|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
więcej -> |
|
Patriota Kaczyński
|
|
Patriota Kaczyński
Kaczyński to człowiek uczciwy, skuteczny, patriota... /
Kaczyński to człowiek uczciwy, skuteczny, patriota, ulubiony prezydent starszych i mniej wykształconych. Kwaśniewski - ponad podziałami, skuteczny polityk światowy - tęsknią za nim młodsi i lepiej wyedukowani Polacy.
"Gazeta Wyborcza" omawia wyniki sondażu przeprowadzonego dla niej przez PBS 4-5 lutego.
Zapytani o ocenę prezydenta badani dzielą się niemal po równo: 40 proc. oczekuje, że Kaczyński będzie prezydentem lepszym, niż był Kwaśniewski, zaś 37 proc., przeciwnie, że będzie gorszym.
Przewaga nowego prezydenta jest głównie natury moralnej: znacznie więcej ludzi wyżej ocenia jego uczciwość i patriotyzm. To była zresztą pięta achillesowa starego prezydenta. W sondażu "Gazety" z maja 2005 r. wśród trzech polskich prezydentów po 1989 r. Kwaśniewski wyra?nie wygrał w konkurencji "dobry prezydent" i "kompetentny polityk", ale został oceniony jako najmniej uczciwy, przegrywając tu wyra?nie z Wałęsą, a nawet z Jaruzelskim. Także patriotyzm Kwaśniewskiego badani ocenili niżej niż Lecha Wałęsy.
Lech Kaczyński, czwarty polski prezydent po 1989 r., nieco częściej niż jego poprzednik jest dziś uznawany za polityka skutecznego. Gorzej wypadła ocena stylu jego polityki. Zapowiedzi aktywnej prezydentury z wykorzystaniem wszystkich możliwości oraz "piętnowania tych, którzy działają w imię partykularnych interesów", a także bliskie (partyjno-rodzinne) powiązania z PiS i bezpośredni udział w rozgrywce z PO - wszystko to zostało zapewne ocenione jako wyraz stronniczości. Zdecydowana większość badanych uznała, że Kwaśniewski był prezydentem bardziej bezstronnym.
W kategorii "sukcesy na arenie międzynarodowej" bezapelacyjnie wygrał Kwaśniewski. I trudno, by było inaczej. To za jego prezydentury Polska weszła do NATO i UE, a on sam pod koniec 2004 r. odbył pamiętną wyprawę na Kijów. Kaczyński, zasiedziały w ojczy?nie, nieznający języków obcych, raczej sztywny w zachowaniu, nie ma w ocenie badanych zadatków na świetne występy w międzynarodowym towarzystwie. Oczywiście trzeba pamiętać, że Kwaśniewski był głową państwa przez dziesięć lat, Kaczyński dopiero zaczął pracę. Badani porównują tu dokonania z oczekiwaniami - nadziejami jednych, obawami drugich.
Kwaśniewski, z wizerunkiem optymisty, chętnie sięgający po język modernizacji, jest lepiej oceniany przez ludzi bardziej wykształconych i przez młodszych Polaków, którym popularny "Olek" jest zapewne kulturowo bliższy niż starszy ledwie o pięć lat prezydent Lech Kaczyński. Surowy krytyk III RP zapowiadający oczyszczenie moralne i sprawiedliwość dla uboższych jest znakiem nadziei dla Polaków mniej wykształconych i zwłaszcza najstarszych.
(PAP)
|
|
10 luty 2006
|
|
|
|
|
|
Web 2.0 - ?ródło informacji dla wywiadu
luty 8, 2008
heise online / interia.pl
|
Reakcja Europy to skandal !
lipiec 14, 2006
J.S.
|
Chcieliście UE, no to ją macie (1)
styczeń 11, 2005
|
"Prezydent nie przyznał" Stanisławowi Gibkowi
grudzień 4, 2006
Olaf Swolkień
|
skok
styczeń 18, 2007
|
„Islamizacja Bałkanów” a Konkurencja USA z Rosją
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy głupie prawo to jeszcze prawo?
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
|
CI, KTÓRZY ZDRADZILI POLSKĘ !
czerwiec 26, 2008
|
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
listopad 2, 2007
H.ATEISTA
|
Dlaczego nie należy głosować na PO, SLD, SDLP ect
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
|
Apel w sprawie lustracji Polonii
marzec 31, 2006
|
Przemówienie Dorna, którego nie chciano słuchać
listopad 23, 2007
Ludwik Dorn
|
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
|
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
|
Co z marginesem społecznym?
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Prokurator generalny prawnikiem złodzieja
luty 10, 2009
Gazeta Polska
|
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
|
więcej -> |
|