ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
więcej ->

 
 

Do wiadomości PiS.



W dniu wczorajszym 25-10-05 r. w godzinach wieczornych odbyło się pilne spotkanie przedstawicieli organizacji wspierających formację polityczną Prawo i Sprawiedliwość w wyborach parlamentarnych i prezydenckich : Stowarzyszenia Patriotycznego VIRITIM, Społecznego MON, Polskiego Ruchu Uwłaszczeniowego.

Oceniono negatywnie proces budowy koalicji PiS , PO.

Stwierdzono, że ta koalicja zaczyna przypominać ubiegłą koalicje AWS i Unia Wolności w której AWS wygrało wybory a rządziła Unia Wolności. Doprowadziło to do stworzenia bardzo złych rządów a w rezultacie zniknięcia AWS-u i marginalizacji Unii Wolności.

Powtórzenie tego precedensu w obecnym czasie wywoła atmosferę zawodu i oszukania wyborców.

Znaczący ludzie w obecnej Platformie Obywatelskiej są zbyt związana

z postkomunistycznymi środowiskami i ma na sumieniu zbyt dużo w doprowadzeniu do rozkładu państwa, aby teraz to oni państwo odnawiali. Zajmą się raczej obstrukcją PiS-u

i zacieraniem śladów poprzednich swych działań.

Wola współpracy koalicjanta jest tym bardziej ważna, że PiS zwyciężył efektownie

z poparcia środowisk nie bezpośrednio z nim związanych a tylko sympatyzujących.

Jest to elektorat bardzo wrażliwy na potencjalne oszustwo.

Jeżeli Prawo i Sprawiedliwość chce naprawdę zmienić i naprawić Państwo Polskie i poprawić los jego ludowi powinno kluczowe stanowiska władzy posiadać w własnym ręku i realizować program kapitalistyczny ale prospołeczny. Nazywany kapitalizmem obywatelskim.



Doświadczenia historyczne mówią, że aby zmienić trwale państwo, należy dobrze rządzić ciągle około 15 lat, jest to 3 i pól kadencji. Jest to bardzo trudne i nie można popełniać grubych błędów.

Takim błędem bardzo grubym byłoby dotrzymanie słowa utworzenia koalicji

z Platformą Obywatelska na warunkach politycznych Platformy.

Prawo i Sprawiedliwość ma przede wszystkim zobowiązania wobec wyborców a nie potencjalnych koalicjantów.

Uważamy że Prawo i Sprawiedliwość powinno zrezygnować z bycia zakładnikiem Platformy Obywatelskiej i powinny prowadzić zakulisowe rozmowy w sprawie koalicji PiS – PSL- Samoobrona + posłowie nie zrzeszeni.

Razem to daje 240 mandatów czyli przewagę nad polową parlamentu. Tej koalicji nie trzeba wiele oddawać ale zadbać o te ich tezy programowe, które są zbieżne

z programem wyborczym PiS.

Nie będzie to łatwa koalicja ale przeszkody w rządzeniu będą bardziej werbalne niż merytoryczne.

Rządzenie w takiej koalicji powinno się rozpocząć od ogłoszenia budowy kapitalizmu obywatelskiego poprzez uwłaszczenie na korzystnych warunkach mieszkaniami spółdzielczymi, ogrodami działkowymi oraz nadaniem aktów własności na Ziemiach Zachodnich , dwuletnim obniżeniem ZUS dla nowych fizycznych działalności gospodarczych.

Społeczeństwo przynajmniej przez 2 lata zajmie się budowa własnego kapitalizmu obywatelskiego, ograniczy spiskowanie i protesty społeczne. Wprowadzić należy amnestię za przestępstwa wynikłe intencji społecznych i naruszenia prawa gdzie nie było wyra?nych szkód jedynie formalne.

Będzie to w miarę spokojny czas do ujawnienia teczek, oczyszczenia służb specjalnych

i czyszczenia struktur państwa z powiązań mafijnych. Porządkowanie państwa jest procesem bardzo trudnym walka wewnątrz koalicyjna jest procesem wyniszczającym i przeszkodzi w wykonywaniu głównych celów.


Warszawa 25-10-2005

www.prug.prv.pl
27 październik 2005

Jan G. Grudniewski 

  

Archiwum

Zjazd folks-europejców
luty 16, 2004
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Członkowie RPP domagają się wyrównania za trzy lata pracy
czerwiec 25, 2002
PAP
Dyplom dla idioty (3) - Przegląd licencji zawodowych wydawanych w Polsce
grudzień 24, 2008
tłumacz
Bykołówstwo
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Trzecia droga" Lecha Wałęsy
wrzesień 27, 2003
MPK w Krakowie podwyższa ceny biletów, a jednocześnie kupuje automaty do sprzedaży biletów za 8 mln zł
grudzień 30, 2004
aaa
Asesor to nie sędzia
wrzesień 11, 2007
Z. Raczkowski
Drobni kupcy walczą o przetrwanie
lipiec 12, 2004
PAP
Prawo i bezprawie
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
Osiągnięcia kulturalno-cywilizacyjne "naszego sojusznika" należy promować!
maj 2, 2004
Infantylizmy językowe a tekst Konstytucji 1997
listopad 21, 2004
Mirosław Naleziński
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kunszt prowokacji i dezinformacji...
luty 16, 2007
wasylzly
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?
styczeń 18, 2008
aferyprawa
Tadeusz Rejtan
czerwiec 7, 2003
Stanisław Tubek
My terroryści, albo przypowieść o dontszatach
grudzień 19, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media