ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

W co zagrywa Putin? 
30 grudzień 2019     
Odpowiedź Edwardowi Mosbergowi 
22 czerwiec 2018     
Finansjera-optymalizacja kosztów 
17 luty 2015      altermedium.net
Pozew zbiorowy w drugą stronę? 
13 listopad 2020     
Nową Ustawą o cyberbezpieczenństwie chcą walczyć w Polce z PRAWDĄ  
29 styczeń 2021     
Haracz zbierany przez PiS 
5 styczeń 2020      Artur Łoboda
Islamskie Państwo zamierza korzystać z broni chemicznej i biologicznej 
31 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Szkolny przykład manipulacji 
8 styczeń 2021      Susanne Begerow
Kultura dnia codziennego 
10 maj 2013      Artur Łoboda
„Zamierzamy zniszczyć 7 krajów w ciągu 5 lat: Irak, Syrię, Liban, Libię, Somalię, Sudan i Iran” 
20 lipiec 2025      Wesley Clark
Analiza nt. wielkości strat w przesyle energii elektrycznej w Polsce 
10 marzec 2023      Rafał Rudźko
Afryka w trzystronnej walce o jej duszę 
23 marzec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Biurokracja PiS 
28 czerwiec 2018      Artur Łoboda
Sprawiedliwość po naszej stronie! Monika Cichocka, Sędzia Polskiego Sądu Karnego Lara, oraz Andy Choinski 
6 maj 2022     
Zależne media 
18 styczeń 2018     
Jeżeli Wybory na Białorusi są nieważne - to tym bardziej Wybory prezydenckie w Polsce są nieważne! 
17 sierpień 2020      Artur Łoboda
Kanciarze z Wall Street 
18 marzec 2012     
"Powikłania po covid-19" 
15 luty 2021     
Czy wszystko po staremu? 
27 październik 2015      Artur Łoboda
CO2 tak naprawdę chłodzi atmosferę 
13 marzec 2025     

 
 

Szczepionki mRNA będą nadal zabijać ludzi, a ci, którzy przeżyją, będą marionetkami NWO – Brighteon.TV


Dr Sucharit Bhakdi, tajsko-niemiecki mikrobiolog i ekspert od szczepionek na koronawirusa z Wuhan (COVID-19), ostrzegł, że szczepionki mRNA są bardzo niebezpieczne. 
Codziennie będą zabijać więcej ludzi , a ci, którzy przeżyją, będą łatwiejszymi poddanymi dla NWO do kontrolowania.
 
Bhakdi wydał ostrzeżenie podczas niedawnego wywiadu z gospodarzem Brighteon.TV  , dr Peterem Bregginem, w programie „ReFounding America”.
 
Już w 2020 roku, kiedy pandemia COVID-19 dopiero zaczynała rozprzestrzeniać się na całym świecie, Bhakdi już krytykował wiele narracji głównego nurtu dotyczących COVID-19. 
W ostatnim wywiadzie Bhakdi powiedział Bregginowi, dlaczego szczepionki mRNA są niebezpieczne. 
(LUDOBÓJSTWO SZCZEPIONKAMI: dr Peter McCullough mówi, że szczepionki na COVID zabiły teraz więcej Amerykanów niż podczas I wojny światowej .)
 
Bhakdi porównał szczepionki zawierające mRNA do listów w kopertach , gdzie litery to mRNA, a koperty to nanocząstki lipidowe.
 
„Litery” docierają do różnych miejsc w ciele, do których koronawirus nigdy by nie dotarł, w tym do komórek w węzłach chłonnych i śródbłonka naczyniowego. 
Tym komórkom, które otrzymują wiadomości, mówi się następnie, aby wytworzyły białka kolczaste, które powodują jeszcze więcej szkód dla organizmu, zwiększając ryzyko zakrzepów krwi, uszkodzenia układu odpornościowego i innych schorzeń.
 
Według Bhakdiego „koperty” są trucizną. 
Wstrzykiwane do organizmu nanocząsteczki lipidów są naładowane dodatnio, w przeciwieństwie do naturalnych lipidów, które albo nie mają ładunku, albo są naładowane ujemnie. Te dodatnio naładowane lipidy zakłócają zdolność ważnych cząsteczek w organizmie – z których większość jest naładowana ujemnie – do prawidłowego funkcjonowania.
 

Nowy Porządek Świata używający szczepionek, aby ludzie byli bardziej kontrolowani


 
Rzeczywiste szczepionki, zgodnie z oryginalną definicją, mają bezpośrednio indukować odporność poprzez dostarczanie ludziom przeciwciał potrzebnych do zwalczania chorób. 
Szczepionki mRNA zamiast tego indukują komórki organizmu do produkcji białek wirusowych, które według Bhakdiego czynią ludzi bardziej plastycznymi z naukowego punktu widzenia.
 
Bhakdi powiedział, że szczepionki „oślepiają umysły ludzi”, ponieważ czynią ludzi mniej inteligentnymi „i to jest najbardziej niebezpieczna część wszystkich”.
 
„Te szczepionki zabijają ludzi . 
Masz zapalenie mięśnia sercowego, masz udary, zawały serca, to wszystko jest okropne. 
Wszyscy umierają: sportowcy, młodzi ludzie, bardzo źle” – powiedział Bhakdi.
 
„Ale najgorsze jest to, że te miliardy, które zostały zaszczepione, tracą rozum – jest to coś, z czego ludzie nie zdają sobie sprawy – i stają się coraz bardziej kontrolowani, ponieważ nie mogą odmówić” – kontynuował. 
"To jest fantastyczne. 
Jest genialny – i koszmarny, okropny, diaboliczny, satanistyczny. 
Trzeba to powstrzymać.
Głównym podmiotem stojącym za tym planem wobec miliardów ludzi, którzy przeżyją szczepionkę mRNA COVID-19, jest Nowy Porządek Świata".
 
Zarówno Bhakdi, jak i Breggin zgadzają się, że koncepcja Nowego Porządku Świata nie jest mitem ani teorią spiskową.
 
„Naprawdę jest to masa zazębiających się relacji między bankami, dużymi korporacjami, kompleksem wojskowo-przemysłowym, ludźmi, którzy wciągnęli nas w tę wojnę na Ukrainie, ponieważ skorzystają z tego w taki sam sposób, w jaki korzystają z COVID- 19”, powiedział Breggin.
 
Plan Nowego Porządku Świata polega na osuszeniu świata z jego bogactwa i władzy poprzez COVID-19, blokady i szczepionki oraz kontrolowanie tych, którzy przeżyją. 
Im bardziej wyczerpują się światowe bogactwa i władza, tym bardziej Nowy Porządek Świata staje się bogatszy i potężniejszy.
 
„Ta tak zwana szczepionka zmienia ludzkość” – powiedział Bhakdi. 
„Te szczepionki zmieniają cię teraz, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy. 
Zmieniają twoją psychikę, twój mózg. 
Stajecie się teraz innymi ludźmi…
Tracicie swoją indywidualność. 
Tracisz swoją osobowość i tracisz prawo do mówienia „Jestem istotą ludzką”. 
Tracisz swoje [człowieczeństwo]”.
 
 
 

Źródło:
vaccinedamage.news/2022-05-04-mrna-vaccines-killing-people-survivors-nwo-puppets.html
9 maj 2022

Arsenio Toledo 

  

Komentarze

  

Archiwum

Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
Elegia na Bronka Wildsteina
maj 14, 2006
tadeusz
Dwa proste pytania
luty 20, 2003
Papież do bankierów
luty 5, 2005
Jasiek z Toronto
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
Następny cel Teheran (Next target Tehran)
styczeń 17, 2007
Dan Plesch, The Guardian
Nie przestrzegali przed Balcerowiczem, Bieleckim, Buzkiem
marzec 15, 2004
PAP
Hołd muzyczny dla polskich partyzantów
maj 14, 2006
Cyprian
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
Boże chroń nas przed ekonomistami
styczeń 28, 2003
Artur Łoboda
Jan Józef Lipski Ojciec Różowego Salonu
lipiec 11, 2006
Karol Górski
Gdybym...
luty 16, 2005
Marian Hemar (Marian Hescheles 1901-1972)
Projekt społeczny Polska 2005
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
Stanislaw Michalkiewicz
kwiecień 11, 2006
Gośka
Kolejna odsłona matactw polskiej hołoty politycznej
maj 10, 2005
PAP
Życzenia
grudzień 26, 2004
Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
luty 23, 2003
Artur Łoboda
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
O obronę kawałka Rzeczplitej jakim jest ZAPRASZ.NET
grudzień 2, 2006
luzak
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media