpowiedzialność ponosi Barak Obama - wraz z rządami Włoch, Francji, Niemiec i Anglii!
Sprowokowali bowiem konflikty zbrojne na Bliskim wschodzie, które wywołały chaos i beznadzieję dla milionów ludzi, a otworzyły granice imigrantów ekonomicznych.
(Wchodząc głębiej w ten temat uznać należy, że prawdziwymi autorami tych prowokacji byli syjoniści.)

W materiałach z Hamburga - które oglądałem - nie widziałem jednoznacznych protestów przeciwko Trumpowi, ale przeciwko całej tej zbieraninie - nazywanej G20.
To jeden z przejawów władzy nad światem.

A przy okazji ciekawe jest zachowanie Putina, który zygzakiem leciał do Hamburga bojąc się, że nad krajami bałtyckimi, albo Polską - ktoś jemu może zaaplikować "smoleńsk".
To dużo mówi o jego czynach.

Podsumowując, większość dotychczasowych komentarzy na temat Hamburga świadczy o całkowitym niezrozumieniu tamtych wydarzeń.


PS.
1. W sprawie lewaków i rabusiów z Hamburga, powinno się zapytać o zdanie "największego znawcę wszech rzeczy" - Sławomira Sierakowskiego, który jest aktualnie redaktorem Wirtualnej Polski.
Wszak to on sprowadził do Warszawy 11 listopada 2011 roku niemieckich zbirów, by atakowali wszystkie osoby z polską flagą.
W tamtym okresie polska Policja była zdecydowanie bardziej skuteczna od tej z Hamburga.

2. Proszę zwrócić uwagę, że na materiałach z Hamburga widać w większości głupich gapiów - którzy najwyżej filmują wydarzenia.
Jak to się dzieje, że nie uchwycono zadymiarzy w trakcie manifestacji?
Czyżby powtórka z prowokacji pod ambasadą rosyjską w Warszawie?

3. O ile na filmach dobrze rozpoznaję ulice Hamburga - to większość podpaleń miała miejsce w dzielnicach imigrantów.
8 lipiec 2017

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
Analny śpiewak
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
milosz
sierpień 20, 2004
ala
Kara wczesniejszej smierci
grudzień 8, 2005
przesłała Elzbieta
Przestępstwa nie było
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
Wieczna walka
sierpień 10, 2003
ks. prof. Czeslaw Bartnik
fff
sierpień 6, 2005
ff
US Steel i LNM złożyły ostateczne oferty na zakup PHS
kwiecień 23, 2003
PAP
Ważna informacja dla rolników!
luty 25, 2006
jasiek z toronto
SOLIDARNI Z ROSJˇ !
sierpień 21, 2008
marduk
Klęska Ameryki
kwiecień 4, 2003
Andrzej Kumor
70% społeczeństwa za czy przeciw dopłatom do leczenia ? Sondaże jako metoda manipulacji
lipiec 14, 2004
Adam Sandauer
"Demokratyczne" tortury
grudzień 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Walka dwóch skorpionów?
styczeń 29, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Żydowskie media i "niedojrzałość polityczna".
czerwiec 14, 2004
Artur Łoboda
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
grudzień 20, 2008
tłumacz
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
Obiektorzy - ludzie sprzeciwu
maj 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co robić?
październik 8, 2005
Stanisław Bulza
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media