|
Duch Geremka w Rządzie PiS
|
|
"W starożytnym Rzymie prowadzono wykopaliska archeologiczne.
W pewnym momencie odkopano drut miedziany.
Na tej podstawie naukowcy uznali, że w starożytnym Rzymie znano już telefony.
Potem prowadzono wykopaliska w Jerozolimie i...
I nic nie znaleziono.
Naukowcy żydowscy podali do opinii publicznej, że w starożytnym Izraelu znali już telefony bezprzewodowe."
Pewien żydowski "historyk" wymyślił sobie, że w czasie II wojny światowej z Gett uciekło kilkadziesiąt tysięcy Żydów.
Inny żydowski "historyk" stwierdził, że zostali "zamordowani przez Polaków", bo po wojnie nie znalazł ich śladu.
Mowa tu o Abrahamerze vel Grabowskim, który w jednym zdaniu swoich wypowiedzi zawrze co najmniej dwa kłamstwa.
W ostatnich latach doszło do ogromnej degradacji nauk historycznych - gdy bolszewicki zamordyzm zastąpiła syjonistyczna narracja.
Wybrane fakty historyczne stały się tylko narzędziem do niewyobrażalnego fałszowania historii dokładnie w takim stylu - jak to było opisane w orwellowskim Roku 1984.
"Kto ma władzę nad przeszłością - kontroluje przyszłość"
I tą drogą syjoniści - albo raczej neo-chazarzy chcą panować nad Polską.
To dokładanie tak samo - jak było w wypadku hitlerowców!
Najpierw sfałszowali historię - tworząc mit "niemieckich krzywd", by w imię "rekompensaty" napadać na inne narody.
To - co syjoniści dzisiaj głoszą - to żądanie "zadośćuczynienia"!
Nie ważne, czy chodzi o prawdziwe krzywdy - czy wymyślone. Grabież stała się ich drugą naturą - którą wypili z mlekiem matki.
Twórcy nowelizacji ustawy IPN - którzy wyłączyli spod jej działania "badania naukowe" i "działania artystyczne", albo są skrajnie naiwni, albo celowo tworzą bubel prawny.
Tacy oszuści jak Jan Grabowski stwierdzą, że "podają wynik badań naukowych" i w glorii "Prawa" szkalować będą Polaków.
Dlatego bardzo niebezpieczne są działania Rządu PiS, który NIE MA ŻADNEGO PLANU w sprawie żydowskich oszczerstw wobec Polski, a niektóre ich działania są wręcz niebezpieczne.
Doskonałym przykładem jest odpowiedź pisowskigo MSZ na słowa Kornela Morawieckiego który powiedział oczywistą prawdę, że to sami Żydzi byli największymi wspólnikami Niemców w dziele wymordowania Narodu żydowskiego.
Jak długo nie przekażemy Światu tej oczywistej PRAWDY - tak długo żydowscy fałszerze historii będą bezkarnie Nas obrażać!
Komu więc służy pisowskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych?
Czyżby duch Geremka nie wywiał z tej instytucji do dnia dzisiejszego?
|
|
22 marzec 2018
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
ZADEN DUCH GEREMKOWY ZADENM DUCH TO .. TO GEREMKOWY POMIOT I GEREMKOWE KAMRATY ANTYPOLSKIE ZWYRODNIALCE NIE ZADEN DUCH.. KTO DZIS W DUCHY BEZDUSZNYCH ZWYRODNIALCOW WIERZY CZY TYLKO SZ.P. JEDEN PANIE ART CZY TO TYLKO TAKA FIGURA POETYCKA BO PRAWDA ZAKAZANA W DUDO POLINIE DZISIEJSZYM DZISIAJ
BO DUDOPOLINOWE REPRESJE WISZA W POWIETRZU POWODZ.I POMYSLNOSCI..
... |
|
2018-03-29
wues
|
|
|
|
„Islamo-faszym” czy „energo-faszyzm?”
styczeń 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar
|
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ukrywana Czy USA jest w pełni niepodległym państwem?
lipiec 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Balcerowicz wciąż niebezpieczny
czerwiec 30, 2004
|
Przykład przyszedł z góry
sierpień 13, 2004
|
Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela
kwiecień 14, 2008
Przysłał Israel Adam Shamir
|
Czeski błąd, czeski film oraz czeska nazwa państwa
październik 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Spieprzać dziady, czyli kolejny "prezydent wszystkich Polaków"
listopad 9, 2006
INTERIA.PL/RMF/PAP
|
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
|
Szumu medialnego ciąg dalszy
marzec 17, 2005
Mirosław Naleziński
|
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości
kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
"Trzech tenorów", dwóch idiotów
marzec 21, 2003
Artur Łoboda
|
Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
|
Arogancja za nasze pieniądze
grudzień 15, 2003
|
SIERPNIOWE WSPOMNIENIA
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Czy lobby Izraela wygra wybory w USA?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Syn Świętej Jadwigi Śląskiej
maj 26, 2005
Adam Maksymowicz
|
W 2009 Ukraina "zagospodaruje" gaz przesyłany dla Europy...
grudzień 31, 2008
tłumacz
|
MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
|
|
|