ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zdobywanie serc i umysłów Afganów mimo nocnych włamań? 
21 marzec 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Poszukiwany jest nowy Snowden 
27 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (17.01.2011) 
12 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Kto to jest populista? 
21 lipiec 2015      Artur Łoboda
Na jakiej podstawie Rząd RP wprowadził nakaz noszenia masek? 
1 marzec 2021     
Durnia na Wawel, szubrawca na Urząd Prezydenta! 
28 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
Wystarczy tam być - by zostać eurokratą 
27 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Ciekawe szczegóły z życia Ryszarda Krauzego 
20 październik 2020     
Zrobili z mojego miasteczka zapyziałą wieś 
2 kwiecień 2020      Alina
Pytanie retoryczne do Rodziców 
1 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Prośba o pomoc 
23 kwiecień 2019      Artur Łoboda
Najwyższa pora skończyć z wszelką władzą! 
11 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Dokąd idziesz Polsko 
17 wrzesień 2012     
Kultura "niewysoka" 
30 styczeń 2020     
Przygotowanie gruntu pod "reprywatyzację".  
31 sierpień 2017      Artur Łoboda
Prokurator MTK grozi Izraelowi dalszym DZIAŁANIEM PRAWNYM, jeśli nie przestanie zabijać Palestyńczyków w Rafah 
18 luty 2024     
Oni robią maszyny do zabijania - Polska je kupuje 
15 luty 2010      Ewa Jasiewicz
Test PCR na oszustwo: rząd stosuje błędne testy w celu zwiększenia liczby przypadków COVID 
14 luty 2022      Mary Villareal
Lepper jak mesjasz 
11 maj 2010      Artur Łoboda
Nietermiczne skutki promieniowania wifi i telefonów komórkowych 
11 maj 2022     

 
 

CDC wiedziało, że szczepionki przeciwko Covid-19 zabiły 163 dzieci i raniły 57 622 dzieci, ale mimo to uwzględniły śmiercionośne zastrzyki w harmonogramie szczepień dzieci

W dniu 20 października 2022 r. komitet doradczy Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zagłosował za włączeniem szczepionki przeciwko koronawirusowi (COVID-19) do zalecanego harmonogramu szczepień dzieci w wieku sześciu miesięcy i starszych.


Jednak dane z systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), który podlega CDC, wykazały, że na dzień 29  września 2022 r. 57622 dzieci (w wieku od 0 do 17 lat) odniosło obrażenia w wyniku szczepienia przeciwko Covid-19.
Szczepionka Janssen jest odpowiedzialna za 1358 z tych obrażeń; szczepionka Moderna za 10 751; i szczepionka firmy Pfizer za 45 425.
 
Dane VAERS ujawniły również, że 14 728 dzieci odwiedziło szpital, lub było hospitalizowanych z powodu urazów spowodowanych szczepionką przeciwko Covid-19. 
Szczepionka firmy Pfizer spowodowała hospitalizację 13 636 dzieci, szczepionka Moderna spowodowała 1001, a szczepionka Janssen 62.
 
Dane ujawniły również, że 1201 dzieci doznało zdarzenia zagrażającego życiu lub zostało trwale niepełnosprawnych w wyniku szczepienia przeciwko Covid-19. 
Szczepionka firmy Pfizer prawie zabiła lub trwale unieszkodliwiła 1073 dzieci, szczepionka Moderna 119 dzieci, a szczepionka Janssen czworo dzieci.
 
Według VAERS co najmniej 163 dzieci straciło życie w wyniku szczepienia przeciwko Covid-19. 
Szczepionka firmy Pfizer zabiła co najmniej 143 dzieci, podczas gdy szczepionka Moderna zabiła co najmniej 20 dzieci.
 
 

Wskaźniki szczepień w przypadku rutynowych szczepień u dzieci nadal pozostają poniżej poziomu sprzed pandemii


 
Tymczasem, jak wynika z najnowszych danych federalnych opublikowanych 9 listopada, wskaźniki szczepień wśród amerykańskich przedszkolaków w celu rutynowych zastrzyków z dzieciństwa nadal nie wróciły do ​​poziomu sprzed pandemii.

 
Naukowcy z CDC sprawdzili, ile dzieci spełniło szkolne wymagania dotyczące szczepionki przeciwko odrze, śwince i różyczce (MMR); szczepionka przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi bezkomórkowemu (DTaP); szczepionka przeciwko wirusowi polio (polio); oraz szczepionka przeciwko ospie wietrznej.
 
W roku szkolnym 2022–23 około 93 procent dzieci w przedszkolach spełniło wymogi dotyczące szczepień, co stanowi mniej więcej taką samą liczbę jak w poprzednim roku szkolnym.
Jest on nadal niższy niż 94 proc. w latach 2020–2021 i 95 proc. w latach 2019–2020, przed pandemią Covid-19.
 
„Nie jesteśmy zaskoczeni, że w związku z pandemią nastąpił spadek liczby szczepień; wyraźnie istnieje pewien stopień zaskoczenia, że ​​liczby te nie powróciły w pełni do normy. 
Wiemy, że te wyzwania wynikają z dostępu do opieki i dezinformacji, ale niestety niektóre z nich utrzymują się po zakończeniu pandemii” – powiedział dr John Brownstein, epidemiolog i dyrektor ds. innowacji w Boston Children's Hospital oraz współpracownik ABC News .

Dane wykazały również, że w roku szkolnym 2022–23 wyjątki od wymogów dotyczących szczepień szkolnych wzrosły do ​​trzech procent. 
Oznacza to wzrost w porównaniu z 2,6 procent w zeszłym roku i, jak stwierdziło CDC, jest to najwyższy wskaźnik zwolnień ze szczepień, jaki kiedykolwiek odnotowano w Ameryce.

W raporcie wykazano, że w porównaniu z rokiem szkolnym 2021–22 odsetek wyszczepień w przypadku szczepionki DTaP spadł w 31 stanach w roku szkolnym 2022–23. 
Następnie w tym samym czasie zmniejszyło się pokrycie szczepionką MMR w 29 stanach, szczepionką przeciwko polio w 28 stanach i szczepionką przeciwko ospie wietrznej w 25 stanach.
 
W raporcie CDC wykazano również, że najniższy odsetek dzieci, które zaszczepiły się wszystkimi czterema szczepionkami w roku szkolnym 2022–2023, miał Idaho, natomiast najwyższy odsetek dzieci zaszczepionych szczepionkami w stanie Mississippi.

Spośród trzech procent przedszkolaków objętych zwolnieniami ze szczepień 0,2 procent miało zwolnienie lekarskie, a 2,8 procent – ​​zwolnienie pozamedyczne. 
Z raportu wynika, że ​​w roku szkolnym 2022–23 liczba zwolnień gwałtownie wzrosła w 40 stanach i Dystrykcie Kolumbii.
 
Ogółem 10 stanów zgłosiło zwolnienie co najmniej jednej szczepionki dla ponad 5,0 procent przedszkolaków. 
Odsetek osób objętych zwolnieniami wahał się od poniżej 0,1 procent w Wirginii Zachodniej do 12,1 procent w Idaho.
 
Autorzy stwierdzili, że nie jest jasne, czy wzrost liczby zwolnień wynika z gwałtownego wzrostu liczby rodziców sprzeciwiających się rutynowym szczepionkom dla dzieci, czy też decydują się oni na zwolnienia pozamedyczne ze względu na przeszkody utrudniające szczepienie swoich dzieci.
 
 
Obejrzyj poniższy film  przedstawiający dr Petera McCullougha podsumowującego najnowsze dane dotyczące bezpieczeństwa szczepionek przeciwko Covid-19.
 
 
 
Źródło:
cdc.news/2023-11-17-cdc-knew-children-killed-injured-covid-vaccine.html
27 listopad 2023

Kevin Hughes 

  

Komentarze

  

Archiwum

Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
Prawdziwa mafia
sierpień 9, 2006
Sylwester Lstkowski, Wojciech Sumliski
"Silna kobieta" w USA?
wrzesień 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Niemcy za mało i za krótko pracują?
marzec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
What You Need to Know
sierpień 13, 2008
Jim Sinclair
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
czerwiec 19, 2008
Zamiast uzdrowienia relacji ekonomicznych - "promocja zatrudnienia"
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda / PAP
Pościgowy bezsens
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Oni" już się wybrali
listopad 10, 2003
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
Broń nuklearna do zmian rezymów
kwiecień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nieprzewidziane skutki w USA zmiany reżymu w Iraku
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Pogańscy kapłani straszyli Unią Europejską"
kwiecień 17, 2003
Artur Łoboda
Starty w Iraku i nadzieje na koniec okupacji
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Iracki ambasador apeluje do Polaków : świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media