ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT KRONIKA KRAKOWA DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Krytyk i poeta 
19 sierpień 2011      Zygmunt Jan Prusiński
Komunikat powyborczy Pawła Kukiza 
25 maj 2015      Paweł Kukiz i Wasz Sztab
Jarek pierwszą kulkę zepsuł, a drugą zgubił 
23 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Więcej luzu Rodacy 
13 styczeń 2016      Artur Łoboda
PiS się boi prawdy o Jedwabnem 
5 grudzień 2016      Ewa Kurek
Żyd zastępczy  
30 styczeń 2018      Artur Łoboda
Kolejna próba oszustwa wyborczego 
24 maj 2015      Artur Łoboda
Prawda o rozpadzie Jugosławii 
5 padziernik 2017      Artur Łoboda
Cultural and linguistic origin of the Heartland of Eurasia 
29 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Stop wyrokom politycznym! 
5 kwiecień 2016      Marcin Dybowski
“Kryzys iracki” wodą na młyn syjonistów 
3 padziernik 2014      www.polskawalczaca.com
Listy do Ministranta - Część V 
7 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Ostatnie podrygi A. Borys + relacja p. Heleny Bohdan z Iwieńca 
26 styczeń 2010      A.Śmiech + H. Bohdan, dodał MG
Moim prezydentem nie jest z całą pewnością 
22 maj 2015      Artur Łoboda
Gniazdo nienawiści do Polski i Polaków 
5 kwiecień 2019     
Globalny bank paliwa nuklearnego  
12 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
POpapraniski VAT 
24 sierpień 2010      Bogusław
Kiedy prostak zostaje ministrem (3) 
19 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Usypianie społeczeństwa 
2 listopad 2014      Artur Łoboda
Trzej levi tenorzy uśmiechnięci jak podpaski 
28 sierpień 2019      Alina

 
 

KOLEJNY ATAK USA NA LIBIĘ

Motto:

JEŚLI CHCESZ DOBRZE ŻYĆ, KURWĄ (BOŻĄ) MUSISZ BYĆ!

- hasło globalistów „made in USA”, w tym „naszego” ministra Radosława Sikorskiego. Dedykuję je wszystkim Polakom, którzy pojadą 1 maja br. do Rzymu, by tam czcić „swoje” zwycięstwo nad – bezbożną z definicji – komuną.

(Bóg /God/ ukryty w tym haśle to oczywiście Mamon, znany także jako GoG = God of Gangsters, czyli „bożek Abra(ha)ma, Jakuba, Mojżesza, św. Pawła” i im podobnych stręczycieli, gangsterów oraz przechrztów; to czego jesteśmy świadkami na świecie już od blisko 30 lat, to jak dotąd, przerywany tylko buntami w Iranie, na Białorusi oraz Wenezueli MARSZ LUDU MAMONA PRZEZ ŚWIAT CAŁY, którego to kolejny etap marszu Zastępów Pana rozgrywa się obecnie na terenie Libii.)

A teraz do nie opłacanej roboty, tłumaczę z angielskiego:

Ze strony www.cnn.com we wtorek 22 lutego rano

„… Libijska państwowa telewizja podała, żr siły rządowych służb bezpieczeństwa wzywa do współpracy wszystkich obywateli. Pokazano tlum na Zielonym Placu (w Tripolisie) skandujacy prorządowe slogany I trzymający banner popierający rząd. „

Ale “Jeden ze świadków, ktory zgodzil się zidentyfikować jako “Adam”, powiedział, ze helikoptery wyladowały “uzbrojonych po zeby” żolnierzy na Placu zielonym Tripolisu, by rozpraszać anty-rządowych manifestantow za pomoca broni I granatow.”

No I kto się zgromadził w poniedziałek na głównym placu w Tripolisie? Prorządowi manifestanci, według państwowej libijskiej telewizji, czy antyrządowi, jak to przekazał CNN anonimowy „Adam”?

“…sekretarz Generalny ligii arabskiej Amre Moussa wezwał do zakończenia rozruchów. Skrytykowal on zapewnienie mlodszego Khadafiego, w trakcie przemowienia w poniedzialek rano, że Tunezyjczycy i Egipcjanie są odpowiedzialni za rewoltę w Libii. … Młodszy Kadafi przyznal, ze protestujacy przejeli ciżkie uzbrojenie od wojsk rządowych w Bengazi i że kraj stoi przed perspektywa wojny domowej, która rozbije go na kawałki i spowoduje, że poplyna „rzeki krwi”… „Mamy przed sobą bardzo niebezpieczną decyzję do podlecia” powiedział Saif al-Islam Gadhafi, krajowy “główny koordynator” I jeden z jego ojca głównych przybocznych. „My wszyscy jesteśmy tacy sami, MY WSZYSCY MAMY BROŃ, my wszyscy jesteśmy Libijczykami i to jest nasz kraj, nasza ojczyzna”.I tu tkwi istota rzeczy. Byłem przez tydzień w Bengazi w lecie 2000 roku I tam sie dowiedziałem, że Libia ma wojskową organizację podobna do tej w Szwajcarii, mianowicie WSZYSCY POWAŻNI OBYWATELE LIBII POSIADAJA KARABINY W SWYCH DOMACH.

W przeciwnym wypadku libijski socjalizm by nie przetrwał zbyt długo, były przecież liczne ataki przeciw Libii, by przypomnieć omyłkowe zestrzelenie, nad Morzem Śródziemnym 27 czerwca 1980 samolotu pasażerskiego Italavia z 81 pasażerami, przez siły NATO usiłujące zestrzelić samolot z Kadafim lecącym z wizytą do Polski Gierka (Ustica Massacre); czy bombardowanie Tripolisu przez samoloty USA 15 kwietnia 1986 roku (Operation El Dorado Canyon).

A więc jesteśmy świadkami po raz kolejny “Zachodniego” ataku na ten izolowany w Afryce kraj socjalistyczny. Tym razem „arabskie wojska zaciężne”, które napadły na Libię, zostały przygotowane w Egipcie oraz Tunezji i dlatego (między innymi) trzeba było tam zmienić (proamerykańskich od dawna) prezydentów Tunisu i Egiptu, by USA bez przeszkód wykorzystały chętnych do współkurwipracy tuniskich oraz egipskich dowódców w tym najnowszym „globalizujacym glob” przedsięwzięciu.

Otóż „nasze kurwimedia” mówią tylko o „protestach” w dużych miastach Libii, z których te polożone na wschodzie, blisko granicy z Egiptem (m.in. Tobruk) zostały już zdobyte przez „spontanicznie protestujących”, Natomiast z krajów, które mają swe przedsiębiorstwa w Libii, nadchodzą wiadomości, że „protestujący” w sile po kilkaset osób, zaatakowali pracowników firm koreańskich oraz chińskich, położonych w dużych odległościach od centrów wielkich miast (patrz załącznik Chinalibya).

A zatem ci „protestujący” są bardzo dobrze zorganizowani i zapewne po prostu wjechali do Libii przez jej nie strzeżone granice z krajami ościennymi – no bo kto z Libijczyków, za wyjątkiem żadnych przeżyć wyrostków i chuliganów, by „protestował” na jakimś placu w mieście, wiedząc że mieszkańcy tego miasta są uzbrojeni i ze mogą oni do nich zacząć strzelać, bez nawet wezwania do tego przez rząd? A ponieważ do Libii wojska inwazyjne musiały wjechać incognito, w przebraniach cywilnych, więc dlatego rzuciły się one na słabo strzeżone lokalne składy broni ciężkiej by się w ten sposób dozbroić…

Poniżej tekst info z CNN po angielsku, wzmocniony przykładem, jak to produkowana w USA strona internetowa www.Boxun.com próbuje wzniecić zamieszki w Chinach. Zdjecia (już zdjęte) na tym „rewolucyjnym” portalu w języku chińskim, pokazywały grupę młodych Chińczyków, w jakimś nowoczesnym mieście Chin, stojących przed restauracją MacDonald i trzymających w rękach transparenty ponoć z napisami „My chcemy jeść!” (zapewne w Macdonaldzie), „My chcemy pracy” (zapewne w tym amerykańskim zakładzie żywienia zbiorowego) „My chcemy mieszkań oraz sprawiedliwości” (zapewne takiej jak ta w USA?)


(dalej po angielsku i rosyjsku)
23 luty 2011

Gasienica 

  

Komentarze

 

Kiedy w 1980 roku protestowaliśmy przeciwko reżimowi to komunistyczne media twierdziły, ze jesteśmy prowodyrami finansowanymi z pieniędzy imperialistów.
Zachód miał interes w rozpadzie Bloku Wschodniego ale łączenie praw Polaków z interesami innych krajów to była prymitywna agitka.

Żaden kraj Zachodu - z Izraelem włącznie, nie miał interesu w upadku reżymu w Egipcie. Tym bardziej, że aktywność islamistów jest nieprzewidywalna.
Coś mi ten tekst za bardzo przypomina retorykę z czasów komunizmu.

2011-02-23
Artur Łoboda

  

Archiwum

Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
polnische Schweine
padziernik 22, 2005
Artur Łoboda
Sfałszowane referendum
czerwiec 23, 2003
przesłała Elżbieta
Uczelnie ku?nią bezrobotnych?
wrzesień 4, 2004
Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów
listopad 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Najpierw hitlerowcy, teraz lichwiarze
styczeń 20, 2004
Kunsultingowanie
sierpień 30, 2002
Jan
Zakaz molestowania rowerów
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Brawo Minister Giertych- (Irak)
listopad 7, 2006
marduk
Sejm zdrady
grudzień 20, 2007
...
Czy amerykańska demokracja uchroni świat przed terroryzmem i wojnami?
styczeń 24, 2005
Gregory Akko
Młodociane dziewczynki
padziernik 22, 2005
Mirnal
Polska.......ale jaka
listopad 24, 2008
Krzysztof Daukszewicz
Kiedy znieczulica powstaje
marzec 28, 2008
Marek Jastrząb
Moje post scriptum
kwiecień 3, 2006
Romuald Szeremietiew
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
POLSKA - UNIA 14
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Przegląd notatek opublikowanych na www.gazeta.pl w dziale KRAJ przed południem
listopad 18, 2005
cywilizowany
Koszty systemu emerytalnego zostaną ograniczone?
sierpień 7, 2002
PAP
Chiny
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2012 Polskie Niezależne Media