|
Porzućcie wszelką nadzieję
|
|
W ostatniej kampanii wyborczej politycy PiS bardzo chętnie przywoływali wypowiedzi Internautów z podstępną insynuacją, że to jest w programie tej Partii.
(Niewiele jednak z tego pamiętali po wygranych Wyborach.)
Z powyższego powodu wielu Polaków dało się zwieść, że PiS ma podobne poglądy.
A jak jest naprawdę?
O KONIECZNOŚCI zmiany postkomunistycznej Konstytucji Kwaśniewskiego - piszę na tym forum od 15 lat. I moje słowa dotarły do Prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiedział "referendum w sprawie Konstytucji". Ale nie referendum konstytucyjne.
Wszystko więc wskazuje na to, że to kolejna gra pozorowana, by po raz kolejny dowieść Społeczeństwu, że "mieliśmy dobre chęci, ale opozycja nam nie pozwala".
Gdyby Polską rządzili uczciwi ludzie - to większość z tak zwanej opozycji siedziałaby w więzieniach.
Gdyby Polską rządzili uczciwi ludzie -to żaden degenerat nie dostałby pieniędzy na patologie nazywane sztuką!
A dziś Gliński puszy się jak paw i mówi, że nie da pieniędzy na patologie.
Tylko, że najpierw przyznał pieniądze na patologie i większość ich już dawno przekazał!
To przecież Piotr Gliński podpisał się pod decyzją o przekazaniu pieniędzy na trzy kolejne lata działalności tak zwanego Malta Festival - gdy nie ucichła jeszcze sprawa profanacji w "Golgota picnik".
Proszę się nie łudzić. To nie jest nawet decyzja Glińskiego. On jest tylko marionetką, która wykonuje polecenia Prezesa. A ten stosuje taktykę chaosu, by skłócać społeczeństwo i w rezultacie NIC nie zmieniać.
15 marca 2016 roku wysłałem do Premier Beaty Szydło dość długi list - w którym napisałem między innymi:
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego całkowicie zlekceważył moje uwagi i w wyniku haniebnej procedury rozdziału środków publicznych w ramach Mecenatu Państwa -
zapremiował wszystkich, którzy przez ostatnie lata wnosili patologię do polskiej kultury.
Sfinansował ludzi, którzy pluli na Polskę, fałszowali Naszą historię i szczuli przeciwko ludziom wierzącym!
(...)
Po pierwszym szoku starałem się zrozumieć motywy postępowania Glińskiego.
Dlaczego napluł w twarz Polakom - modlącym się w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej?
Dlaczego chce zniszczyć PiS?
A może to ja się mylę.
Może prawdziwe oblicze PiS to Piotr Gliński?
Nawet 100 pomników żołnierzy wyklętych - nie zmieni mojego zdania o Państwie - w którym ubeccy oprawcy dostają wysokie emerytury!
A dokładnie tak należy traktować wszystko - co Piotr Gliński robi w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego
(...)
"Dobra zmiana" winna zacząć się od zmiany postępowania i przywrócenia elementarnych norm kultury w działalności Ministerstwa o tej nazwie.
Piotr Gliński nie widzi takiej potrzeby i kontynuuje przestępcze procedury swoich poprzedników.
(...)
Proszę o zajęcie przez Panią stanowiska - wobec HANIEBNEGO wsparcia Piotra Glińskiego - dla nienawistnych wobec Polski pseudoartystów, którzy zamiast sztuki - do instytucji kultury wnoszą rynsztok.
(...)
Donald Tusk nie zdradził swoich wyborców, bo obiecał im koryto i słowa dotrzymał.
PiS obiecał przywrócenie Prawa i normalności, a zatem: elementarnych norm kultury.
Już dziś widać, że Piotr Gliński oszukał wyborców PiS."
Kopię pisma przesłałem do Prezydium PiS.
Ale z żadnej strony nie otrzymałem odpowiedzi.
Proszę się więc nie nabierać - na teatralne gesty polityków PiS, że nie wiedzieli o finansowanej przez nich patologii w instytucjach nazywanych "instytucjami kultury".
Porzućcie nadzieję, że PiS cokolwiek dobrego w Polsce zrobi.
I z tą świadomością zajmijcie się organizowaniem partii naprawdę narodowej.
|
|
8 maj 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dobrym uzupełnieniem jest artykuł "Szef MSZ powołuje na ważne stanowiska ludzi związanych z Komitetem Obrony Demokracji"
https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/4786-ujawniamy-szef-msz-powoluje-na-wazne-stanowiska-ludzi-zwiazanych-z-komitetem-obrony-demokracji |
|
2017-05-08
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Demokratyczny fundamentalizm" a potęga nafty
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
|
Radosław Sikorski zdymisionowany minister obrony
luty 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
|
Zbrodnia Dwunastolatka w USA i Wyrok 30 Lat Więzienia
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rosja Kłamie - echo Powstania Warszawskiego w Meksyku
lipiec 18, 2004
Przesłała Elżbieta
|
Pieniądz Drożeje na Świecie
październik 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rocznicowe "kłamstwo oświęcimskie"
styczeń 26, 2005
|
Roman Dmowski
styczeń 3, 2008
śr.
|
Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
|
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
|
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
|
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Samozatrucie
wrzesień 28, 2007
Bronisław Łagowski
|
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
|
Post modernizm? – Aleksander Dugin
marzec 15, 2007
marduk
|
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
|
Artyści wybierają Unię Europejską
grudzień 12, 2005
|
Cytat dnia
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Żyć z koszyka
czerwiec 13, 2008
Marek Jastrząb
|
|
|