ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
więcej ->

 
 

Więcej urzędników po wejściu do Unii

Z szacunków wynika, że w Polsce po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej przybędzie około 18 tys. urzędników. Oznacza to, że zatrudnienie w administracji rządowej i samorządowej wzrośnie u nas w tym czasie do ponad 320 tys. osób. Będzie to kilkakrotnie więcej niż ogólna liczba urzędników w Polsce w 1989 roku.

Nawet i po tym wzroście Polska nie będzie najbardziej "zurzędniczałym" krajem Unii. U nas będzie ich poniżej 20 na 1000 mieszkańców, w Niemczech przypada już ponad 35, a w Belgii prawie 100 urzędników na 1000 obywateli. Wzrost liczby urzędników uzasadniany jest m.in. koniecznością wprowadzenia prawa unijnego, szczegółowo reglamentującego gospodarkę i życie społeczeństwa, skomplikowanych procedur wykorzystywania pomocy zagranicznej, stosowania unijnych metod rejestracji zwierząt hodowlanych, tzw. kwotowania produkcji rolnej itp. Trzeba wyra?nie stwierdzić, że Polacy nie mają jeszcze świadomości ograniczeń i wymagań prawnych, jakie ich czekają. Tej wiedzy nie dostarczają im media, w tym również telewizja publiczna.

Przewiduje się, że w różnych unijnych instytucjach pracę może znale?ć prawie 4 tys. Polaków. Największe szanse mają doświadczeni prawnicy i ekonomiści oraz absolwenci różnych studiów podyplomowych o Unii Europejskiej.
3 sierpień 2002

alt 

  

Archiwum

Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zabił ich drugi krąg
luty 14, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Testament rotmistrza Pileckiego
maj 7, 2005
Wojciech Kozlowski
Problemy pacyfikacji Iraku są nie do pokonania
wrzesień 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ksiazki w wersji elektronicznej - bezpłatnie
lipiec 24, 2004
Byli szefowie Agencji Rynku Rolnego wśród oskarżonych o wyłudzenie zboża
czerwiec 28, 2002
PAP
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
100 tysięcy ofiar amerykańskiej agresji na Irak
październik 28, 2004
PAP
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
11 Listopada
listopad 19, 2006
Bogusław
Idziemy do referendum!
czerwiec 6, 2003
Sabina
Co robić? (II)
marzec 31, 2003
Andrzej Kumor
Nowa Strategia Izraela
styczeń 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
Patrick J. Buchanan Umierać za... Estonię?
maj 8, 2007
marduk
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Unijna pomoc dla polskiej rodziny
styczeń 31, 2008
PAP
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
NFZ nie da pieniędzy na leczenie raka
styczeń 19, 2005
(RMF)
Niemcy krytykują niskie podatki w Europie Wschodniej
kwiecień 11, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media