|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
więcej -> |
|
LIST DRUGI
|
|
Drodzy księża i prelegenci programów RADIA MARYJA, cały czas dręczy mnie dlaczego nie zauważacie, że to, co wykonujecie oraz głosicie w dobrej wierze, robicie w sposób, który niejednokrotnie - co i w tym liście chcę podkreślić – owe zamiary podważa i kwestionuje. Czy nie jest oby najwyższy czas, aby zacząć zasięgać porady socjologów, psychologów itp.?. (Nie mam na myśli nic złośliwego, a wprost przeciwnie.)
Sądzę, iż ciągle pojawiające się rozmaite ataki na socjalizm i socjalistów, wywodzą się u uczestników i autorów wielu Waszych programów z tego samego przyziemnego i starego ?ródła, co przedsięwzięcia „socjalistów” kierowane na Kosciół i duchownych, czyli z uświadamianej albo i nie, żądzy o formalną i osobistą władzę nad bliżnimi. Z pewnością znajdują się i inne powody owych słusznych czy niesłusznych ataków jak i występownia w nich po obu stronach osób bardziej powściągliwych. Chodzi jednak o to, że w tej ogólnej walce, jak pokazuje rzeczywistość, przegrywa NARÓD a wygrywają PSEUDOSOCJALIŚCI.
Przecież sztuczna lewica wygrała ostatnie wybory nie dlatego, że jest antylewicą (prawicą) czy, że większość ludzi chciało zrobić na złość RADIU MARYJA (jednak rozchodzi się to o tak ogromną liczbę obywateli, że warto sobie to uczciwie przeanalizować), ale dlatego, iż ludzie mieli już dość faszystowskich rządów prawicy (antylewicy). Oczywiście, uważam, że wielu z tych, co poszło na wybory nie rozumiało tego (w przeciwieństwie, jak sądzę, do tych, którzy postąpili podobnie jak postępuje już w wyborach coraz większa część obywateli krajów niedawno „wyzwolonych”), że nawet gdyby antylewica była lewicą, to przy dzisiejszej konstytucji także i wtedy nie dałaby ona rady wiele zmieniić. Mimo tego przekonania uważam jednak, iż krytykowanie przez rozmajtych mędrców pracy obecnego rządu czy obwinianie go przez nich za fiasko pertraktacji z UE – o wejście do której jak i o inne postsocjalistyczne społeczno-gospodarcze sukcesy dbała przez lata popierana przez większość prawica - mówi o wiele więcej o stanie umysłu dzisiejszej elity, niż o poziomie świadomości i kondycji pozostałego narodu, mówi zachowanie się jego wyborczych mas. Twierdzi się, że jeśli ktoś wszystkich w okół siebie bierze za głupców, to mówi to więcej o nim, niż o tych, których on w ten sposób traktuje.
Czy historia Kościóła, to tylko chlubne karty tej historii? Kto ją zna, wie doskonale, że tak nie jest. A więc czy Kościół skupiał lub skupia w swoich szeregach jedynie świętych ludzi i odwrotnie, każdy, kto przyznaje się do socjalizmu jest z definicji bandytą, a w konsekwencji wszystko, co było i jest praktykowane w socjalizmie jest ewidentnym ZŁEM?! Przecież sam Jan Paweł II-gi, ma na ten temat dosyć jednoznaczne zdanie. Dlaczego zatem w RADIU MARYJA wręcz przerywa się ludziom, którzy mówią coś pozytywnego o socjalizmie czy o ludziach z tego okresu, albo też deprecjonuje się po zakończeniu z nimi rozmowy wartość ich wypowiedzi?!. Kiedy umrzemy my wszyscy, którzy jesteśmy świadkami tego jak było, to przecież może okazać się, iż w podręcznikach historii będą jedynie zapisywane szerzone dzisiaj i utrwalane, m.in. przez RADIO MARYJA, dotyczące tego okresu kłamstwa!
W Północnej Korei, którą niedawno w tym samym duchu prawdy kytykowano w RADIU MARYJA, dzieci, jak mi wiadomo, traktowane są o wiele lepiej niż obecnie traktuje się je w Polsce, w Rumunii itp. (a bezwzględnie lepiej niż traktouje się dzieci w Tailandii, Brazylii etc.). Dlatego, jeśli dzisiaj byłoby to nadal możliwe, osoby z postsocjalistycznych krajów, które szukałyby lepszego życia w ”krajach dobrobytu”, nie musiałyby już kłamać przedstawicieli tych państw, tak jak musieli to czynić uciekający z dziećmi z „okrutnego socjalizmu”.
Wątpię czy ktoś z RADIA MARYJA był w Pólnocnej Korei. Wiem zaś, że w mediach polskich mówi się często o głodujących w tym kraju ludziach, rzadziej o dotykających ten kraj klęskach nieurodzaju, jeszcze mniej o nawiedzających go katastrofach naturalnych (a propos, to dlaczego w ogóle tak mało mówi się w Polsce o przyczynach i ?ródłach dzisiejszych nieszczęść i katastrof), a już kompletnie nic o prowadzonej od lat w stosunku do tego państwa polityce Zachodu. Ja osobiście sam nigdy nie widziałem - mimo potrzeby faszystów, aby tak było i możliwości manipulowania dzisiejszą informacją/obrazem - ofiar głodu z Północnej Korei, które przypominałyby swoim wyglądem te, jakie np. ogląda się w filmach dokumentalnych dotyczących krajów Afryki. Poza tym należy zwrócić uwagę, że jeśli w owej Korei znajdują się nawet tragiczniejsze przykłady niż jedynie te, które ja zanotowałem, to że niewłaściwie odżywiają się, niedojadają (a nawet, jak już zdarza się to w Polsce, umierają z głodu) również ludzie w USA i to od tak dawna i w takiej ilości, że gdyby to miało miejsce w Północnej Korei, to już od dawno przestałaby ona istnieć.
Okazuje się, że dla wielu ludzi wydaje się być bardzo dziwnym, iż to nie walczący z socjalizmem chrześcijańscy Amerykanie i ich zachodni pobratymcy uwolnili naród kambodżański od okrucieństw i terroru POL POTA, tylko socjalistyczni Wietnamczycy. Czy zatem fakt ten nie powinien stać się dla nich jeszcze dziwniejszym, jeśli skojarzymy im, że te miłujące sprawiedliwość DEMOKRATYCZNE PAŃSTWA nieco wcześniej, a bez wołania o pomoc, nie wahały się ”wyzwalać od czegoś” właśnie obywateli dzisiejszej Pólnocnej Korei!?. Na ten naród, dosłownie w ciągu kilku dni, zrzucili oni wtedy, mordując miliony ludzi, niszcząc miasta i przemysł, więcej bomb niż łącznie zrzucono w całej, trwajacej ponad pięć lat, II – giej wojnie światowej ! A dla osiągniięcia jeszcze pewniejszego sukcesu udzielanej wówczas pomocy, gdyby nie Chiny, to prawdopodobnie użyliby jeszcze bomby atomowej. (Tak jak to zresztą planują zrobić dzisiaj, tylko że tym razem wyzwalając obywateli socjalistycznego Iraku, od których niezgodnie z podstawowym przymiotem rzetelnego prawa, logiki i zdrowego rozsądku, żądają, aby ci udowdnili im, iż mają to, co twierdzą, że nie mają.)
Chociaż RADIO MARYJA, w co nie wątpię, zdobywa wciąż nowych odbiorców, to sądze jednak, iż również dużo ich traci. Z drugiej strony jestem przkonany, że RADIO to, gdyby zaczęłoby być bardziej obiektywnym środkiem przekazu informacji, mniejszym forum dla karierowiczów i „opium dla ludu”, a zwłaszcza zaczęło właściwie interpretować naukę Chrystusa - mogłoby faktycznie stać się siłą łączącą, a nie jak dotąd dzielącą tych, którzy chcą przeciwstawić się narzuconej im TYRANII FASZYSTÓW. Tylko, że i uważam, iż czasu na to pozostało już bardzo niewiele. Dlatego WY WSZYSCY, którzy możecie jeszcze coś zrobić, pamiętajcie, że disiaj stoicie jedynie przed własnymi SUMIENIAMI, ale, że już jutro możecie stanąć przed całym NARODEM , a, że i na końcu staniecie też twarzą w twarz przed samym PANEM BOGIEM.
W Chrystusie pozdrawiając, autor, (30,01,2003)
PS. Nie jest to znowu złośliwość, ale chciałbym zwrócić uwagę, że dość powszechnie przyjmuje się obecnie, że CHRYSTUS miał rodzeństwo, które nie było pokalanie poczęte. Wspomina się zresztą o tym już i w NOWYM TESTAMENCIE. Kościół przyjął naukę Kopernika i Galileusza jak i przecież dyskusyjną teorię Darwina, dlaczego zatem podważać swój autorytet - a zwłaszcza, gdy być może, robi się to jedynie dla tradycji - owym: I ZAWSZE DZIEWICA. Przecież ta intymna, prywatna sprawa nic teologalnie nie zmienia, Matce Boskiej niczego nie dodaje, a wielu ludzi tylko śmieszy i w konsekwencji budzi ich wątpliwości, co do innnych kwestii wiary.
|
|
18 wrzesień 2005
|
|
aaa
|
|
|
|
Nowy Porządek Strategiczny na Rynku Paliwa
listopad 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowy Rząd tak samo chory jak stary, tak samo antyspołeczny
luty 21, 2008
PAP
|
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
|
Europejczyk
maj 12, 2003
|
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
|
Pomyłki funkcjonariuszy na koszt Państwa!
styczeń 23, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Chyba zapomniano o poecie
sierpień 4, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
|
Sami Swoi
maj 7, 2008
PAP
|
Po referendum. Co dalej?
czerwiec 10, 2003
"Jakub Mariawicz"
|
Na lewo od PRL-owskiego aparatu PZPR
grudzień 4, 2008
tłumacz
|
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Odbudujemy Irak"
kwiecień 16, 2003
|
Ile waży księżyc?
październik 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rabini i Bush
wrzesień 19, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
|
Czy rzeczywiście USA jest przeznaczone do rządzenia światem?
styczeń 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Berlusconi zapowiada walkę z antysemityzmem
marzec 14, 2008
PAP
|
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
|
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|