ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
więcej ->

 
 

Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą. list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej

Szanowny Panie Prezesie

Ponieważ z niezrozumiałych powodów Kongres Polonii Amerykańskiej nie ma zwyczaju odpowiadać na korespondencję, dlatego pozwalam sobie na tą formę listu, mając nadzieję, że pomoże ona również moim Rodakom poznać poruszane w liście tematy.

Dla uporządkowania myśli przypomnę, że za czasów komuny istniało kilka ośrodków opiniotwórczych stojących w opozycji do „dyktatury ciemniaków” - sprawujących władzę dzięki poparciu Kremla.
Zasadniczo wyliczyć należy dwa najważniejsze ośrodki:
Rząd Londyński na Uchod?stwie
oraz
Paryska Kultura.

Prezydent Kaczorowski rozwiązał rząd londyński i oddał ostatnie atrybuty władzy do Warszawy.
Pozostała jeszcze dumna, wspaniała Paryska Kultura, ale tą zajął się Michnik ze swoimi oprawcami pisząc szkalujące teksty.
W tym samym czasie w Warszawie rozpleniła się nowa „dyktatura ciemniaków” wywodząca się zarówno z postkomuny, jak też z byłych działaczy Solidarności, których ze względu na obecną działalność przypisać należałoby do ex esbeków.
W dwudziesty pierwszy wiek weszliśmy bez alternatywy intelektualnej, ze zdemoralizowanym społeczeństwem, pozbawionym wzorców i idei.

W tej sytuacji szczególna rola przypadła prezesowi Kongresu Polonii Amerykańskiej, jako przewodniczącemu największej organizacji poza Krajem.
Zabierając głos na ważne dla Polski i Polaków tematy stał się Pan kontynuatorem tradycji oporu wobec „dyktatury ciemniaków”.
Problem jednak w tym, że Pana głos ma szczególne znaczenie i musi być bardzo wyważony, aby nie pozostawić pola manipulacji wrogom naszego Kraju, wrogom Polonii.

W związku z czym przechodzę do podstawowej, w ostatnim czasie kwestii, stosunków polsko –żydowskich, na temat których kilkakrotnie zabierał Pan głos.
Druga wojna światowa, w wyniku zdrady krajów zachodnich - w tym także Stanów Zjednoczonych, zakończyła się dla Polaków kontynuacją rozpoczętej 17 września 1939 roku agresji bolszewickiej przez prawie pół wieku.
Z tego powodu nie zostały dokonane rachunki za okres wojny, a wręcz przeciwnie, w okresie stalinowskim konkurowano w nazistowskim planem niszczenia polskiej inteligencji i polskiej kultury.
Nie trzeba Panu tłumaczyć, że robili to ludzie o pochodzeniu żydowskim, co stało się przyczyną wielu współczesnych antysemickich postaw.
Znam jednak Żydów, którzy byli w tym czasie tak samo represjonowani jak Polacy.

W każdym razie w polskiej praworządności powstała dziura na 43 lata.
Naturalna konsekwencją takich działań było zakłamanie historii, aby nie dopuścić do uświadomienia przez Polaków kto rządzi ich krajem.

Kiedy więc w 1989 roku wydawało nam się, że otworzyła się przed nami demokracja pozostało wiele nierozwiązanych problemów przeszłości.

Polonię i mieszkających w kraju Polaków zbulwersował temat Jedwabnego, oraz polityki, jakiej się wokół tego tematu uprawiało.
Osobiście nie polemizuję z Tomaszem Grossem, ponieważ jego książka nie może być przedmiotem poważnej dyskusji.
Przyczyna tkwi w teoretycznym założeniu książki, które Gross pokrętnie ominął.
Otóż twierdził on, co zostało potwierdzone tytułem, że interesuje go element psychologiczno – społeczny tematu. Chciał bowiem zadać pytanie: „jak to się stało, ze sąsiedzi dopuścili się takiej zbrodni?” Bardzo skrzętnie ominął jednak jej przyczyny, a więc zdradę kraju zamieszkania przez żydowskich komunistów na rzecz bolszewickiego agresora.
W każdym kraju świata, za zdradę w warunkach wojennych grozi kara śmierci.
Tego oczywiście Gross nie brał pod uwagę w swojej książce.
Nie chcąc się rozpisywać na ten temat zauważę jednak, że w czasie kiedy sprawa Jedwabnego była eksponowana w mediach, głosiłem na podstawie posiadanej mi wiedzy, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo dokonania tej zbrodni przez Polaków, jako formy odwetu za współudział żydowskich komunistów w deportacjach Polaków.
Należało spokojnie bez emocji podjąć temat i sprawdzić wszelkie podane przez Grossa informacje.
Sprawa książki Grossa była jednak tylko pretekstem do odbywających się w tle działań żydów (pisanych z małej litery) dążących do zbicia interesu na tej zbrodni, podobnie jak to robili wcześniej zarabiając na ofiarach holokaustu.
Co najmniej rok przed opublikowaniem książki, wiadomym było polskiemu rządowi, a przede wszystkim Ministerstwu Spraw Zagranicznych, że przygotowywana jest książka mogąca wywołać poważne zawirowania w stosunkach polsko-żydowskich.
Ponieważ Ministerstwo Spraw Zagranicznych niczego nie zrobiło aby przygotować się na ewentualność jej publikacji, uznać należy, że świadomie dążyło do całej zawieruchy związanej z tym tematem.
Być może należałoby w tym miejscu zaznaczyć, że większość pracowników MSZ to osoby o pochodzeniu żydowskim. Ministrem Spraw zagranicznych, o ile się nie mylę, był wtedy Geremek.
Czy to jest przypadek, że temat książki Grossa miał taki finał?
Jestem gotów wyobrazić sobie że w MSZ wręcz oczekiwano na tą książkę.

Po co powracam do tego bolesnego tematu, w którym prezentuję odmienną dla większości społeczeństwa opinię?

Sprawa publikacji książki „Sąsiedzi” stała się istotnym punktem w Pana pozycji, jako prezesa KPA.
Niestety, nie stanął Pan wtedy na wysokości zadania.
Rozpoczął Pan ciąg „pyskówek”, które nie przysłużyły się ani Panu, ani Polonii.
Największym błędem było traktowanie przez Pana społeczności żydowskiej jako monolitu.
W związku z czym uwagi pod adresem grupy manipulatorów odbierane były jako atak na całą społeczność żydowską.
Czyż nie z tego samego powodu walczył Pan z publikowaną w mediach amerykańskich interpretacją książki zmierzająca do utożsamiania zbrodni w Jedwabnem z mentalnością Polaków?
Moim zdaniem należało zatrudnić dobrego żydowskiego prawnika, który w imieniu KPA wytoczyłby sprawę sądową wszystkim, którzy na kanwie Jedwabnego, obrażali Polskę i Polaków.
Musi Pan sobie zdawać sprawę z tego, że każdy atak na społeczność żydowska prowadzi do nieuchronnej konsolidacji ludzi o zupełnie odmiennych poglądach.
Może więc zaistnieć taka sytuacja, że Żydzi czujący zagrożenie w swoim środowisku przejdą pod skrzydła organizacji ekstremistycznych, powiększając grupę naszych teoretycznych wrogów.
Spotkałem się nieraz z opinią że „z Żydami nie należy robić interesów ponieważ zawsze mogą zdradzić”.
Trudno o bardziej nonsensowne stwierdzenie.
Każdy znajduje sobie partnera na swoim własnym poziomie.
Mnie Żydzi nigdy nie zdradzili, ponieważ nie zadaję się z kanaliami.
Problemem dla nas Polaków są ludzie, którzy całkiem świadomie biorą sobie za kompanów żydowskich gangsterów, a pó?niej żądają naszej pomocy, kiedy zostaną oszukani.

W ostatnim czasie znaczna grupa amerykanów żydowskiego pochodzenia zaczęła głośno wyrażać swoje myśli krytykując zarówno politykę Sharona, jak też imperialne plany żydowskich gangsterów z otoczenia Busha.
To bardzo ważny moment zarówno dla świata, jak też dla Polonii amerykańskiej.
Nie od rzeczy byłoby wskazać, że dajemy tym ludziom poparcie, że polska tradycja i kultura, którą Pan reprezentuje, jest otwarta na wszystkich miłujących pokój.

Proszę nie przegapić tego ważnego momentu.

Może pan stracić pozycję wśród amerykańskiego establishmentu, zachowując twarz.
Może pan pokazać polski honor, tracąc wpływy w świecie amerykańskiej polityki.
Mam jednak nadzieję, że ten koszmar, który w chwili obecnej odbywa się w Stanach Zjednoczonych zostanie zażegnany i do władzy powrócą ludzie normalni.
A wtedy Pana reakcja będzie oceniana w zupełnie nowym świetle.

28 luty 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Geszefciarze w sutannach i inni
styczeń 14, 2007
Artur Łoboda
Prawo i bezprawie
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Koniec Napolenow IV RP?
kwiecień 15, 2007
wasylzly
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
Jozef Mackiewicz "Prawda w oczy nie kole"
marzec 18, 2008
...
GDZIE JEST POLSKA ?
czerwiec 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
List 0twarty do Ministra Spraiwedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro oraz posła Artura Zawiszy
październik 1, 2006
IV Rzeczpospolita
marzec 17, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Kraków w Madrycie
styczeń 27, 2004
www.krakow.pl
Hołota i żydohołota (II)
luty 20, 2006
Artur Łoboda
Gra USA równoważenia sił w Azji a "Tarcza" w Polsce
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy Mały Rynek
styczeń 18, 2007
www.krakow.pl
Spadkobiercy Trockiego
kwiecień 17, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel Barbary Giertych o konstytucyjną ochronę życia dzieci nienarodzonych!
marzec 9, 2007
(-) Barbara Maria Giertych
Są jeszcze normalne narody
marzec 9, 2004
RMF
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
Kupne studia
maj 11, 2006
Prawdziwy powod ataku na Iran
lipiec 14, 2008
...
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
Komu potrzebne jest Red Watch
luty 27, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media