|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
więcej -> |
|
Kto Zdominuje Naftę Bliskiego Wschodu?
|
|

W przymierzu chińsko-rosyjskim ekonomicznie silniejsze są Chiny, dla których Rosja chce być „euro-azjatyckim pomostem” z zachodem. Prasa podawała, że generałowie rosyjscy narzekają, że wojsko chińskie, ma lepszą broń, produkowaną w Rosji, niż broń w którą są wyposażeni żołnierze rosjyscy. Wiadomo, że ludność Rosji maleje, podczas gdy wielokrotnie większa ludność Chin, rośnie. Rosja ma silniejszy arsenał nuklearny i rakietowy oraz jest bogatsza od USA i od Chin w ropę naftową i gaz ziemny.
Pod przykrywką zatargu USA, w obronie „istnienia Izraela,” przeciwko Iranowi, faktycznie rozgrywają się trzy-biegunowe zawody o dominację pól ropy naftowej Bliskiego Wschodu miedzy USA, Rosją i Chinami. Chodzi dominację wielkiego regionu Zatoki Perskiej i Morza Kaspijskiego, z ich kolosalnymi rezerwami płynnego paliwa i gazu ziemnego. Trzy-biegunowa szachownica grozi zmianami takimi że jeden z dwu partnerów może przejść na stronę przeciwnika. Narazie wygląda na to, że Rosja pozostanie po stronie Chin ponieważ USA jest silniejsze od Chin i Rosji razem wziętych.
Neokonserwatywny rząd Bush’a stara się utrzymać dominację USA na „światowej szchownicy” za pomocą ograniczania wpływów Rosji i Chin. Zaczęło się od skasowania przez Bush’a rozbrojeniowego traktatu USA z Rosja o ograniczaniu między-kontynentalnych pocisków balistycznych w 2001 roku, oraz sprzedaży przez USA zaawansowanej technicznie broni Taiwan’owi (przeciwko Chinom). Niedawno Moskwa odmówiła odpowiedzi na pytanie Waszyngtonu o stan jej taktycznej broni nuklearnej, ponieważ Bush skasował traktat rozbrojeniowy, więc Rosja nie odpowiedziała na to pytanie.
Po kilku latach wzmożonej solidarności USA z Izraelem (który rozpętał konflikt z islamem) w tak zwanej „wojnie przeciwko terrorowi,” obecnie ożywiła się gra we trójkę na świtowej szachownicy i przypomniano sobie oficjalne plany Paul’a Wolfowitz’a z lat 1994-1999, które to plany na temat kontroki nafty i poarcia dla Izraela prasa opublikowala już w 1992 roku.
Nowa faza gry o naftę zaczęła się od ataku przez wiceprezydenta Dick’a Chenney’a (w Wilnie) na brak demokracji w Rosji i oskarżenie Moskwy o szantaż za pomocą kontroli sprzedzarzy gazu ziemnego i nafty Ukraine i innym sąsiadom Rosji w Europie i w Azji (włącznie z Turcją).
Jednocześnie 3go czerwca USA skrytykowały Chiny z powodu braku otwartości w inwestycjach wojskowych, mimo tego, że amerykański arsenał nukleanych łodzi podwodnych jest szybko rozbudowywany jako przeciw-waga sił Rosji i Chin. Zabiegi Chin o kupno płynnego paliwa nie podobają się USA, zwłaszcza gdy są one połączone ze sprzedarzą broni i rozbudową marynarki wojennej.
Nadal głównym celem polityki USA jest kontrola dostaw energii z wielkiego regionu Zatoki Perskiej i Morza Kaspijskiego, gdzie Amerykanie natrafiają na konkurencję Rosji i Chin. W konkurencji tej Iran zajmuje kluczową pozycję ponieważ graniczy z Morzem Kaspijskim i kontrokuje wjazd do Zatoki Perskiej, przez który co dzień przechodzi 25% światowej produkcji płynnego paliwa w drodze do Europy Zachodniej, Japonii, etc.
Irak Saddam’a Hussein’a, z poparciem USA, zaatakował Iran i walczył przeciwko Iranowi osiem lat. Teraz w czasie pacyfikacji Iraku przez USA „dla dobra Izraela,” w wyborach masy Irakijczyków głosowały w nadzieji, że wybory pomogą im pozbyć się pacyfikacji ameykańskiej. Do głosu doszła wiekszość szyitów, którzy sprzyjają szyitom rządzącym w Iranie i są popierani przez szyitów Bahrain, Kuwejcie, Libanie i całym „półksiężycu szyickim,” który obejmuje północną Arabię Saudujską. Szyici są trzonem siły politycznej Iranu, który ostatnio otrzymuje nowoczesną broń z Rosji i z Chin.
Sprawa nuklearnego uzbrojenia Iranu przy ponad 300 bombach nuklearnych w arsenale Izraela i ponad 10,000 w USA, nie wygłada gro?nie i nie jest „egzustencjonalnym zagrożeniem” dla Izraela, ale jeżeli Iran miałby za kilka lat parę bomb, to nuklearny monopol Izraela na Blskim Wschodzie byłby skończony zwłaszcza, że muzułmański Pakistan ma już broń nklearną.
Sprawa uzbrojenia nuklearnego w Iranie jest zupełnie inaczej widziana w USA i w Izraelu niż w Moskwie i w Pekinie. Iran ma 11% znanych światowych rezerw ropy naftowej i ponad 15% gazu ziemnego. Jest to mniej rezerw ropy niż ma Arabia Saudyjska i mniej gazu niż ma Rosja, ale mimo tego zatarg z Iranem byłby bardzo niebezpieczny i móglby spowodować światowy kryzys gospodarczy.
Już w 1953 roku CIA usunęlo od władzy demokratycznie wybranego premiera dra. Mohammed’a Mossadeh’a gdy chciał on upaństwowić przemysł naftowy. Do 1979 roku panował w Iranie Szach, który oddał przemysł naftowy firmom amerykańskim i brytyjskim, a przeszkolenie tajnej policji powierzył izraelskiemu Mossadowi. Teraz Bush chciałby znowu zmienić reżym w Teheranie tak żeby firmy USA mogły eksploatować zasoby energetyczne Iranu.
Chiny bardzo dużo skorzystały złych stosunkach USA i Izraela z Iranem i podpisały z Iranem w 2004 roku kontrakty wartości 50 miliardów dolarow na następne 25 lat. Rosja sprzedaje Iranowi elekrownie nuklearne jak dotąd wartości miliarda dolarów. Rosja boi się zmiany reżymu w Teheranie na korzyść USA i amerykańskiej dominacji Bliskiego Wschodu i regionu Morza Kaspijskiego.
„Zmiana rezymu” w Teheranie byłaby wielkim zwycięstwem USA w grze o naftę. Nic dziwnego, że Chiny i Rosją starają sie nie dopuścić do tego geopolitycznego zwyciętwa USA na Bliskim Wschodzie i w Centralnej Azji. Jednocześnie jednak nie chcą one spowodować kryzysu w ich stosunkach z Waszyngtonem i kryzysu w ekonomii światowej.
USA jest osłabione z powodu amerykańskiego ataku na Irak wbrew woli Francji i Niemiec, które tym atakiem czuły się zdradzone i nie chcą pokrywać kosztów tego ataku co z koleji obciąża USA ekonomicznie. Chiny i Rosja nawołują do wstrzemiężliwości i ćierpliwości, a jednocześnie nie chcą dopuścić do jakiekolwiek uchwały w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, tak żeby USA nie użyły znowu takiej uchwały jako pretekstu do napadu na Iran, podobnie jak to się stało w Iraku.
Szanghajska Organizacja Kooperacji (SCO) Chin i Rosji, z udziałem byłych republik sowieckich w Azji Centralnej, ma działać jako przeciw-waga dla NATO ku niezadowoleniu USA, które nazywają Iran „głównym terrerystą” na świecie. Przeciwko Iranowi poczynione były przygotowania ataku lotniczego USA i Nato, ale obecne napięcie nie może przeciągać się bez końca, podczas gdy Bush traci poparcie wyborców w USA i ?le mu idzie pacyfikacja Iraku i Afganistanu, ale mimo tych niepowodzeń jego neokonserwatywny rząd dalej marzy o globalnej hegeminii USA. Na długą metę decyzja ataku USA na Iran, jak do tego nawoływał Izrael, będzie zależała od oceny jak dalece niekorzystne skutki takiego ataku bylyby dla gospodarki swiatowej i jak dalece ważna jest dominacja Iranu przez USA w walce o globalną domiancję zasobów energii na świecie.
Prezydent Iranu Mahmoud Ahmadinedżad zabiega o poparcie SCO w Szanghaju, gdzie Chiny i Rosja działają na zwłokę. Putin nazwał SCO „klubem energetycznym” a Indie były reprezentowane przez ministra energetyki. Pakistan był reprezentowany przez prezydenta generała Perverz’a Musharraf’a.
Gordon Fairclough napisał w The Wall Street Journal 16 czerwca 2006, artykuł pod tytułem: „Iran Zabiega o Poparcie Chin i Rosji w Powstrzymywaniu USA: u Szczytu w Szanghaju, Teheran Gra Kartą Naftową Żeby Zawrzeć Obronne Przymierze.” Natomiat Michael T Klare, autor książki: „Krew i Nafta: Niebezpieczeństwa i Skutki Rosnącej Zależności USA od Importu Płynnego Paliwa,” opublikował 17go czerwca, 2006, w „Asia Times” artykuł pod tytulem: „Nowe Posunięcia Na Trzechstronnej Szachownicy.” Artykuł ten jest poświęcony dyskusji na temat gry o to kto zdominuje naftę Bliskiego Wschodu i regionu Morza Kaspijskiego?
www.pogonowski.com |
|
17 czerwiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
I jak tu nie być antysemitą?
listopad 14, 2006
Dorota
|
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
|
List z Windsor
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy
styczeń 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czym wypełnić pustkę po Papieżu?
kwiecień 11, 2005
Gregory Akko
|
Teraz wszyscy posłowie chcą zaostrzenia kar
wrzesień 12, 2002
zaprasza.net
|
Odpowiadamy
październik 4, 2003
http://angora.pl/
|
Refleksja po latach
luty 21, 2008
Artur Łoboda
|
Serwis o UE
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
|
Kwasniewski przed komisję
listopad 7, 2003
IAR
|
Nierentowność kopalń
czerwiec 5, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
|
Samohipnoza
wrzesień 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Izrael musi zostać zniszczony!
sierpień 15, 2006
Adam Gmurczyk (prezes NOP)
|
Wielkie afery PRL i PRL-bis
styczeń 18, 2003
(rem)
|
Czy to początek opamiętania?
czerwiec 2, 2005
Artur Łoboda
|
Krakowskie Dziedzictwo Kultury Technicznej i Przemysłowej
luty 21, 2005
www.krakow.pl
|
Brzeziński w Gdańsku, czyli jak zoorganizować etos Polaków, aby siedzieli cicho!
wrzesień 3, 2007
Gdańszczanin
|
więcej -> |
|