ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
więcej ->

 
 

Nasi najwięksi wrogowie

Panie broń nas przed przyjaciółmi, bo przed wrogami sami się obronimy.

Społeczeństwo polskie przeszło po 1989 roku straszne przeobrażenie.
Dziś znalazło się w moralnym rynsztoku.
Słownictwo, wyrażane poglądy, wtórny analfabetyzm umysłowy i brak jakichkolwiek zasad moralnych na wszystkich stanowiskach publicznych od "szarego urzędnika" do prezydenta - przerażają każdego, kto pamięta, czym była kultura Polski przedwojennej. Tej Polski sanacyjnej, na której tyle razy wieszaliśmy psy.
Niektórym pasuje taki stan rzeczy, bo w końcu otaczająca rzeczywistość dosięgła ich poziomu.

Jednak nie nam !

Prowadzimy portal tylko dlatego, aby Rodakom, którym w wyniku medialnej manipulacji zachwiano postrzeganie świata, wskazać przyczyny takiego stanu rzeczy.
Powiemy wprost to, czego nikt nie odważył się dotąd powiedzieć:

Obecny, tragiczny stan Polski to wynik pewnej formy spisku żydowskich gangsterów i państw Unii Europejskiej z Niemcami na czele.
Gangsterom chodzi o pieniądze, Niemcom o podboje terytorialne.
Skutkiem niepisanej umowy wykorzystują oni tragedię holokaustu, by w wyniku matactw historią Drugiej Wojny Światowej rzucić Polskę na kolana i narzucić swoje prawa dzikusów..

W Polsce nie brakuje wysługujących się im zdrajców, tak jak nie brakowało w czasie II wojny światowej konfidentów i szmalcowników.
Dlatego wrogom Polski bardzo zależy, aby wściekłe, ujadające psy potwierdzały teorię o polskim antysemityzmie, o polskim zacofaniu.

Utożsamianie społeczności żydowskiej w Świecie, bąd? Polaków żydowskiego pochodzenia z nieliczną mafią żydowską jest wielką zbrodnią - również przeciw Polsce.
Takie postępowanie - to celowe wywołanie zamieszania, służące ukryciu prawdziwych sprawców upadku Polski.
Zarówno Polacy, jak też Amerykanie i Izraelczycy - wszyscy poddani zostali manipulacji medialnej - głównemu narzędziu sprawowania władzy przez mafie powiązane ze światem polityki.
Na swoich usługach mają płatnych prowokatorów, oraz bardziej niebezpiecznych - użytecznych głupców, zdradzających swój Kraj i Rodaków w "dobrej wierze".

Są ludzie, którzy gnój z własnego domu, własnego otoczenia rozrzucają wszędzie, gdzie się pojawią.
Każdego dnia kilka tysięcy osób odwiedza nasz portal.
Jednak tylko kilka z nich wyładowuje tu swoje frustracje.
Jeżeli będziemy musieli wprowadzić cenzurę, oznaczać będzie to, że wrogowie Polski wygrali kolejną potyczkę.
12 październik 2003

zaprasza.net 

  

Archiwum

Astronomiczne Koszty Wojny i Pacyfikacji Iraku
styczeń 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
¬ródło wszelkiego zła
grudzień 11, 2003
Artur Łoboda
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 8, 2005
zaprasza.net
Mniej ważne wybory.
listopad 6, 2006
przesłał b.p.
"Ale na dnie z honorem lec ..."
sierpień 31, 2004
Seksualna anarchia
grudzień 16, 2008
Marek Jastrząb
Czwarta władza i agenci
październik 22, 2003
Teresa Kuczyńska
Grabaze polskiej nadziei
luty 2, 2007
przeslala Elzbieta
Silnik przemian a dywersyjna Poczta Polska
listopad 27, 2004
Mirosław Naleziński
Wieszcze i świnie
kwiecień 1, 2003
Artur Łoboda
BBC: wizyta papieża ma także polityczny kontekst
sierpień 17, 2002
PAP
Nowy rodzaj ubezpieczeń
marzec 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Białoruś chce poprawy stosunków z Polską
grudzień 10, 2002
Piotr Mączyński
Zmarł Aleksander Sołzenicyn...
sierpień 6, 2008
tłumacz
Przedwyborcze pytania i refleksje
październik 12, 2007
Dariusz Kosiur
Topienie jako tortura dozwolona przez rząd USA?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Oś USA-Izrael wobec poparcia Chin dla Iranu
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Po drugiej stronie wolności
lipiec 16, 2007
Marek Olżyński
"Dowody pokazuja ze Tenet przedlozyl raport Rice o grozbie ze strony Al Qaeda." - przeklad.
październik 4, 2006
gosc
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media