ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
więcej ->

 
 

Ucieczka od świadomości klęski




Ucieczka od świadomości klęski jest psychologicznym fenomenem, na który jest wiele przykładów w historji. Często cytowanym przykładem jest Adolf Hitler, który zrozumiał po klęce pod Moskwą, w zimie 1941/42, że może przegrać wojnę i pierwszym odruchem jego, było powzięcie decyzji, zapobiegawczego ludobójstwa Żydów, w obawie, że najadą oni na pobite Niemcy, jako milionowe rzesze legendarnych „Ost Juden.”

Pierwsze ostrzeżenie, że grozi Niemcom klęska, Hitler otrzymał już z końcem stycznia, 1939 roku, kiedy Polska odmówiła przystąpienia do paktu Niemiec i Japonii przeciwko Sowietom i tym samym naraziła Hitlera, na stratę połowy 600 dywizji, na które on liczył (przeciwko znacznie mniejszym siłom sowieckim, które były osłabione stratą ponad 40,000 oficerów, w czasie czystek Stalina).

Stało się tak, ponieważ Polska, nie tylko odmówiła Hitlerowi potencjalnych stu dywizji (3,5 miliona ludzi, czyli 10% ludnośći), ale również, Polska naraziła Hitlera na konieczność zawarcia paktu Ribbentrop-Mołotow, co Japończycy uważali za zdradę paktu Niemców z Japonią. Zawieszenie broni między Sowietami i Japonią zostało podpisane 15 września, 1939, weszło ono w życie 16go, a 17 września 1939, Sowiety rozpoczęły atak na Polskę.

Dwięście dywizji japońskich, na które Hitler liczył, już nigdy nie walczyły przeciwko Sowietom. Świadomość tej straty, spowodowała zemstę Hitlera na Polakach jak i koordynację Gestapo z NKWD, w masowych mordach Polaków, a zwłaszcza inteligencji polskiej. Podobnego prześladowania nie ucierpiało żadne inne państwo biorące udział w Drugiej Wojnie Światowej. Do 1942go roku Polacy, a nie Żydzi byli głównymi ofiarami masowych mordów niemieckich i sowjeckich.

Im gorzej Niemcom szły działania wojenne, tym wyra?niej zarysowywał się ogrom klęski z powodu szaleńczych planów Hilera, „zdobycia przestrzeni życiowej” dla Niemiec na „następne tysiąc lat.” Postępowa ucieczka Hitlera od świadomości o nadchodzącej katastrofalnej klęsce Niemiec, skrystlizowała się w okresie między klęską pod Stalingradem i przegraną Niemiec w bitwie pod Kurskiem. Fakty te są dobrze opisane przez John’a Toland’a w książce „Adolf Hitler” i przez Albert’a Speer’a w książce „Inside the Third Reich,” („Wewnątrz Trzeciej Rzeszy”).

Znawca Bliskiego Wschodu i autor książki „Wielka Wojna Cywilizacji: Podbój Bliskiego Wschodu,” Robert Fisk, opublikował pierwszego grudnia 2006, w Independent News and Media Limited, artykuł pod tytułem: „Like Hitler and Breżnew, Bush is in denial” („Podobnie jak Hitler i Breżnew, Bush ucieka od świadomości nadchodzącej klęski,”) a dzieje się to mimo śmierci ponad pół miliona mieszkańców Iraku i wobec największej klęski wojsk USA, od czasu wojny w Wietnamie. Plany przebudowy Bliskiego Wschodu, przygotowywane od dawna przez neokonserwatystów w rządzie Bush’a, są już pochowane w piaskach Mezopotamji.”

W jaki sposód Bush ucieka od świadomości klęski w Iraku? Jak może on sobie wytłumaczyć, że siły USA, będą w Iraku do skończenia pacyfikacji i doczekają się do całkowitej przebudowy Bliskiego Wschodu, według planów osi USA-Izrael? Plany neokonserwatysów są dziś martwe i sami neokonserwatyści planów tych się wypierają i oskarżją Bush’a i Irakijczyków, o spowodowanie obecnej katastrofy.

W historji jest wiele przykładów ucieczki dowódców od świadomości zbliżającej się klęski. Zawsze to samo szaleństwo powtarza się, w obliczu dowodów nadchodzącj katastrofy a sprawcy jej uciekają w świat fantazji i nadzieji, jak długo ktokolwiek obiecuje im zwycięstwo. Bush nie jest sam w jego ucieczce od świadomości klęski, było wielu mu podobnych na Bliskim Wschodzie.

Fisk daje przykłady jak w 1967 roku prezydent Egiptu, Gamel Abdul Naser, twierdził, że wygrywa wojnę, nawet po zniszczeniu jego lotnictwa przez Izrael. Prezydent Carter chwalił szacha Iranu, jako wodza najstabilniejszego państwa na Bliskim Wschodzie, na kilka dni przed rewolucją islamską ajatoli Khomeini’ego. Sowiecki przywódca Leonid Breżnew ogłosił zwycięstwo w Afganistanie, w czasie ewakuacji Nangaharu i Kandaharu przez wojska sowieckie, atakowane siłami Osamy bin Laden’a, uzbrojonymi przez USA.

Saddam Hussein obiecywał największą bitwę w historii w podboju Kuwejt’u, krótko przed wielkim odwrotem w 1991 roku. Podobnie przepowidał on zwycięstwo nad USA w 2003 roku. Bush lubi śmiać się, oglądając te sceny na ekranie. Bush mówi o marionetkowym premierze Nouri al-Maliki, że „jest to właściwy człowiek, na właściwym miejscu,” mimo faktu, że Maliki urzęduje wyłącznie wewnątrz ambasady-fortecy USA w Bagdadzie, którą Irakijczycy nazywają „Fortecą Krzyżowców.”

Robert Fisk kwestionuje twierdzenie Bush’a, że trzeba pełną władzę przekazać na ręce Nouri al-Malilki, w celu ratowania Iraku. W rzeczywistości chodzi o obciążenie Maliki’ego odpowiedzialnością, za nieudaną pacyfikację Iraku, prowadzaną przez rząd Bush’a. Prawdą jest stwierdzenie Bush’a, że nie może być chwalebnej ewakuacji wojsk USA z Iraku, natomiast zanosi się tam na katastrofalnę i załamanie się sił amerykańskich.

Tymczasem szyici wycofują się z pro-amerykańskiego rządu, tak w Libanie jak i w Iraku, co zwiastuje w obu krajach, dalsze krwawe wojny domowe, nad którymi Waszyngton nie jest w stanie zapanować. Podział Iraku na trzy części już ma miejsce i pociąga za sobą setki trupów dziennie.

Fisk przypomina jak Hitler, jeden z największych zbrodniarzy w historji, w kwietniu 1945, głosił, że Niemcy, mimo wszystko, wygrają Drugą Wojnę Światową i jedenocześnie pytał, gdzie jest, wymyślona przez niego, armia mająca dokonać odsieczy Berlina, pod wodzą generała Wenck’a. Podobnie dzieje się obecnie z Bush’em, który również ucieka od świadomości nadchodzącej klęski, według oceny Roberta Fisk’a.

www.pogonowski.com
4 grudzień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Krok do przodu w sprawie ochrony pacjenta
lipiec 21, 2003
IAR
(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem
lipiec 15, 2004
Hołota porównuje siebie tylko do hołoty
październik 30, 2003
Pryncypialne podejście do kwestii mniejszosci narodowych w 21 wieku
wrzesień 5, 2008
tłumacz
Albanian Organ Market
kwiecień 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
Polacy zadowoleni z czlonkostwa w UE
listopad 30, 2006
PAP
Import guzików ze swastyką...
styczeń 11, 2007
tezlav von roya
Patronaria
grudzień 16, 2007
Jacek Majchrowski
Morderstwo za morderstwo
lipiec 7, 2005
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prace dyplomowe i magisterskie
styczeń 18, 2006
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
Kto z Was BARANY ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?
kwiecień 13, 2006
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
POLSKA - UNIA 12
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Czy głupie prawo to jeszcze prawo?
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Żyć i umrzeć w...szpitalu miejskim
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
Jak na dłoni
marzec 29, 2004
Agata
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media