|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
więcej -> |
|
Gaz ziemny na tle obecnych zagrożeń wojennych
|
|

Rosja i Iran proponują stworzenie w przyszłości nowej kooperacji lub kartelu producentów gazu ziemnego, w oparciu o Shanghay Cooperation Organization (SCO), w której to organizacji oficjalnymi językmi są język chiński i język rosyjski. SCO składa się z Chin, Rosji, Kazakstanu, Kyrgyzystanu, Tadżikistanu i Uzbekistanu, a Iran ma na razie pozycję obserwatora. SCO odmówiło USA pozycji obsewatora.
Publiczne wystąpienie Rosji i Iranu, z planami koordynowania producentów gazu ziemnego niepokoji Waszyngton, który obawia się stworzenia „klubu energetycznego” w ramach SCO, co byłoby jednym więcej krokiem w kierunku stworzenia wielo-biegunowego świata, nie dominowanego przez dyktat neokonserwatywnego rządu USA.
Napięcie stworzone przez oś USA-Izrael przeciwko Iranowi, staje się dla Ameryki szkodliwe i popycha Iran bliżej Rosji co przyśpiesza plany budowy 2,100 km. długiego rurociągu gazu ziemnego z Iranu do Pakistanu i do Indji, kosztem 7 miliardów dolarów. Indie mają płacić Pakistanowi za tranzyt. Indie chcą podpisać kontrakt z Iranem na dostawy gazu wartości 145 miliardów dolarów, w czerwcu 2007 roku, co stanowi zniżkę o 30%, poniżej wcześniejszych cen oferowanych przez Iran. USA zajęło negatywną postawę w sprawie dostaw gazu ziemnego z Iranu do Pakistanu, Indji i Chin.
Trzeba pamiętać, że gaz ziemny ma podstawowe znaczenie nie tylko jako ?ródło energji, ale też w produkcji nawozów azotowych, których USA importuje obecnie około 70% a jeszcze dziesięć lat temu USA impotrowało tylko 30% tych nawozów. Stało się to z powodu wielkiego podniesienia cen gazu ziemnego w USA, w stosunku do cen zagranicą.
Jak wiemy nawozy azotowe są podstawą produktywności nowoczesnego rolnictwa i są ważnym produktem przemysłu petro-chemicznego w Polsce. Ciekawe kto obecnie jest właścicielem tego przemysłu i w jaki stopniu został on „zprywatyzowany?”. Dla Europy skok w zwyż cen gazu ziemnego jest równie niebezpieczny jak dla USA.
Zacieśnianie współpracy Rosji z Iranem zbiega się ze staraniami USA budowy wyrzutni pocisków przeciw-rakietowych w Polsce i w Czechach (jak i na Taiwanie). Amerykańska propaganda stara się twierdzić, że pociski te mają służyć w obronie przeciwko atakom Iranu, który ma tylko rakiety średniego zasiegu i wogóle nie ma powodu, żeby strzelać w obiekty na terenie Polski. Natomiast współpraca Iranu z Rosją i pertraktacje w sprawie sprzedaży gazu ziemnego w Azji, sygnalizują państwom Unii Europejskiej, że będą płacić wyższe ceny za paliwo, jeżeli nadal będą popierać politykę USA przeciwko Iranowi.
Iran jest dla UE ostatnim ?ródłem gazu ziemnego z Azji. W latach 2015-20 Europa ma doświadczyć poważne braki paliwa, nawet jeżli Rosja będzie w stanie dostarczać dodatkowe paliwo podbałtyckim rurociągiem. Teheran zdaje sobie z tego sprawę, jak również zdaje sobie sprawę z zagrożenia atakiem przez oś USA-Izrael i z tego powodu mobilizuje jak może obronę przeciwlotniczą i potencjalne salwy odwetowe rakiet średniego zasięgu. Lada moment może mieć miejsce prowokacja wystarczająca do rozpoczęcia działań wojennych osi USA-Izrael przeciwko Iranowi.
Putin stara się nie dopuścić do ataku na Iran i grozi skuteczną taktyką asymetryczną przeciwko amerykańskiemu kolosowi. Według agencji Reuters, z 10go lutego 2007, reporter Louis Charbonneau podaje, że na konferencji w Monachium, Putin oskarżył USA o narzucanie swojej woli światu w sposób nie mający nic wspólnego z zasadami demokracji. Jednostronne postępowanie takie jak atak na Irak, zagraża pokojowi na świecie, ponieważ wszystkie działania wojenne powinny być zgodne z postanowieniami Rady Bezpieczeństwa ONZ. Neokonserwatywna polityka Bush powoduje wyścig zbrojeń nuklearnych i w przestrzeni kosmicznej.
Słusznie to zagrożenie zauważył profesor Roman Ku?niara, dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych (PISM) i wykazał zagrożenie Polski na wypadek umieszczenia na jej terenie wyrzutni USA, strategicznie skierowanych przeciwko Rosji i Chinom. Zadaniem amerykańskich pocisków przeciwrakietowych jest obrona USA a nie Polski, która ponosi ryzyko jeżeli pozwoli na ustawianie tych wyrzutni na swoim terenie.
Wpływy USA w Warszawie spowodowały usunięcie profesora Kużniary ze stanowiska dyrektora PISM, stało się to według przykładów stosowania podobnych metod w tak zwanych „republikach bananowych” w Ameryce Łacińskiej. Dla USA Polska dziś przedstawia taką samą wartość jaką przedstawiają republiki bananowe.
Faktem jest, że trzy czwarte światowych rezerw gazu ziemnego znajduje się na Bliskim Wschodzie i dawnych terenach Związku Sowieckiego. Rosja i Iran posiadają razem 40% światowych rezerw gazu ziemnego i są one w stanie mieć wielki wpływ na globalną dystrybucję i ceny gazu ziemnego, którego rezerwy w Iranie przstawiają blisko 27,000 miliardów metrów sześciennych.
Rosja dostarcza Europie 30% i Algier 10% rocznego zapotrzebowania na gaz ziemny. Algier ma bliskie powiązania z Rosją, dla której strategiczne uklady z Iranem są podstawą do kontrolowania dostaw gazu ziemnego do Europy i do Azji, zwłaszcza do Chin i do Indji. Polityka anty-irańska osi USA-Izrael uzależnia Iran od Rosji, właśnie wtedy kiedy USA napiera na Poskę i na Czechy, w celu ustawienia na ich terenach anty-rosyjskich wyrzutni pocisków anty-rakietowych, co do których Rosja grozi stosowaniem bardzo skutecznej „strategji asymetrycznej,” według legendarnego schematu przecinania ścięgien Achillesa kolosowi.
Sytuacja światowa zmieniła się od czasów Zimnej Wojny i taktyki USA bardzo ostrożnego hamowania agresji sowieckiej i zagrożeń ze strony Imperium Zła jakim wówczas były Sowiety, stosujące masowe egzegucje, czystki i archipelag gulagu. Obecnie jest inaczej i tym razem Kreml chce zatrzymać wyścig zbrojeń nuklearnych narzucony światu przez neokonserwatywny rząd Bush’a. Putin powiedział że eksperci w wojsku rosyjskim wiedzą, że wyrzutnie rakiet, które USA chce stawiać w Polsce i w Czechach nie mają na celu obronę przed Iranem, ale mają być wycelowane w Rosję i w Chiny.
Doszło do tego, że każdy polityk na świecie, który odważy się krytykować politykę neokonserwatystów, zyskuje w swoim kraju na popularności. Obecnie Rosja stara się wymóc na USA pakt nie-agresji gwarantujący równowagę broni nuklearnych. Tymczasem, poparcie Rosji dla Iranu wzmaga się, w miarę psucia się stosunków USA z Rosją, która według byłego premiera Rosji, Jewgni Primakowa, razem z Europą, Chinami i Indiami, chce odbudować stabilny porządek świata oparty na prawie międzynarodowym i na respekcie dla Organizacji Narodów Zjednoczonych, instytucjach kiedyś popieranych przez Waszyngton.
Sensacją światową dwudziestego pierwszego wieku, ukrywaną przez media w USA, jest zawarcie wojskowego i ekonomicznego przymierza Rosji z Chinami, mimo tego że państwa te są naturalnymi rywalami geopolitycznymi. Przymierze to jest wynikiem narzucenia przez USA tak Rosji jak i Chinom nuklearnego wyścigu zbrojeń, przez obalenie przez neokonserwatywny rząd Bush’a traktatów rozbrojeniowych, zwłaszcza Start II.
Nowy kartel lub koordynacja producentów gazu ziemnego, którą planuje Rosja i Iran jest grą strategiczną przeciwko polityce osi USA-Izrael na Bliskim Wschodzie i w odpowiedzi na nowy wyścig zbrojeń nuklearnych i kosmicznych, rozpętany przez Busha jako naczelnego wodza w wojnie przeciwko terrorowi i przeciwko pseudo terrorowi w ramach takich akcji jak niedawno opisywane „największe kłamstwo świata” („mother of all lies”) kiedy zaczęto odbierać płyny pasażerom jako potencjalne materiały wybuchowe. Tak więc gra o kontrolę gazu ziemnego odbywa się na tle obecnych zagrożeń wojennych na Bliskim Wschodzie.
www.pogonowski.com |
|
21 luty 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Po to się rozpoczyna wojnę aby na niej zarabiać
wrzesień 28, 2004
|
"Czyściciel stajni Augiasza" czyli wywody Korwina Mikkego
sierpień 25, 2002
Angora
|
Czy listy gratulacyjne wręczą Bracia Kaczyńscy osobiscie, czy za pośrednictwem Ministra Lipca?
lipiec 3, 2007
tłumacz
|
Przykra Rocznica "Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego" w USA
styczeń 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Westernowy bohater
luty 13, 2003
Adam Zieliński
|
Tarnowska tragifarsa z pomnikiem Chrystusa Króla
styczeń 15, 2005
Artur Łoboda
|
Szaron anulował porozumienie w sprawie Hebronu
listopad 17, 2002
AFP
|
Pokój Busha
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
|
Ideał Zachodu - panowanie nad światem niewolników
luty 9, 2006
Zbigniew Jankowski
|
Niemieccy intelektualiści potępiają zbrodnie amerykańskie
kwiecień 4, 2003
|
Ekonomiczni gansterzy nie próżnują
październik 22, 2003
PAP
|
"Antykorupcyjne" zamki
luty 10, 2005
(PAP)
|
Czy Libanowi Grozi Nowa Krucjata?
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
|
Śmierć gen. Sikorskiego a antypolskie interesy Wielkiej Brytanii
grudzień 15, 2005
Jan Duranowski
|
Już wiemy komu kolejny polskojęzyczny rząd służy
grudzień 29, 2005
PAP
|
Aksjomaty
marzec 15, 2003
Artur Łoboda
|
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
|
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
|
Polska
sierpień 21, 2003
przesłała Elżbieta
|
więcej -> |
|