|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
więcej -> |
|
Rzeczywistość PiS
|
|
Witaj Artku
Miałem do Ciebie pisać w sobotę, lecz trochę zaskoczyły mnie informacje podawane w mediach. I dlatego wstrzymałem się z pisaniem do Ciebie emaila.
Co mnie zaskoczyło? Na przykład brak ze strony Pana Marcinkiewicza zdementowania informacji o tym że ta część z BPH (jaka zostanie poza Unicerdito) ma zostać sprzedana zagranicznemu inwestorowi. Przecież w Naszym Dzienniku pisało o tym że rozmowy Rządu mają doprowadzić do tego aby dyrekcja BPH została w Polsce. Skoro Pan Marcinkiewicz jest za tym aby BPH został sprzedany obcemu inwestorowi - to co się dzieje? Argumentem PiSu za powołaniem komisji śledczej ds. banków było to że banki zostały przejęte przez zachód. Dlaczego więc PiS zezwala na przejęcie BPH przez zachód?
Dodatkowo ten artykuł Księdza Stanisława Bartnika zamieszczony w Naszym Dzienniku. Tylko że skoro Ksiądz Bartnik wzywa do pomocy Rządowi PiSu, dlatego że to jest Rząd Patriotyczny, to jak to pogodzić z tym że PiS chce BPH sprzedać zagranicznemu inwestorowi i są za przyśpieszeniem wejścia w Polsce tzw. protokołów z Szengen i wejścia Polski do strefy euro. W Radiu Maryja mówią o tym że troszczą się o obronę patriotyzmu, jeśli tak, to dlaczego popierają Rząd, który ma inną wizję Polski? Gdzie w Radiu Maryja jest ta troska o obronę patriotyzmu?
Gdy Liga Polskich Rodzin domaga się od Prawa i Sprawiedliwości realizacji obietnic wyborczych i jest przeciw dalszej integracji z UE, to w Radiu Maryja dają do zrozumienia że LPR jest przeciw Polskim interesom. Kto jest więc za, a kto przeciw? I co się dzieje?
A skoro w Radiu Maryja mówią o tym że w Radiu Maryja służą prawdzie, to dlaczego w Radiu Maryja nie zajmują się tym?
W Naszym Dzienniku podano informację o tym że IPN prowadzi śledztwo przeciwko autorom wprowadzenia Stanu Wojennego. Lecz nie wiem, gdzie czytałem o tym że Układ Warszawski planował interwencję w Polsce. Czytałem też o tym że Stany Zjednoczone przed wprowadzeniem Stanu Wojennego, planowały ogłoszenie konfiskaty polskich statków. Ta statki miały iść w poczet spłaty polskich długów. Dlaczego więc IPN nie zajmie się tym?
Albo ten komunikat Radia Maryja, w sprawie świadectw udziałowych. Z tego, co wcześniej mówiło się w Radiu Maryja, to myślałem że te świadectwa udziałowe są na giełdzie, za pośrednictwem jakiegoś NFI.
O ile sobie przypominam, Ojciec Rydzyk o tym mówił. Mówił też o tym że gwarantuje że świadectwa udziałowe, które miały trafić na ratowanie Stoczni Gdańskiej, a pó?niej przekazane na Radio Maryja zostaną w sposób uczciwy zainwestowane. Oczywiście NFI pobierało opłaty, lecz w zamian za to dawało gwarancję. Dodatkowo w razie jakiś prób oszustwa można było podjąć odpowiednie działania prawne.
Co więc się stało że ktoś z Radia Maryja zdecydował się na własną rękę inwestować świadectwa udziałowe na giełdzie? A teraz z tego, co w Radiu Maryja mówią, to wynika że zaczynają szukać winnych poza Radiem Maryja.
Dodatkowo dlaczego dopiero teraz Ojcowie Redemptoryści zdecydowali się na powiadomienie prokuratury, o tym że zbankrutowała spółka, w którą zainwestowali świadectwa udziałowe?
W Radiu Maryja mówią o tym że tylko u nich jest oaza patriotyzmu, trzeba więc naśladować to, co mówią w Radiu Maryja. A jeśli działania polityczne Radia Maryja budzą o mnie niepokój? To co mam ich naśladować, tylko dlatego że mówią że:
Radio Maryja jest dziełem Matki Bożej i Matka Boża im patronuje. (słowa Ojca Rydzyka).
A ci co krytykują Radio Maryja są przeciwni Kościołowi.
Wiesz Artku, jak na to wszystko popatrzeć, to czasami trudno zorientować się w tym, co się w Polsce dzieje.
Z pozdrowieniami
Kazik
Odpowied?
Witaj Kaziu
Przyznam, że nie oglądam żadnej Telewizji od 5 lat i nie są mi znane szczegóły, które podałeś.
Jednak wnioski, które poczyniłeś są dla mnie oczywiste.
Dla dobra Polski wyłączyłem ze swojej świadomości temat RM. A byłoby o czym pisać.
Boję się, że RM okaże się największym złem Polski bo odbierze Polakom ostatnią nadzieję, którą teraz pokładają w tym - co to Radio głosi.
Kiedy krytykowałem niedawno PiS to jakiś psychol chciał mnie sprowokować do zrównania krytyki PiS z atakiem na RM, no bo przecież RM to rzekomo piewca PiS.
Nie łud? się. Nie ma żadnego uczciwego Kościoła. To tylko inny żydowski geszeft.
Jedynymi uczciwymi lud?mi są księża i zakonnice, które ciężko pracują wśród chorych, bezdomnych, które przekazują dzieciom miłość Boga.
Bardzo łatwo rozpoznać - jacy księża urzędują w danym rejonie. Jak gdzieś jest demoralizacja społeczeństwa, bandytyzm to najczęściej jest to pochodna postępowania księży.
W zdrowym społeczeństwie na ogół ksiądz - swoim zachowaniem - wskazuje wzorce zachowania.
Jakie wzorce pokazuje nam O. Rydzyk - takie będzie społeczeństwo.
P.S.
Pomyślałem sobie, że powinienem opublikować zarówno Twój list, jak też moją odpowied?.
pozdrawiam
Artur
|
|
10 kwiecień 2006
|
|
|
|
|
|
Światu grozi zagłada
listopad 3, 2004
Artur Łoboda
|
Dlaczego nie należy głosować na PO, SLD, SDLP ect
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
Izrael niszczy, Europa płaci
wrzesień 12, 2006
Fernando García
|
Zabił ich drugi krąg
luty 14, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sadzawka Mamilli
styczeń 28, 2008
Izrael Szamir
|
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
|
Czy rzeczywiście USA jest przeznaczone do rządzenia światem?
styczeń 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Manipulacja polityką
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
|
O promowaniu ślepoty inteligencji polskiej, czyli jak się tworzy „przyzwolenie bez zgody”
luty 5, 2008
J. Duranowski
|
Trybunał Stanu
wrzesień 30, 2003
|
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
|
Komu służą te kłamstwa?
maj 8, 2008
Artur Łoboda
|
Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
|
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
|
GUS: Bezrobocie ludzi młodych
styczeń 30, 2006
|
Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
listopad 18, 2003
www.onet.pl
|
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
|
To była kiedyś nadzieja ......... dla frajerów
listopad 24, 2008
PAP
|
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
|
więcej -> |
|