ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część jedenasta 
19 styczeń 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Letter from Peter Schwartz
Cofounder and Chairman of Global Business Network
 
8 grudzień 2020     
W otchłani piekła 
3 lipiec 2015      Artur Łoboda
Nic się nie stało, Polacy idźcie do domu 
15 kwiecień 2016      Artur Łoboda
"Żydowscy Kapo" Film Tor Ben Mayora i Dana Settona z roku 1999.  
28 luty 2018     
Wezwanie do Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 4 listopada 2014. 
4 listopad 2014      Artur Łoboda
Czyżby Polski Episkopat był jak koszerny kundel, który z podkulonym ogonem musi słuchać rozkazów gminy żydowskiej? 
22 listopad 2019      Alina
Obrazek współczesny 
8 marzec 2019     
Wolność słowa po niemiecku, czyli jak Interia kasuje linki 
17 styczeń 2019      Alina
15 niewygodnych pytań ws. żydowskich.  
1 kwiecień 2018      medianarodowe.com
Miliony osób w pełni zaszczepionych na COVID cierpią teraz na rozdzierające choroby 
26 marzec 2022      Ethan Huff
Ostatni lot do Katynia 
10 kwiecień 2011      Elzbieta Gawlas
Masońska wojna przeciwko Ludzkości rozpoczęła się 11 września 2001 roku 
12 wrzesień 2021     
POpapraniski VAT 
24 sierpień 2010      Bogusław
Pół prawdy - czyli pełne kłamstwo covidowe  
25 październik 2020     
Edyta Geppert "Nie żałuję"  
5 lipiec 2015     
Magnificat - anonimowe falsobordone, primi toni, Prowansja XVII w. 
16 lipiec 2013      Artur Łoboda
Teraz to moja Polska 
28 grudzień 2016     
Mosbacher, Schetyna, TVN, Kod - jak Stalin  
17 sierpień 2019      Alina
To musi się skończyć! 
26 maj 2022     

 
 

Iluzjonizm i Socjotechnika


FORUM» Polityka »Kwaśniewski:

z SB spotykałem się niechętnie


Motto:
Aleksander Kwaśniewski: - z SB spotykałem się niechętnie.
Bill Clinton: - Paliłem marihuanę ale nie zaciągałem się.
- Andrzej Kołczyński

_____*****_____


A oto wycinki - sucha kora z drzewa...


* * *

Rozbawił mnie pan Kwaśniewski. Przypomina mi pewnego milicjanta, o którym w opinii przełożny napisał, pije często, acz ze wstrętem.

* * *

Byłem dobrym Polakiem, takim jak Jaruzelski !

* * *

Biedny towarzysz Kwaśniewski. Nagabywany przez SB spotykał się z nimi niechętnie... No po prostu łzy wzruszenia zalewają mi oczy. Kwaśniewski to po prostu kanalia. Gnida dla kariery zrobi wszystko. Gdy Polska była pod sowieckim zaborem - towarzysz Kwaśniewski robił karierę w PZPR. Dla kariery w PZPR nie dokończył studiów.... Później kłamał że jest magistrem. A przecież Kwaśniewski mógł walczyć z komunistycznym systemem wstępując do opozycji. Ale nie. Towarzysz Kwaśniewski nie wstąpił do opozycji, bo to nie gwarantowało wtedy wygodnego życia. Wtedy przynależność do PZPR gwarantowała karierę. A byli tacy którzy byli niezłomni. Tacy którzy nie godzili się na sowiecką okupację i płacili za to wielką cenę. Kwaśniewski to kanalia. Naprawdę to niesamowite, że tylu Polaków popierało tego łajdaka, pijaka i kłamcę. To przez głupotę naszych rodaków ten towarzysz z PZPR przez 10 lat hańbił tłustym dupskiem urząd Prezydenta RP.

* * *

Dowiadujemy się teraz jak to Jaruzelski i Kwaśniewski walczyli z komuną. Kurcze, gdzie podziały się te 2 miliony członków partii komunistycznej w PRL, której przywódcy byli w opozycji do PZPR ?

* * *

Te czasy pamiętamy panie Kwaśniewski bardzo dobrze. Bez akceptacji SB i sekretarza partii nie zostałby pan nawet cieciem w redakcji gazety, a co dopiero ministrem PRL-owskim !!!

* * *

Jestem chyba za głupi żeby zrozumieć w/g jakiej logiki wybiera się prezydentów. Po latach walki z tzw komuną, mogąc wreszcie wybrać swobodnie, naród wybiera kilka razy z rzędu byłych TW. Kiedy nie TW zostaje prezydentem, rozpoczyna sie gwałtowny atak z każdej strony, ośmieszyć, ośmieszyć i jeszcze raz ośmieszyć. Wniosek prosty, rządzą wami TW i wracają. Wkrótce będziecie uszczęśliwieni, tylko po co było walczyć, zakładać Solidarność ?

* * *

A co do Kwaśniewskiego, to powtórzę jeszcze raz: w 1989 roku Polacy winni byli zrobić Norymbergę komuchom. Dzisiaj mielibyśmy Polskę a nie Ubekistan !


* * *

A mnie ta swołocz wisi. Bolek, Alek, Cimoszka w jednym worku stali. No i ludzie "honoru", Jaruzel i Kiszczak.

* * *

W czasie wyborów mieszkałem za granicą i ze zdumieniem patrzyłem jak Polacy po 45 latach rządów komuny wybierają na prezydenta - komucha. Czyli że można było przyjąć dwa warianty, albo Solidarność nie sprawdziła sie, albo komuna była świetnie przygotowana i cynicznie podstawiła komucha przefarbowanego na "demokratę". Oczywiście że naród był naiwny, żeby nie powiedzieć głupi to już inna sprawa, efekty tego widzimy do dzisiaj, a że Kwaśniewski był agentem to nie mam żadnej wątpliwości, jak zresztą dzisiaj wiekszość Polaków. Miejmy nadzieję że formacja ta czyli postkomuna już nigdy nie zagra nam na nosie... oby !

* * *

Biedny Kwaśniewski, poszkodowany był nietylko przez SB ale i PRL, a mimo to zapisał się do PZPRu a teraz jest poszkodowany przez SLD.

http://forum2.dziennik.pl/read.php?2,1338174

Opracował: Zygmunt Jan Prusiński
19.02.2010 r.
Ps. Tytuł główny jest mojego autorstwa...
20 luty 2010

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Komentarze

  

Archiwum

Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
US utracili kontrolę nad prowincją Anbar
wrzesień 14, 2006
marduk
Łamanie Praw Człowieka Pod Okupacją Izraela
wrzesień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do Premiera Rzeczpospolitej
luty 8, 2007
USOPAL
Bez honoru
sierpień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Pytanie retoryczne
sierpień 9, 2006
Jan Kaniewski z Warszawy
"Prezydent nie przyznał" Stanisławowi Gibkowi
grudzień 4, 2006
Olaf Swolkień
Blef o trzeciej instancji sądowej
styczeń 4, 2006
Andrzej Grabowski
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
Bezprawie po polsku
Szefowie "Super Expressu" będą sądzeni

listopad 25, 2002
PAP
Rzeczpospolita pomieszana
czerwiec 11, 2007
Olaf Swolkień
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
Sen
marzec 17, 2004
Artur Łoboda
In vitro, czyli: czy rząd musi?
styczeń 4, 2008
Marek Olżyński
Populista Tusek
kwiecień 3, 2008
Artur Łoboda
Papież złożył Polakom noworoczne życzenia
grudzień 29, 2002
PAP
Czy Opala opala?
lipiec 16, 2006
MirNal, Gdynia
Perto-Dolary, Czyli Narzucanie Imperializmu Monetarnego przez Amerykańską Maszynę Wojenną
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski.
Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media