ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Rozpromieniony Radek Sikorki w Waszyngtonie w czasie żałoby katyńskiej 
29 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Seniorzy zyskają nową, darmową szczepionkę na RSV od 1 października. "Normalnie kosztuje 800 zł"  
25 wrzesień 2025      Artur Łoboda
Przestajemy kupować cokolwiek w IKEA!!!! 
28 czerwiec 2019      Alina
Nie istnieją użyteczni głupcy 
6 październik 2012      Artur Łoboda
Komunizm wedle Kornela Morawieckiego 
30 wrzesień 2019     
Nie Amerykanie, a rasistowscy żydzi podsłuchują cały świat 
14 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
"Golgota piknik" to tylko mała cegiełka wielkiej strategii 
24 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Lenin - kat narodu rosyjskiego to zwykły pederasta 
11 styczeń 2023      I.W. Sokołow
Polska glupota 
25 wrzesień 2010      Goska
Jak covid-19 wydłuża życie ludzkie? 
2 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Wspólnik mordercy! 
10 styczeń 2025      Artur Łoboda
Biała Kanada walczy piąty dzień 
2 luty 2022     
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część siódma  
6 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Zniewolone umysły (3) 
9 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Współpraca finansowa gmin z NGOs - fakty  
13 kwiecień 2011      Włodzimierz Zwierzyna
Grzegorz Braun "antysemitą"? 
21 lipiec 2025     
Szokujące badanie - informator dr Chris Shoemaker ujawnia fakty  
27 maj 2025      kla.tv
Z cłami czy bez, dolar amerykański jest piramidą finansową 
2 grudzień 2024     
Wolontariat - polujemy na jelenia 
28 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Czy istnieją niezależne media? 
16 maj 2012      Artur Łoboda

 
 

Co CIA ukrywa w sprawie zabójstwa Kennedy'ego

 
 
Gdy prezydent Biden uległ żądaniu CIA, aby nadal utrzymywać w tajemnicy akta CIA dotyczące zabójstwa Kennedy'ego, naturalnie pojawia się pytanie:
Co CIA wciąż ukrywa? (Zobacz mój wczorajszy wpis na blogu zatytułowany „ Niespodzianka! Biden kontynuuje tuszowanie zabójstwa JFK przez CIA fff.org/2021/10/25/surprise-biden-continues-the-cias-jfk-assassination-cover-up/ ”).



 
Aby zrozumieć, co wciąż ukrywają i dlaczego nadal to ukrywają, należy cofnąć się do lat 90. w erze Assassination Records Review Board — a nawet dalej do 22 listopada 1963 — dnia, w którym Kennedy został zamordowany. 
 
Ludzie często mówią, że gdyby CIA i Pentagon zaaranżowały zabójstwo prezydenta Kennedy'ego, ktoś już by o tym mówił.
 
To po prostu nieprawda.
Jeśli chodzi o morderstwo, ludzie nie rozmawiają.
Wiedzą, że jeśli będą mówić, ryzykują, że zostaną zamordowani, może też ich rodziny.
Ludzie, którzy uczestniczą w planach morderstw, wiedzą, że lepiej trzymać język za zębami, bo inaczej...
 
Jednym z przykładów jest postać mafii Jimmy Hoffa .
Nadal nie wiemy, kto zabił Hoffę.
To dlatego, że nikt nie rozmawiał.
Innym przykładem jest Johnny Roselli , łącznik w partnerstwie CIA-mafia mający na celu zabójstwo kubańskiego przywódcy Fidela Castro .
Nadal nie wiemy, kto zamordował Roselli.
Nikt nigdy o tym nie rozmawiał.
 
Osoby, które rozmawiają, również narażone są na oskarżenie, ponieważ nie ma przedawnienia zbrodni morderstwa.
Dobrym przykładem z ostatnich lat jest spadkobierca nieruchomości Robert Durst .
Niedawno został skazany za zamordowanie osoby dwadzieścia jeden lat temu.
 
Tak więc zawsze można było założyć, że CIA i Pentagon będą w stanie utrzymać w tajemnicy swoją operację zmiany władzy w Dallas.
 
Jednak nie jest tak w odniesieniu do oszukańczej sekcji zwłok, którą Pentagon przeprowadził na ciele prezydenta Kennedy'ego w wieczór zamachu.
Kiedy ARRB wypuściła ludzi, którzy brali udział w sekcji zwłok w latach 90., rozmawiali na ten temat.
 
Jak opisałem w moich książkach The Kennedy Autopsy i The Kennedy Autopsy 2 oraz w mojej prezentacji internetowej na konferencji Zoom zeszłej wiosny, oszukańcza sekcja zwłok była istotną częścią tuszowania zamachu.
 
Strach przed zabójstwem JFK: ciągła tajemnica, oszukańcza autopsja
 
Problem, jaki mieli jednak spiskowcy, polegał na tym, że aby przeprowadzić tę część ukrywania, musieli pozyskać pomoc wielu ludzi z ogromnego establishmentu bezpieczeństwa narodowego, którzy nie odegrali żadnej roli w zamachu.
Ponieważ wszyscy ci ludzie byli niewinnymi i w większości nieświadomymi uczestnikami tuszowania, nie mieli takiej samej motywacji, by milczeć, jak ludzie, którzy świadomie uczestniczyli w samym zamachu.
 
Wojsko zrobiło wszystko, aby sprawę wyciszyć, mówiąc uczestnikom sekcji zwłok, że to, co robią, jest tajne.
Wszyscy w wojsku wiedzą, co to oznacza — oczekuje się, że ludzie zabiorą ze sobą tajne sekrety do grobu.
Uczestnicy sekcji zwłok byli zobowiązani do podpisania pisemnej przysięgi zachowania tajemnicy.
Grożono im również sądem wojennym - lub postępowaniem karnym, jeśli kiedykolwiek ujawnią, co zrobili lub widzieli.
 
Jak wspomniałem w The Kennedy Autopsy, plan sfałszowanej autopsji został wdrożony w szpitalu Parkland w Dallas.
Natychmiast po tym, jak Kennedy został uznany za zmarłego, lekarz sądowy hrabstwa Dallas, dr Earl Rose , ogłosił zamiar przeprowadzenia sekcji zwłok prezydenta, zgodnie z wymogami prawa Teksasu.
Wtedy zespół uzbrojonych agentów Secret Service, wymachujących bronią, powiedział Rose bez żadnych wątpliwości, że nie pozwolą mu przeprowadzić autopsji.
Włamując się ze szpitala Parkland, zabrali ciało na Love Field w Dallas, gdzie czekał na nie nowy prezydent Lyndon Johnson.
Następnie Johnson zabrał ciało do bazy sił powietrznych Andrews w stanie Maryland, gdzie przekazał je w ręce wojska.
 
Chociaż media głównego nurtu zawsze traktowały to wszystko jako normalne, biorąc pod uwagę dominującą rolę, jaką establiszment bezpieczeństwa narodowego odgrywał w Ameryce zimnej wojny, było to w rzeczywistości dość dziwaczne i nienormalne.
Wojsko nigdy nie miało żadnej jurysdykcji ani prawa do przeprowadzenia sekcji zwłok.
W tamtym czasie zabicie prezydenta nie było przestępstwem federalnym.
Stany Zjednoczone nie były w stanie wojny z żadnym państwem narodowym.
Kennedy nie zginął na polu bitwy.
Jego zabójstwo było zwykłym morderstwem, zgodnie z prawem stanowym Teksasu.
Jakiekolwiek postępowanie karne w sprawie zabójstwa miałoby się odbyć w Dallas.
Prawdziwie uczciwa sekcja zwłok byłaby krytycznie ważną częścią tego postępowania karnego, - zwłaszcza że zręczny zespół prawników zajmujących się obroną kryminalną nieuchronnie broniłby oskarżonego.
 
Wojsko było w większości, ale nie do końca, w stanie utrzymać w tajemnicy swoją oszukańczą sekcję zwłok przez około 30 lat, dopóki ARRB nie zaczęło zwalniać ludzi, którzy brali udział w sekcji z ich ślubów dochowania tajemnicy.
Kiedy ARRB zaczęło zmuszać wojsko do ujawnienia swoich danych dotyczących autopsji, tama tajemnicy wokół autopsji została szeroko otwarta.
Wtedy oszustwo stało się oczywiste.
Dlatego ustawa o aktach JFK była takim koszmarem dla Pentagonu i CIA.
Gdyby nie to prawo, nie ma wątpliwości, że oszukańcza sekcja zwłok wojskowych nadal byłaby owiana tajemnicą. 
 
Pentagon i CIA nauczyły się z czasów ARRB, że społeczność badaczy zabójstw składa się z bardzo inteligentnych ludzi.
Analizując dowody na to, - co ARRB udało się uwolnić, badacze zabójstw byli w stanie poskładać elementy układanki, która doprowadziła do sfałszowanej sekcji zwłok, wraz z wieloma innymi poszlakami potwierdzającymi, że to, co wydarzyło się 22 listopada 1963 r. była wysoce zaawansowaną operacją zmiany struktur państwa bezpieczeństwa narodowego.
 
Czołową postacią w tym przedsięwzięciu był Douglas Horne, który służył w sztabie ARRB.
Każdy, kto przeczyta pięciotomową książkę Horne'a Inside the Assassination Records Review Board , nieuchronnie dojdzie do wniosku, że sekcja zwłok, którą wojsko przeprowadziło na ciele Kennedy'ego kilka godzin po zamachu, była w istocie fałszywa. 
 
Ryzykując roztrząsanie rzeczy oczywistych, nie ma niewinnego wytłumaczenia dla oszukańczej sekcji zwłok prezydenta Kennedy'ego, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że plan oszukańczej sekcji zwłok został uruchomiony w momencie, gdy Kennedy został uznany za zmarłego.
 
Jest zrozumiałe, że jeśli agencja rządowa zostanie zmuszona do ujawnienia zapisów dotyczących operacji zamachu stanu, agencja ta będzie utrzymywać w tajemnicy najbardziej obciążające dowody tak długo, jak to możliwe.
Wciąż nie wiemy, co CIA nadal ukrywa, ale możemy spokojnie założyć, że istnieje dobry powód, dla którego CIA nie chce pozwolić tym supersprytnym badaczom zabójstw się o tym przekonać. 
To dlatego establishment bezpieczeństwa narodowego będzie walczył zębami i pazurami o trwałą tajemnicę swoich pozostałych danych dotyczących zabójstwa JFK.
Och, Pentagon i CIA najprawdopodobniej upoważnią Bidena i Archiwa Narodowe do udostępnienia pewnych nieszkodliwych danych dla zachowania pozorów.
Ale nie popełnij tego błędu: upewnią się, że Biden, Archiwum Narodowe i wszyscy przyszli prezydenci spełnią ich żądanie trwałej tajemnicy tego, co muszą ukrywać na stałe.
 
*

Jacob G. Hornberger jest założycielem i prezesem Fundacji Przyszłość Wolności. Urodził się i wychował w Laredo w Teksasie. Uzyskał licencjat z ekonomii w Virginia Military Institute oraz tytuł prawniczy na University of Texas. Był adwokatem procesowym przez dwanaście lat w Teksasie. Był także adiunktem na Uniwersytecie Dallas, gdzie wykładał prawo i ekonomię. W 1987 roku pan Hornberger opuścił praktykę prawniczą, aby zostać dyrektorem programowym Fundacji Edukacji Ekonomicznej. Popierał wolność i wolny rynek w stacjach radiowych w całym kraju, a także w programach Fox News Neil Cavuto i Greta van Susteren oraz występował jako stały komentator programu Freedom Watch sędziego Andrew Napolitano. Zobacz te wywiady na stronie LewRockwell.com oraz w serwisie Full Context . Wyślij mu e-mail .
 
 
Źródło:

https://www.fff.org/2021/10/26/what-the-cia-is-hiding-in-the-jfk-assassination/
27 październik 2021

Jacob G. Hornberger 

  

Komentarze

 

Warto posluchac co ma do powiedzenia na ten temat Cyril Wecht, amerykanski forensic pathologist. Jego wyklady oglada sie jak dobry kryminal. Bardzo ciekawe co ma do powiedzenia rowniez na temat zabojstwa brata JFK.

2021-10-27
janosik

  

Archiwum

Wolontariusze
październik 16, 2005
Artur Łoboda
Oszczędzanie wedle filozofii Kwaśniewskiego
listopad 15, 2003
IAR
Ideolog globalizmu - Zbigniew Kazimierz Brzeziński
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Po drugiej stronie wolności
lipiec 16, 2007
Marek Olżyński
Cechy charakterystyczne klasycznego slowianskiego goja
czerwiec 27, 2007
kruzoe2
Dobre imię Ameryki w stanie zagrożenia
wrzesień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Unia Europejska odrzuca większość polskich postulatów
grudzień 10, 2002
PAP
"Młyn na wodę"
sierpień 31, 2004
Walka zręcznie pozorowana. Unia Europejska
listopad 18, 2002
Katarzyna Szymańska-Borginon
Stworzmy wspolnie partie!
grudzień 15, 2006
Marzyciel
Czy stać nas na publiczne szpitale?
styczeń 9, 2008
Dariusz Kosiur
Chcą być policjantem świata. Reakcje prasy światowej na wojenne deklaracje USA
marzec 19, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
Rurociag i "Drang Nach Osten"
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmienić Naród, albo wymówki durniów
czerwiec 10, 2006
Artur Łoboda
Zabawki - trzaskawki
lipiec 10, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
A...... od kiedy to ameryka nalezala do amerykanow??
grudzień 16, 2007
markus
Austria: Kolejna osoba skazana za "negowanie Holokaustu"
grudzień 6, 2007
BIBULA
Cold War II
wrzesień 4, 2007
przysłał ICP
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
grudzień 8, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media