ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Chanuka w Sejmie 
19 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Opamiętajcie się! 
2 maj 2018      Artur Łoboda
Ta muszelka w nocy... 
26 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Obłuda Bożego Ciała 
24 czerwiec 2011      Artur Łoboda
Wybrać przy-wódce 
25 październik 2010      Artur Łoboda
Grzegorz Braun vs FAŁSZYWA pandemia * AWANTURA z Witek i Terleckim * Podwyżki dla Posłów 
5 wrzesień 2020     
Przyjaciół poznaje się w biedzie  
2 luty 2020      Artur Łoboda
Porada dla osób chcących bezpłatnie doskonalić znajomość języka obcego. 
10 lipiec 2010      tłumacz
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER. ...jeśli teraz, w czasie najbliższych miesięcy dobra zmiana zjednoczonej prawicy nie poradzi sobie i nie odniesie sukcesu, to Polska ma przechlapane na zawsze.  
3 grudzień 2018      Alina
Nie żyje mec. Stefan Hambura 
3 maj 2020      Alina
Do młodzieży polskiej (3) 
24 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Do młodzieży polskiej (2) 
24 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Ekoterroryzm  
7 grudzień 2018      Artur Łoboda
Jego sukinsyny 
9 luty 2018     
Chór Aleksandrowa 
26 grudzień 2016      Artur Łoboda
Dr Joseph Mercola: Rozpoczęło się ustanawianie globalnej technokracji  
14 marzec 2021     
Zanim nastąpi żydowska ostateczna eksterminacja Polaków 
30 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Czesi, Słowacy i interes narodowy 
3 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Kolejna odsłona mistyfikacji 
3 październik 2020      Artur Łoboda
Rzekoma wojna o polskie sądownictwo 
18 lipiec 2018     

 
 

Bomba: CDC już nie uznaje testu PCR za prawidłową metodę wykrywania „potwierdzonych przypadków Covid-19”?

W ciągu najbliższych dwóch dni test PCR w USA zostanie uznany za nieważny?
 
„PCR to proces. Nie mówi ci, że jesteś chory”. Dr Kary Mullis , laureat Nagrody Nobla i wynalazca RT- PCR,  zmarł w sierpniu 2019 roku.
 
To niewłaściwe użycie techniki RT-PCR jest stosowane przez niektóre rządy  jako bezwzględna i celowa strategia uzasadniająca nadmierne środki,  takie jak naruszenie dużej liczby praw konstytucyjnych, … pod pretekstem pandemii opartej na wielu pozytywnych RT- Testu PCR, a nie na rzeczywistej liczbie pacjentów . . Dr Pascal Sacré , belgijski lekarz specjalizujący się w intensywnej opiece i uznany analityk zdrowia publicznego.


***
 

Streszczenie

Pistolet do palenia PCR?
 
Począwszy od 1 stycznia 2022, CDC we wniosku do FDA wycofa To  poparcie testu RT-PCR.  
 
CDC przyznaje,  że test PCR nie rozróżnia skutecznie Covid-19 od grypy sezonowej. 
 
Obficie udokumentowany i przeanalizowany przez wielu naukowców test RT-PCR nie wykrywa ani nie identyfikuje SARS-CoV-2 i jego wariantów.
 
Chociaż CDC oficjalnie nie przyznaje, że test RT-PCR jest nieważny, niemniej jednak wzywa do jego wycofania. 
 
Warto zauważyć, że prawie rok temu, w styczniu 2021 r., WHO zakwestionowała również zasadność testu PCR, który sama przedstawiła na samym początku kryzysu nosicielskiego.
 
Jeśli test PCR jest nieważny, jak sugeruje oświadczenie CDC, 260 milionów tak zwanych „potwierdzonych przypadków Covid-19” zebranych i zestawionych na całym świecie od początku domniemanej pandemii jest bez znaczenia.
 
Nie ma pandemii. 
 
***

W ciągu najbliższych dwóch dni test RT-PCR w USA zostanie uznany za nieważny?

 
W bombowej decyzji Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) wycofało podstępny test PCR jako ważną metodę wykrywania i identyfikacji SARS-CoV-2. 


  „Po 31 grudnia 2021 r. CDC wycofa wniosek do amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA ) o zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) w czasie rzeczywistym RT-PCR, test wprowadzony po raz pierwszy w lutym 2020 r. do wykrywania wyłącznie SARS-CoV-2”.
   
  W ramach przygotowań do tej zmiany CDC zaleca laboratoriom klinicznym i ośrodkom badawczym, które korzystały z testu CDC 2019-nCoV RT-PCR, wybranie i rozpoczęcie przejścia na inny test na COVID-19 zatwierdzony przez FDA.
   
  CDC zachęca laboratoria do rozważenia przyjęcia metody multipleksowej , która może ułatwić wykrywanie i różnicowanie SARS-CoV-2 i wirusów grypy.
  Takie testy mogą ułatwić dalsze badania zarówno pod kątem grypy, jak i SARS-CoV-2, a także mogą zaoszczędzić czas i zasoby w miarę zbliżania się do sezonu grypowego.
  Laboratoria i ośrodki badawcze powinny przeprowadzić walidację i weryfikację wybranego testu w swoim obiekcie przed rozpoczęciem badań klinicznych. (podkreślenie dodane)

Prawie dwa lata zajęło im uznanie, że test PCR jest wadliwy i nieważny.
 
Przeczytaj uważnie, do czego ta dyrektywa CDC milcząco przyznaje, że test PCR nie może odróżnić „SARS-CoV-2 od wirusów grypy” . Wiemy o tym od samego początku.
 
To zalecenie CDC wydane w lipcu 2021 r. ma wejść w życie w ciągu najbliższych kilku tygodni przed terminem 1 stycznia 2022 r.
 
Czy zostanie wprowadzone?
Widocznie nie ma przejścia na „kolejny autoryzowany test Covid-19”.
 
 .

Świąteczna blokada Covid-19 Omicron


DLACZEGO CDC czekało do 31 grudnia 2021 r., aby wymusić zawieszenie nieważnego i wadliwego testu PCR?  
 
Grypa sezonowa, która zaczyna się w październiku, przyczyniła się do wzrostu liczby tzw. „ potwierdzonych przypadków Covid-19”.
 
A w ostatnich zmianach te pozytywne przypadki PCR są rutynowo klasyfikowane jako „potwierdzone przypadki wariantu Covid-19 Omicron”. 
Jest to również okres w roku, w którym ludzie zapadają na przeziębienie  (np. wywołane przez koronawirusa), co często skutkuje dodatnim wynikiem testu PCR.
 
Ten ruch w górę pozytywnych przypadków PCR jest obecnie wykorzystywany przez skorumpowanych polityków, aby podtrzymać kampanię strachu Omicron, a także narzucić „Bożonarodzeniową blokadę Covid-19”. 
 
Miliony ludzi na całym świecie ustawiają się w kolejce do testów, a także do zaszczepienia, aby „zabezpieczyć się” przed SARS-CoV-2 (którego w żadnych okolicznościach nie można zidentyfikować za pomocą testu PCR).
 
Dowody są przytłaczające: to zabójcza szczepionka
 
 

 
 
Oznacza to Mea Culpa:  ciche uznanie przez CDC i FDA, że cała baza danych wygenerowana przez test PCR jest nieważna.
 
Prawie rok temu, w styczniu 2021 r., WHO zakwestionowała zasadność testu PCR, który sama przedstawiła jako środek do wykrywania i identyfikacji SARS-CoV-2 na początku domniemanej pandemii na początku 2020 r.

 


Baza danych rzekomej pandemii Covid-19



 
Kilka miliardów ludzi w ponad 190 krajach zostało przetestowanych (a także ponownie przetestowanych) pod kątem Covid-19 za pomocą testu PCR, który jest wadliwy i nieważny.
 
Mówimy o około 260 milionach rzekomych „potwierdzonych przypadków Covid-19” (pozytywy PCR) na całym świecie.
 
Mówi się, że pandemia spowodowała ponad 5 milionów zgonów związanych z Covid-19.
 
To są bezsensowne liczby. To wielkie kłamstwo. 
 
I ta baza danych jest wykorzystywana do uzasadnienia nałożenia „zabójczej szczepionki” Covid-19 mRNA, nie mówiąc już o „paszporcie szczepionkowym”. 
 

 
Należy pamiętać, że w ostatnich wydarzeń, test PCR jest rutynowo stosowany do rzekomej  „identyfikowacji” Wariantów w tym Delta i Omicron , co jest niemożliwe, bo to kłamstwo.
 
Naukowy nonsens. Przypadki PCR pozytywne (które według CDC mogą być wynikiem grypy sezonowej) są obecnie rutynowo przypisywane do wariantu Omicron:

  „Decyzja rządu o ponownym wdrożeniu testu PCR dla wszystkich osób przybywających do Wielkiej Brytanii z zagranicy w drugim dniu, z samoizolacją do czasu zgłoszenia negatywnego testu [PCR], jest jednocześnie frustrująca dla osób podróżujących, jest niezbędna w w celu szybkiej identyfikacji przypadków infekcji wariantem Omicron oraz wdrożenia szybkiej izolacji i ukierunkowanego śledzenia kontaktów w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wariantu w Wielkiej Brytanii . (podkreślenie dodane, Guardian , 27 listopada 2021)
   
  Urzędnicy ds. Zdrowia w Nowej Południowej Walii w Australii rozpoczęli pilne testy po tym, jak dwie osoby, które przyleciały lotem z południowej Afryki w nocy, uzyskały pozytywny wynik testu na koronawirusa [test PCR] (Reuters 27 listopada 2021, podkreślenie dodane).


Test RT-PCR jest wadliwy i nieważny: Covid Bożonarodzeniowe i Noworoczne nakazy nie mają żadnej podstawy, na której można by się oprzeć.

   
  •  CDC informuje, że test PCR jest nieważny. •  Nie rozróżnia Covid-19 i grypy sezonowej. •  Nie wykrywa ani nie identyfikuje SARS-CoV-2 i jego wariantów.

Jeśli test PCR jest nieważny, co potwierdza „Horse's Mouth” (znane również jako CDC), 260 milionów tak zwanych „potwierdzonych przypadków Covid-19” zebranych i zestawionych na całym świecie od początku domniemanej pandemii jest bez znaczenia.
 
Oficjalny „konsensus covid-19” rozpada się jak domek z kart.
 
Nie ma pandemii. 
 
A to, co robi obecnie test PCR Covid-19, to zwiększanie liczb i kierowanie kampanią strachu w celu usprawiedliwienia zabójczej szczepionki i świątecznego zamknięcia.
 

Zbrodnie przeciwko ludzkości


Wideo: Wyobraź sobie wszystkich ludzi: Covid-19 Omicron Blokada świąteczna i noworoczna
 
https://seed167.bitchute.com/apl68pUReChH/X1ugulJIjFhK.mp4
 
Wideo:
o zabójczej szczepionce , patrz Analiza dr Sucharit Bhakdi
 
https://seed126.bitchute.com/z2NPZI4v4VDN/fHIT55iM4Zv9.mp4


 
Źródło:
https://www.globalresearch.ca/bombshell-cdc-no-longer-recognizes-the-pcr-test-as-a-valid-method-for-detecting-confirmed-covid-19-cases/5765179
31 grudzień 2021

Michel Chossudovsky 

  

Komentarze

  

Archiwum

Przed szczytem Unia - Rosja Samara 2007
maj 18, 2007
wasylzly
Światu grozi zagłada
listopad 3, 2004
Artur Łoboda
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
Wyniki na wiare
grudzień 13, 2002
Andrzej Kumor
Szafranowa rewolucja w Birmie? Powszechne prawo do informacji zmanipulowanej
październik 4, 2007
Kazimierz Murasiewicz
Mit o Zyzypie
kwiecień 29, 2006
Andrzej Grabowski
Polacy znów oskarżeni o zbrodnie i pogromy
październik 30, 2004
Dr Stefan Pagowski
Puk, puk nowe idzie...
grudzień 10, 2005
Marek Olżyński
Testament ks. Markiewicza
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
Obama ulega lobby Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
Torheit macht frei
listopad 3, 2003
Ratowac Ukrainę
październik 16, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
Weterani Sierpnia 80
sierpień 30, 2003
Ojczyzna.pl
Liniowy - błędny i szkodliwy
sierpień 2, 2003
prof. Jerzy Żyżyński
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
Kolejna "reforma" ochrony zdrowia
lipiec 26, 2004
Adam Sandauer
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media