|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
więcej -> |
|
Polskojęzyczny wymiar bezprawia
|
|
Przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych zdobył dla III-ligowego klubu sportowego Grzegorz Kurczuk, były minister sprawiedliwości. Wśród darczyńców znalazła się firma, której prezes ma kilkanaście prokuratorskich zarzutów - podaje "Życie Warszawy".
Miesiąc po objęciu funkcji ministra Grzegorz Kurczuk został przewodniczącym Rady Sponsorskiej klubu piłkarskiego Motor Lublin. Potem zmieniono jej nazwę na Radę Klubu.
III-ligowy klub, którego kibice uważani są za najbardziej niebezpiecznych w kraju, zaczął zdobywać pieniądze, o jakich do tej pory tylko marzył. Dzięki byłemu ministrowi Motor Lublin rozpoczął współpracę z pierwszoligowym Górnikiem Łęczna. Kluby wypożyczały sobie piłkarzy - informuje gazeta.
Jednym z pierwszych darczyńców ówczesnego ministra był jego kolega Stanisław Stachowicz, prezes lubelskiej kopalni Bogdanka. Wcześniej Stachowicz przez 13 lat prezesował klubowi Górnik Łęczna, rywalowi Motoru Lublin. Wspomagał też finansowo IV-ligowy klub Lewart Lubartów. Kiedy Kurczuk został ministrem, Stachowicz zaangażował się w pomoc Motorowi - informuje "ŻW".
Wkrótce w poważne tarapaty wpadła córka Stanisława Stachowicza, prokurator Katarzyna Sawicka. Media opublikowały zdjęcia z zabawy sylwestrowej, na której pani prokurator bawiła się z przestępcami z Pruszkowa: Mieczysławem J. i Romanem O. pseudonim Sproket. A Sawicka prowadziła śledztwo w sprawie finansów mafii pruszkowskiej. Znajomi Stachowicza sugerują, że dzięki tej przyja?ni ojca z Kurczukiem, Sawickiej pozwolono odejść z prokuratury, a postępowanie dyscyplinarne umorzono. Taka decyzja pozwala jej na wykonywanie zawodu adwokata - podaje "Życie Warszawy".
"Moim zdaniem powinna zostać zwolniona dyscyplinarnie - uważa mec. Andrzej Werniewicz. - Nie miałem nic wspólnego z prokurator Sawicką - krzyczy zirytowany poseł Kurczuk. Nie wiadomo, ile pieniędzy Bogdanka przekazała piłkarzom. - To tajemnica handlowa - uciął rozmowę Mirosław Tasak, rzecznik kopalni" - pisze dziennik.
O sponsoringu nie chciał też rozmawiać przyjaciel Kurczuka, Waldemar Paszkiewicz, prezes Motoru Lublin. "Możemy porozmawiać, ale o składzie drużyny" - powiedział. Oprócz funkcji prezesa Paszkiewicz jest także dyrektorem Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. To on decyduje o dotacjach dla klubów. Jak nietrudno zgadnąć, III-ligowy Motor Lublin dotacje otrzymuje - podkreśla "Życie Warszawy".
Kolejny sponsor Motoru to Herbapol. Jak się nieoficjalnie dowiedziała gazeta, firma ta wsparła klub kilkudziesięcioma tysiącami złotych. A Herbapol i jego prezes popadli w konflikt z prawem i w różnych prokuraturach w kraju toczą się w ich sprawach postępowania. Część z nich umorzono. Prezesowi Herbapolu, Józefowi G., prokuratura w Katowicach przedstawiła 16 zarzutów. Grozi mu do dwóch lat więzienia - informuje gazeta.
|
|
25 maj 2004
|
|
PAP
|
|
|
|
W czasie obrad korporacji lekarskiej pikieta Primum Non Nocere - Toruń 19 września godz.12
wrzesień 18, 2003
Adam Sandauer
|
Co Polska dała światu
styczeń 4, 2004
Nasz Dziennik
|
"Miłość i Śmierć"
marzec 30, 2005
Jan Klass
|
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
|
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
|
Ekonomia państwa narodowego
kwiecień 12, 2003
Roman Kafel
|
"NAFTA" nasze zbawienie
kwiecień 16, 2003
wkw
|
Delphi
listopad 4, 2005
PAP
|
Gwałt dopustem bożym
marzec 6, 2009
BBC/PAP
|
Przyjazny feudalizm? Mit Tybetu...
marzec 28, 2008
przysłał marduk
|
.... i reszta
lipiec 29, 2003
Stanisław Michalkiewicz
|
Mit Kalifatu Swiatowego Terroru?
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Drogi Chin ku rozwojowi
sierpień 9, 2006
darek
|
Prawda o Adamie Michniku i "Gazecie Wyborczej".
luty 28, 2007
Marian Kałuski
|
LABIRYNTY KORUPCJI
luty 28, 2003
|
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Cień Islamu nad Rosją i USA
wrzesień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
mozajka
wrzesień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Cracks in Zionism
sierpień 10, 2007
by Charley Reese
|
więcej -> |
|