ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Od dziś wirusy nie żyją?! Wg red. Rachonia - tak! 
16 kwiecień 2020      Alina
Nie ma żadnego kowida! (1) 
16 wrzesień 2021     
Czy można leczyć kowida wodą? 
3 kwiecień 2021     
Bogarodzico Dziewico 
14 styczeń 2014     
Czy żydki przyjdą im z pomocą? 
9 styczeń 2022     
To American people 
7 styczeń 2021     
Globalizm totalitarny 1/2 
22 styczeń 2021     
Ból 
2 wrzesień 2010      Goska
Dziwne - skupiają się na końcówce zdarzenia, zamiast na początku 
28 grudzień 2016      Alina
Ekwiwalent spadku emisji podczas Covid potrzebny co dwa lata - badanie 
7 marzec 2021      Fiona Harvey
„Rozpuszczanie iluzji”: 225 lat kłamstw i tuszowania skutków szczepionek 
6 marzec 2024     
Wirus Zachodniego Nilu 
11 sierpień 2010      Goska
Szumowski: Maseczki nie pomagają. Nie wiem, po co ludzie je noszą (hi, hi) 
13 kwiecień 2020     
Wyspa na ulicy Ptasiej 
2 luty 2018     
Kulisy manipulacji, o postępach dyktatury w Polsce! cz.1  
5 grudzień 2016      Beata Kotowska
Grecki scenariusz 
4 październik 2023     
Początek Drugiej wojny Swiatowej - 2 różne spojrzenia 
7 wrzesień 2009      tłumacz
Lenovo 
23 marzec 2020      Artur Łoboda
Doskonały pijar PiS  
7 kwiecień 2020     
La momia de Lenin y la fraudulenta Revolución de Octubre 
14 marzec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Moje trzesienie ziemi

Ziemie mamy zbadana na 13,5 km w glab. Na taka glebokosc udalo sie Rosjanom wywiercic otwor. Promien Ziemi wynosi troche ponad 6300 km. Oblicza sie, ze litosfera inaczej skorupa ziemska siega w glab od 80 do 130 km. W zaleznosci od miejsca. Wiemy, ze w Ziemi jest jadro, ktore jest w stanie plynnym i ze caly czas zachodza w nim reakcje chemiczne, ktore powoduja czasem wybuchy. Ziemia jest wyposazona w wulkany, ktore czasami wybuchaja, a czasami wydobywa sie z nich lawa, kiedy wybuchy w Ziemi sa bardzo silne. Ziemia jest zywym organizmem wyposazonym tak jak czlowiek czy zwierze we wszystkie potrzebne narzady. Sa od dawna na Ziemi tereny, ktore nazywamy sejsmicznymi. Ta tych terenach od czasu do czasu bywaja trzesienia ziemi, ktore powstaja na skutek wybuchow wewnatrz Ziemi, ale widocznie na tych terenach plaszcz Ziemi jest cienki i dlatego na jego powierzchnie wydobywa sie fala uderzeniowa, co przeklada sie na odczuwalne przez nas wstrzasy. Wala sie domy, jezeli jest to teren zabudowany, bo wszystko wpada w rezonans. Przy duzych trzesieniach Ziemi powstaja na jej powirzchni szczeliny. Fala rozrywa skorupe Ziemi przy wydostawaniu sie na powirzchnie. Dzialo sie tak od zawsze.
Zachodzi teraz pytanie, czy takie pekniecia w skorupie ziemskiej powstaly podczas trzesienia ziemi na Haiitii ? To trzesienie bylo o bardzo duzej sile 7,3 w skali Richtera. Wojsko amerykanskie bylo przygotowane na wejscie do Haitii i weszlo natychmiast po trzesieniu ziemi nie wpuszczajac na teren trzesienia nikogo z zewnatrz. Zadna pomoc nie mogla dotrzec natychmiast na miejsce zdarzenia. Zginela masa ludzi na Haitii podczas tego trzesienia ziemi. Czyzby wszyscy byli w budynkach , ktore sie na nich zawalily ? Przeciez to biedny i cieply kraj. Po tygodniu od trzesienia ziemi na Haitii przybylo 100 tys. ofiar i ciagle przybywa jeszcze.

Zastanawiam sie, czy aby na pewno nie mozna spowodowac sztucznego trzesienia ziemi ?
Moj dom jest postawiony na betonowej plycie i kiedy ulica przejezdza ciezarowka, to ja pod stopami czuje drgania, czasami tez brzecza szyby w oknach. Jezli wiec HAARP bombardowalby jakis obszar ziemi amplitudowo falami o duzej mocy, to powirzchnia Ziemi zacznie drgac i wszysko na niej. Nie powstana wtedy jednak szczeliny na powirzchni Ziemi i to jest dowod na to, ze trzesienie ziemi zostalo zrobione sztucznie. Przy naturalnym trzesieniu ziemi fala uderzeniowa rozchodzi sie koliscie z wnetrza Ziemi ku powierzchni zwiekszajac rozpietosc i dlatego roznosi ona skorupe ziemska powodujac szczeliny - rozstepy. Przy sztucznym bombardowaniu Ziemi fala rozchodzi sie koliscie w glab Ziemi i dlatego powierznia zostanie nienaruszona.
Na Haitii Amerykanie juz chyba wszystkie slady zatarli !

http://www.edukator.pl/portal-edukacyjny/vi-2-fale-elektromagnetyczne/1410.html

http://archiwumlbc.w.interia.pl/780bron.htm
27 luty 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Three Zoological Allegpries of Philo’s of Alexandria “Allegories of (Hebrew) Law”
czerwiec 6, 2005
Marek Głogoczowski
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
To my napluliśmy na groby naszych bohaterów
maj 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Na marginesie procesu dr Mirosława G.
grudzień 1, 2008
Adam Sandauer
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
Rada Powiernicza
grudzień 29, 2008
interia.pl/Życie Warszawy
Ballada Wałbrzyska
luty 19, 2003
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
BILANS MAJˇTKU POLSKIEGO
luty 24, 2004
Pytanie retoryczne
sierpień 9, 2006
Jan Kaniewski z Warszawy
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
Porządkowanie Krakowa
luty 18, 2006
Artur Łoboda
Dlaczego UE jest zgubą dla Polski
kwiecień 5, 2003
Filip Adwent
Atak na Bejrut jako akt terroru i jego skutki
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
The Ambiguous Symbolism of Wannsee for the Nazis and for Israel
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Generowanie konfliktów i polityka mediów. Zamiast relacjonować, tworzą własna rzeczywistość
październik 24, 2004
Adam Sandauer
dukat
czerwiec 18, 2004
Jak przegrać „wojnę przeciwko terrorowi?”
kwiecień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media