|
Das wojna
|
|
Das wojna : http://www.youtube.com/watch?v=P2dsYubqBNY&feature=related
Stalin
Stalin powiedział kiedyś, że budować w Polsce socjalizm to tak, jak próbować osiodłać krowę.
Hitler
"Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.... "
Hitlerowski minister propagandy pan Goebbels
"Nie byłoby czymś niemożliwym udowodnienie, przy dostatecznej liczbie powtórzeń i psychologicznej znajomości ludzi, których by to dotyczylo, że kwadrat jest w istocie kolem. Czym ostatecznie są kwadrat i koło? Są tylko slowami, a słowa można modelować dopóty, dopóki nie zamaskują myśli"
R.Hess
Zapewne pozostanie to największą głupotą demokracji, że udostępnia swoim wrogom środki do unicestwienia samej siebie.
Hitler o Polakach
Goebbels:
"Opinia Führera o Polakach jest miażdżąca. Bardziej zwierzęta niż ludzie, całkiem tępi, bez wyrazu. Obok nich warstwa rządząca będąca przynajmniej produktem mieszaniny klas niższych z aryjską rasą panów. Brud Polaków jest wprost niewyobrażalny. Również ich zdolność dokonywania ocen jest równa zeru. "
list A.Hitlera do Himmlera w końcowym okresie wojny
''Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany''
|
|
26 październik 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
"list A.Hitlera do Himmlera w końcowym okresie wojny
''Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany''"
O cholera!
Ten cytat był mi nieznany.
Dzięki Gosia, to pokrzepia serca. Nie z tej może strony spodziewane, ale pochwała wypowiedziana przez wroga jest czasem wiecej warta niż ta wypowiedziana przez przyjaciół. |
|
2010-10-30
Rebel
|
|
|
|
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
|
Jaka jest subwersja Izraela w USA?
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
The Rise of Judeo-American "Poland"
luty 11, 2006
Marek Glogoczowski
|
Wskrzeszanie tradycji "propagandy sukcesu"
marzec 20, 2004
Rzeczpospolita
|
Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
maj 6, 2008
PAP
|
Brazylia Uniezależnia się od Ropy Naftowej
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
|
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
|
Kolosy na glinianych nogach
październik 29, 2006
Marek Olżyński .
|
"Żółte Niebezpieczenstwo?"
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Łajdacy, durnie i ludzie normalni
czerwiec 27, 2006
|
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
|
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
|
Posprzątać po obecnych politykach
grudzień 3, 2006
Artur Łoboda
|
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
|
Afery tzw. baronów paliwowych ciąg dalszy
sierpień 7, 2002
IAR
|
2008.05.04. Serwis brakujących wiadomosci z zagranicy
maj 4, 2008
tłumacz
|
TEZY
do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005".
styczeń 6, 2003
Jakub Mariawicz
|
Karykatury w "Rzeczpospolitej"
luty 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|